Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 kwie 2008, 21:55

Eve jesli chodzi Ci o wyjazd to jedźcie !!!!!!! nie bójcie sie!!! poradzicie sobie !!! jestem tego pewna !! wiele jest takich rodzin ja Wy kochana , jestescie obrotni i bystrzy wiec spoko ,

a co tu takie pustki???????????????????????????????????????????
wiec mnie tez nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 kwie 2008, 22:17

martuchafrost, dzieki za pocieszenie
mnie w sumie najbardziej dobija to ze mielismy razem mieszkac na poczatku i dzielic koszty za mieszkanie, a teraz to ja nie wiem jak to bedzie wygladac..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 00:08

czesc dziewczyny witam po weekendzie i na dobranoc stawiam z okazji swych kolejnych 18stych urodzinek tralala
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D


caly weekend imprezowalismy, grillowalismy, gosci przyjmowalismy hehe
bylo naprawde super
oczywiscie pogoda beznadziejna ale to w niczym nie przeszkadzalo
grill byl z pokrywa wiec deszcz mu niestraszny, siedzielismy w domu a chlopcy na zewnatrz grilla dogladali hihi

w sobote bylo nas w sumie 10os i troje dzieciaczkow
5 miesieczny oliverek
i lelka rowiesniczka Majeczka hihi

takze wesolo bylo i gloosno hihi
jak dzieciaki poszly spac (oczywiscie lelek jako osttani :-D ) to my moglismy na luzie pogadac hihi
towarzystwo bylo nowe,
z forumowymi mamami z dzieciaczkami juz sie spotykalam przeciez, ale tatusiow jeszcze nie znalam hihi ale my. nowe znajonosci uwielbiamy

byla tez adama odnaleziona tutaj daleka kuzynka z narzeczonym hihi
oni akurat zostali na noc
wiec wczoraj znowu poimprezowalismy i grilla odpalilismy, popoludniu wpadli jeszcze kolejni znajomi z blizniakami hihi
tyle ludzi, a jedzonko jeszcze na dzis zostalo... jak zwykle

lelus zadowolony bo rozchwytywany przez cioteczki
na mame nawet nie spogladal :ico_placzek: :-D

taka jestem niewyspana.. a lelek jak na zlosc dzis strasznie wczesnie wstal :ico_szoking:
i dopiero o 13 poszlismy spac na 2,5 godziny hihi uff
dzien lenia zapodalismy sobie hhihi

dzis spokojnie powinkowalismy i towarzycho juz sie udalo na spoczynek, bo .. praca hihi
a ja chyba tez sie oddale.. bo co tak tu sama bede siedziec nie?

jasnie pani nie wiem czemu zadna nie zauwaza. ale zdjecia luski profesjonalne i piekne :ico_brawa_01:

eve no rzeczywiscie nieprzewidziana sytuacja nastapila, rozumiem ze mozesz czuc obawy, bo liczylas na rodzenstwo a teraz kazdy ma swoje sprawy i zmienia plany hmm cos tak czasem bywa
ale rowniez uwazam ze sobie poradzicie
powodzenia i nie rezygnujecie tak latwo
bedzie dobrze!!!

felicity ooo przypomnialas sobie o nas na koncoweczce.. juz niedlugo!! nie zapomnij nas powiadomic jak juz maluszek zawita na swiecie

marta napisalabys cos wiecej hmmmm :ico_nienie:


dobranoc
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, 13:38 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2008, 11:49

:ico_haha_02: witam :ico_haha_02: ja dzisiaj pracowicie dzien spedzam -zmieniam wszedzie adresy na nowy-no i musialam jechac do banku bo oststnio zmienialam kredyt karte na inna no i oczywiscie co zamiast jedenej kredyt karty przyslali mi 4 :ico_haha_01: taka mala angielska pomyleczka :ico_haha_01: musialam teraz 3 skanselowac :ico_olaboga: szkoda ze przypadkowa kilkatysiecy mi nie przelali na konto :ico_oczko: byloby ciekawiej.U nas pochmurnie ale nie pada wiec nie jest zle.Wczoraj bylam u poloznej-wychodze i co kolo przebite :ico_zly: a zapasowe-flak a pompka oczywiscie w domu :ico_puknij: no to podjechalam do pierwszego mechanika i mi zmienil opone na nowa-ale tak czekalam czekalam i sprwadzam sobie olej w samochodzie i :ico_zly: uszczelka mi pod silnikiem pioszla :ico_noniewiem: wiec teraz musze szybko sprzedac samochod i kupic nowy :ico_olaboga: ...ale narazie mozna naszczescie nim jezdzic bo na glowie mam przeprowadzke i wyjazd do Polski wiec tylko tego mi jeszcze bylo trzeba :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

22 kwie 2008, 20:34

eve no nie zaciekawie masz bo to jednak inaczej jak sie jedzie w nowe miejsce i ma sie tam kogos bliskiego ale uwazam tak jak kolezanki ze powinniscie jednak sprobowac albo jek sie boicie to na pierwszy miesiac niech tylko maz pojedzie w wy tam pozniej dojedziecie.(ja bym tak zrobila)

madziorka super zdjecia z imprezki widac ze udana (ladna bluzeczka ta twoja)
gosci cala chata a tort jaki i ten napis :ico_brawa_01:

Jasnie Pani zdjecia Luski naprawde profesjonalne

A my dzis stawiamy z okazji 6 miesiecznicy Marcelego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dzis piekna pogoda caly dzien spedzilismy w parku w koncu doczekalismy upragnionego sloneczka.
Pozniej szybciutko do domu ugotowac pomidorowke i dzionek zlecial z nadzieja ze jutro bedzie tak samo hmmmmm
Aha wybralismy wkoncu te wczasy jedziemy do Tunezji 18 czerwca na 7 dni Ja moj M i Oscar a do Marcela przyjedzie moja mama bo z dwoma lobuzami zabardzo bysmy nie poszaleli

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 21:50

beatka dzieki
slodka foteczka w podpisie. lelek tez ma tego bodziaka hihi
swietnie ze wczasy nadchodza hihi masz racje trzeba troszke poszalec a babcia nacieszy sie wnukiem nie?
a napis na torcie to specjalnosc Adasia oczywscie, on ma takie pomysly
powiedzial, ze napis taki zakrecony jak ja hihi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

22 kwie 2008, 22:05

madziorka czesto wchodze na twoja strone z fotkami bo lubie je ogladac zawsze sa takie ciekawe i kolorowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 22:10

dzieki beatka..ostatnio zaniedbalam fotki :ico_wstydzioch:
a wiesz, ze nawet sie nie kapnelam, ze fotek tu nie wklejalam :ico_wstydzioch:
zapodam cos na dniach hihi

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 kwie 2008, 22:41

Witam :ico_haha_01:
Znow dawno sie nie odzywalam ale jak zwykle czasu brak....
Bylam w poniedzialek z Natkiem u alergologa mial robione testy na skorze a jutro jedziemy zeby pobrali krew :ico_placzek: na kolejne
Ogolnie szleje i zczyna biegac bo wczesniej powolutku chodzil :ico_haha_01:
madziorka hihi, wklej te foteczki z tortem :ico_sorki: i mow jak tam Lelek, juz wyzdrowial??
felicity ja jeszcze pamietam jak pisalas ze zaciazylas :-) a tu juz koncoweczka super czekam na sprawozdanie poporodowe :-)
Kurde a co nam ten watek tak zamiera??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 22:50

emilkadzieki za troske. lelek dobrze. odkad goraczka minela to oczywiscie szaleje na calego
kaszel prawie zanikl
ale czasem cos mu tam charczy tak jakby nieodkrztuszona flegma czy co
ale kwestia dni mysle
jutro z nim wreszcie wychodze ufff

[ Dodano: 2008-04-22, 22:59 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
lelek z ulubiona zabawka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2008, 23:51 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość