Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 kwie 2008, 12:41

Milusi życzę szybkiego wyjscia zabka i zeby sie nie meczyła bidulka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Asiu zapomniałam dodac że Juli sliczna dziewczyneczka wam rosnie i Ty tez piekne wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Szczerze to wam powiem ze chyba jestem juz troche przemeczona bo jak biore Elize w nocy do karmienia to ona je cycka a ja spie i juz tak spimy do rana bo ja jestem nieprzytomna. Mam nadzieje ze niunia nie przyzwyczai sie za bardzo :ico_szoking: ale nie mam siły

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 kwie 2008, 12:53

Juz jestem VIOLU!!! :-D
Wczoraj nie mozna sie bylo tutaj dostac!!! :ico_zly: a pogadulic to mi sie chcialo, bo sama jestem z dziecmi, maz na wyjezdzie sluzbowym :ico_placzek:
A z Milenki to duza kobietka ci rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja dzisiaj wazylam i ma 7.900 i 67.5cm! To taka ociupina! :ico_oczko: Ciuchy na 74cm(1rok) to chyba az do zimy beda dobre! Klopotliwa sprawa, bo to znaczy, ze trzeba ten sam rozmiar na lato i zime!!! :ico_szoking: i nastepny rozmiar tez na lato i zime! :ico_szoking: Tak to ja jeszcze z moimi dziecmi nie mialam :ico_puknij:

Stawiam wiec torcik dla Madziorki :ico_tort: dla Pawelka lobuziaka :ico_tort: :ico_brawa_01:
Dla Juli tez :ico_brawa_01:

Moja to grzeczniutka jest, ale dzieci zaczynaja ja uczyc brzydkich rzeczy :-D Mala nauczyla sie robic buuuuu, pochyla sie do przodu i mowi buuuu!!!! Strasznie sie z tego usmialam, bo tak zrobila pani w sklepie, ktora jej mowila, oj jaka ladna ty jestes! a Amalia buuuuuu!!!! :ico_oczko: gdybyscie widzialy mine kobity :ico_haha_01:
A z tym spankiem to roznie bywa! U mnie od powrotu z wakacji to tez ciezej niz zwykle, no i niestety Amalia nie jest spiochem, tylko widocznie tak jak moj syn! on to zawsze malo spal! cale szczescie, ze teraz to wlasnie moze mi mala rano popilnowac :-D
Ja w tym tygodniu (taty nie ma wiec mozna, bo on to od razu leci! :-D ) probuje nie tak od razu do niej isc jak marudzi! bo ona to tak od razu nie placze, no i czasem jest ok i zasypia na nowo! :ico_oczko: :ico_spanko:
Za godzinke idziemy po raz pierwszy do zlobka :-D Tutaj przedszkole tez jest od 2-3roku, to zalezy od dziecka i wolnych miejsc! No ale zlobki sa dla mam pracujacych (na caly tydzien)i niepracujacych(tutaj 13.5godziny tygodniowo)! :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 kwie 2008, 12:55

Kinga_łódź pisze:Szczerze to wam powiem ze chyba jestem juz troche przemeczona bo jak biore Elize w nocy do karmienia to ona je cycka a ja spie i juz tak spimy do rana bo ja jestem nieprzytomna.

KINGA NASZA MILUSKA NADAL ŚPI Z NAMI....A W NOCY NA ŚPIĄCO JE...A JA ŚPIĘ :-D

[ Dodano: 2008-04-22, 12:57 ]
WITAJ ANIU!!!!!

Anulaf pisze:Za godzinke idziemy po raz pierwszy do zlobka Tutaj przedszkole tez jest od 2-3roku, to zalezy od dziecka i wolnych miejsc! No ale zlobki sa dla mam pracujacych (na caly tydzien)i niepracujacych(tutaj 13.5godziny tygodniowo)!


KONIECZNIE NAPISZ JAK PO WIZYCIE W ŻŁOBKU.

A CO DO UBRANEK TO JA TERAZ MILENIE ZAKŁADAM TE NA 74...A Z WÓJCIKA TO NAWET NA 68 :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 kwie 2008, 13:09

To zalezy, z tymi rozmiarami to jest rozniscie !!! Dostalam taka sliczna zimowa sukienke, napisane bylo 23miesiace, a w porownaniu do innych to to zaledwie na roczne dziecko :ico_szoking: Ja to od zawsze porownuje ubranka i skladam na odpowiedni stosik! A z moja mala to przynajmniej ciuszki dlugo posluza! a nie tak jak z moim synem bylo i jest ma niby 11lat, a tu niektore ciuchy na 14latka sa za male!!! cale szczescie, ze ma mlodszego kuzyna! oni to nic mu nie musza kupowac, bo moj syn to nawet nie ma czasu na to zeby zniszczyc! :-D
No to ja juz lece :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 14:44

hej hej

wiosna zawitala i do nas tralalala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pawelku maly urwisku buziaki od ecioci i ekolegi oraz torcik z okazji 10miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort:
rosnij duzy i zdrowy!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milenko :ico_pocieszyciel: niech zabek szybko wychodzi i juz nie meczy !!!

Juli swietna dziewczynka!!!

dopiero teraz zauwazylam ze milenka mlodsza od lelka prawie miesiac :ico_szoking:

wiec moj lelek taki drobny? skoro wazy mniej?
no ale dlugi bo 72cm mierzy
ubranka nosi w przedzialach 6-9
9-12 jeszcze przyduze ale tez da sie zalozyc hehe
ale to zalezy od firmy.. wiadomo te rozmiarowki sie roznia hihi

kinga i viola u nas jest dokladnie tak samo
lelek zasypia w lozeczku ale przy pierwszym przebudzeniu bierzemy go do siebie
i karmie na spiaco hihi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 kwie 2008, 14:57

NASZ DZISIEJSZY ZAKUP http://www.allegro.pl/item351719849_sli ... zesci.html :-D
A TO WCZORAJSZY http://www.allegro.pl/item351213478_blu ... _next.html

[ Dodano: 2008-04-22, 14:59 ]
MILENA MŁODSZA OD LELKA O PRAWIE MIESIĄC :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

22 kwie 2008, 16:30

co do ciuszków to ja zapomniałam już jak wyglągają takie tycie. Kupujemy na 86 i są na styk.

a ja po 3 tyg. męczarni moge powiedzieć że małemu wylazły 4 ząbki- jedynki górne i 2 dolne, więc mamy już 6 ząbków (całych) i 2 dalej do połowy a już widać kolejne.

U nas dzisiaj o godz 14:10 stukneło 10 miesięcy

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 kwie 2008, 16:40

Hej wpadlam na chwilke dla Pawelka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Usciski dla Milenki oj biedna nam biedna :ico_noniewiem:

Dla Ciebie Kinga zdrowka i wklej koniecznie zdiecia Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 kwie 2008, 17:12

A my wrocilysmy do domu po pierwszym spotkaniu w zlobku! :-D dzisiaj bylo z mama, jutro i pojutrze 1/2godzinki sama i w piatek godzinka! Dzisiaj bardzo jej sie podobalo i nawet ukochala po kolei panie! Ubaw byl w ciapki! :-D Teraz mi spi, tak ja to zmeczylo :-D
Brawa dla zabaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My tez czasami spimy razem jesli mala za wczesnie rano chce juz wstawac! wtedy przy cycu dalej spi, a jak poloze do lozeczka to nie! :ico_oczko: Cwaniaczki te nasze urwiski :ico_brawa_01: :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

22 kwie 2008, 20:07

Hej witajcie, troche mnie nie było ale maluch taki niespokojny i tylko do mamy. Teraz wysłałam męza na spacerek troche poznawo ale nie pada a tak cały dzień lało. Ale chociaz na spacerze mozna odpocząc. Violu u Ciebie pewnie tak samo. Ale musimy byc twarde jak zebolki ida.
W sobote bylismy na slubie i przyjeciu weselnym ale mały wytrzymał do 20. Żenił sie moj ojciec. Wczoraj mielismy z mezem rocznice ślubu troche swietowalismy. Wszystkie Was pozdrawiam.
Odnośnie majowego spotkania ja cały czas sie szykuje. Basiu wstaw jeszcze raz link o tej karczmie. Ale ja jestem za. Jak wesele tam bedzie to mozna potanczyc hihihi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość