edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 kwie 2008, 09:18

Witam nocka do bani :ico_placzek: :ico_placzek: Wiki chyba brzuszek bolal , ale nie wiem dlaczego nic w diecie nie zmieniałam , no chyba ze coś wszamala bo ostatnio mniej na nią zwracam uwagi bo porzątki poremontowe :ico_wstydzioch: kurka niewybaczę sobie jeśli cosik wszamala albo jeszcze gorzej , wyobrazam sobie niewiadomo co że może śrubke połkla :ico_olaboga: nie wiem wczoraj wszyscy do mnie mieli pretęsje że jestem nieodpowiedzialna i wymyślam sobie coś czego nie było ryczec mi się chce ale moze to prawda ze do nonono jestem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam dola .Czemu zawsze jak jest dobrze coś musi się zepsuc
Patka autko porządnie rozwalone cholercia dobrze ze mąz w calości a jak tak Kubuś z gryzieniem?
Kamizelka trzymam kciuki za Wiktorka aby wszystko było ok.

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

22 kwie 2008, 10:26

Witajcie dziewczynki :-D :-D :-D
U nas noc ok tylko znowu Misi przestawił się zegar na wcześniejszą godzinę i mamy pobudki przed 7 :ico_zly:
Pata autko wygląda fatalnie i dobrze że mężowi nic się nie stało tylko ja nie w temacie i nie wiem jak do tego doszło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

22 kwie 2008, 13:01

Hello

My juz po pierwszym spacerku. Kacper właśnie zasypia.U nas ładne słoneczko tylko troche wieje.
Patka :ico_olaboga: samochód wygląda strasznie, dobrze że mężowi nic nie jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Iwo, na GG zapraszałas na bloga, a mi sie nie pokazuje żadna nowa notka tylko ta poświateczna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

22 kwie 2008, 14:31

no hej
ja właśnie wróciłam byłam po babcię w szpitalu ,kubuś spał w domku i wstał po 13 hihi dziwne zawsze jak zostaje z babcia podczas spania śpi krócej hihi chyba go babci budzi :ico_oczko: nie żartuje z tym budzeniem ale tak jest zawsze wstaje po 14 ale za to może się szybciej położy wieczorem :ico_oczko:
u nas pogoda do d... pada i pada
Paulina446, :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy ślubu

dużo miłości :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

iwo w skrócie T uderzył w ciężarówkę , był taki mały karambol 5 samochodów i T ostatni i pech że w ciężarówkę jakby w osobówkę to mało by się stało ale cóż dobrze że tak :ico_sorki:
edyta29, współczuje nocki :ico_pocieszyciel: i oby ból brzyszka szybko minął i na pewno nie jesteś złą matką :ico_nienie: i nie daj sobie tego wmówić :ico_puknij: :ico_nienie: każda z nas a gorsze dni ale wszystko wróci do normy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

22 kwie 2008, 14:40

pata, dziekuje za życzenia i wpisik na blogu :-D
edyta29, :ico_pocieszyciel: trzymaj sie wszystko bedzie dobrze

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

22 kwie 2008, 14:45

edyta29, nie jestes zła mamą, wiem co czujesz tez miałam takie dołki
mój Krzyś nie sypia w nocy i jak nie przespi cała noc tez wymyslałam że to moja wina, niektóre pewnie pamiętaja jak się żaliłam


Paulina446,wszystkiego naj naj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja w sobotę mam slub, mam nadzieje że wszystko pójdzie ok

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

22 kwie 2008, 14:55

cześć domi
gratulacje i czekamy na relacje i zdjęcia ze ślubu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

22 kwie 2008, 15:36

obiecuje,ze wam powklejam :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 kwie 2008, 19:15

dobry wieczorek
moje dziecko juz wykapane i najedzone, teraz myje zebole...i mam nadzieje ze za niedlugo zasnie
dzionek dosc dobry,choc cos sie dziwnie czuje, glowa boli, katar troche meczy i jakos tak miesnie pobolewaja
slonko dzis pieknie tez swiecilo choc zimny i dosc mocny wiatr byl, ale juz nie narzekam bo duzo to lepsze od tego co bylo ostatnio czyli deszcze deszcze i deszcze

Iwo moze Misia teraz budzi sie wczesniej bo coraz jasniej an dworzu, tzn coraz wczesniej
Oskar ma np problemy z zasypianiem bo do po 20 jest jeszcze jasno a roleta w pokoju nie zaciemnia go zbytnio :ico_haha_01:

Domi ale super, ja tez ju sie nie moge doczekac swojego slubu ech ech ech.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: czekam na relacjke z Twojego i zdjeica :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

22 kwie 2008, 19:31

__DOMI__, dziękuje i gratulacje czekamy na relacje i zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość