Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 kwie 2008, 20:48

szkoda,ze nie mam wolnego ,bo bysmy sie mogly spotkac a ja jutro pracuje
no szkoda ale mam nadzieje ze jeszcze nieraz sie spotkamy :-D :-D :-D
dobrze,ze jest ta promocja-ocenisz sytuacje itd i zdasz mi relacje mam nadzieje
no fajnie ze maja promocjre hihi
aco do zdania relacji to oczywiscie ze tak :ico_oczko: :ico_oczko:

ciekawe jhak tam Marta>napewno juz doleciala hihi
i mam nadzieje ze zalatwi wszystkie swoje sprawy :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 kwie 2008, 21:01

ciekawe jhak tam Marta>napewno juz doleciala hihi
i mam nadzieje ze zalatwi wszystkie swoje sprawy :-D :-D
-ano ciekawe jak tam ona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 kwie 2008, 21:48

hej dziewczyny!!!!
przepraszam, ze tak poźno, ale wiecie jak to jest, nie mam czasu na kompa bo ciagle cos :ico_olaboga:
podróż minęła nam okropnie :ico_olaboga: tzn. fran oki, ale jazda w nocy i ranny samolot ( 6 rano ) to tragedia dla takiego malucha, o 2 w nocy go budzilam bo kolega nas zawiózł ( w aucie przespal sie 40 min bo musialam go obudzic ) no i potem juz lotnisko. odprawa maly marudny bo spiacy itp, w koncu w samolocie plakal az padl ze zmeczenia bidulek moj kochany :ico_olaboga:
ale w Polsce zrobili nam "przegląd" paszportu Frana całkowity :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo my z jacym nie ochajtani wiec maly ma jego nazwisko i pol godziny nas przesluchiwali i ogladali paszporty czy to oby napewno moje dziecko :ico_puknij: no ale z drugiej strony moze to i lepiej bo tyle sie oststnio slyszy o tych porwaniach, ze dobrze, iż są czujni :ico_oczko:
w domku oki ciagle rozjazdy i zarcie i picie, juz mam dosyc :ico_olaboga: jacy odjezdza w czwartek wiec juz mi sie chce ryczec :ico_placzek: :ico_placzek:
a franko przeziebiony troszke, ja zreszta tez :ico_olaboga:

do uslyszenia kochane i milusiego wieczorku
Emalia trzymaj sie kochana i uwazaj na TO malusie serduszko co nosisz w brzuszku :ico_oczko: ucałuj Go od ciotki Marty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 kwie 2008, 00:08

witaj Marteczko
ciesze sie,ze odzywasz sie cala i zdrowa
pozdroz minela z przeszkodami,ale najwazniejsze,ze dotraliscie na miejsce i juz tylko pozostalo sie cieszyc pobytem :ico_oczko:

a mnie kregoslup odmawia posluszenstwa
kurcze wczoraj bolal ale dzis juz bardziej,zwalszcza jak dlugo siedze przy komputerze to juz tragedia :ico_olaboga:


bede uciekac spac
jutro do pracy a ma byc ruch,wycieczka jest i juz na sama mysl mi nie dobrze
a do tego ten kregoslup :ico_noniewiem:

spokojnej nocki
buziaki

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-22, 00:10 ]
jacy odjezdza w czwartek wiec juz mi sie chce ryczec :ico_placzek: :ico_placzek:
-badz dzielna kochana-dasz rade,jemu bedzie gorzej,bo bedzie tutaj sam,ty bedziesz miala chociaz Frania :588:

[ Dodano: 2008-04-22, 08:11 ]
Obrazek

milusiego dnia pelnego slonca kochane
zmykam do pracy
do pozniej

[ Dodano: 2008-04-22, 19:21 ]
witam wszystkie po pracy

wiecie co racja to racja,ale nikt nie doceni tego,ze wciaz tak ciezko fizycznie pracuej,przynajmniej na 1000% u mnie
dlatego juz postanowilam,ze od 5 maja ide na zwolnienie,wiec jeszcze troszke
kregoslup po pracy mi daje popalic jak nic,po za tym zadyszka w pracy jest teraz coraz to wieksza,bole czasami jak na okres i zle mi sie spi,cos ciagnie to znowu boli to co innego ehhh
od 19 maja do 24 listopada mam mecierzynski-u nas jest tak,ze 4 tyg przed porodem cie juz wysylaja i juz licza i placa co jest dla mnie bez sensu,gdy porod moze sie przesunac i okazac sie moze,ze z dzieckiem zostanie ci nie cale 5 miesiecy :ico_zly:
wiec i tak poszly m i na reke
ponoc w firmie i powiedzialy,ze wysla mnie 1,5 tyg przed-oj dzieki ci panie :ico_sorki: ,wielka ci laska
dzis tez mialam spotkanie z prawa reka naszych wlascicielow hotelu,wczesniej jakies 2 tyg temu mowili,ze chca wybrac taka glowna dowodzaca supervisorke i mieli rozmowe z kims z zewnatrz jak i ja z druga z naszego hotelu wchodzilysmy w gre,dzis mi oznajmily,ze mam za malo praktyki (porazka 5 lat pracy dla nich i to za malo!!!! )
pozniej dodala,ze wie,ze tak na prawde to malo co pelnie z ta druga funkcje prawdziwej supervisorki i ze to ma sie zmienic itd-a ja sie pytam,gdzie one byly z tym kiedy prawie cala ciaze przechodzilam robiac te pokoje i apartementy?? :ico_zly:
teraz zostalo mi jakies 4 tyg do macierzynskiego a one mi z takim tekstem wyskakuja i jak sie nie zdenerwowac ach szkoda slow

[ Dodano: 2008-04-22, 19:32 ]
jutro mam wizyte w szpitalu kontrolna,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok
tzn szyjki standardowo mi nie sprawdza,ale popatrze na maluszka,moze podadza laskawie przyblizona wage ciala maluszka
jak bede po to dam wam znac co i jak
najgorsze jest w tym co,ze naczekam sie 2 godz na poczekalni a sama wizyta trwa gora 15 min ,nawet nie :ico_zly:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

22 kwie 2008, 19:53

witajcie kochane
a ja wlansie wrocilam z tego calego Dublina uff tak daleko ze hej ale znalazlam to cala przychodnie :-D :-D
tylko powrot mi sie pomylil hihi i w nie ta uliczke weszlam co trzeba ale jestem juz w domku i to najwazniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i niejestem w :ico_ciezarowka:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

no ale za to mam torbiela na jajniku prawym :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i dlatego niemam okresu :ico_noniewiem: no i przepisal leki i mam brac 10 dni potem ma przyjsc okres i potem wizyta znow uniego bo mowi ze byc moze ten torbiel z braku miesiaczki jest :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no zobaczymy

a ogolnie wizyta super doktor bardzo fajny ,przyjemny ,mily i bardzo mis ie podobalo zaplacilam 100e za wizyte i Usg
ale ponoc to promocja tylko do konca miesiaca ale polecam na przyszlosc :-D :-D

przepraszam potem doczytam reszte bo zle sie czuje i chce odespac podroz bo zle je znosze hihi
mam chorobe lokomocyjna :ico_oczko: :ico_oczko:

papa do juterka :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 kwie 2008, 22:23

ale jestem juz w domku i to najwazniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-to spisalas sie na medal :ico_brawa_01:
no i niejestem w :ico_ciezarowka:
-oj ,wielka szkoda,ale co ma wisiec nie utonie :ico_oczko:
polecam na przyszlosc
-to sie ciesze,ze trafilas w super rece a torbielem sie nie przejmuj-duzo dziewczyn teraz je ma i na pewno szybko sie z nim uporacie :ico_oczko:
mam chorobe lokomocyjna
-oj to wspolczuje,odpocznij kochana,odpocznij

[ Dodano: 2008-04-22, 23:20 ]
bede uciekac,kregoslup mnie juz bardzo boli od siedzenia przed kompem
a po za tym na 8:45 rano mam byc juz w szpitalu,wiec spokojnej nocki zycze ,buziaki do poduszek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 kwie 2008, 00:35

na 8:45 rano mam byc juz w szpitalu,
czekamy na wiesci jak Natanek rosnie :ico_haha_01: i czy nie spieszy mu sie na swiat :ico_noniewiem:
no i niejestem w
trudno czyli jeszcze nie twoj czas :ico_oczko: pojawi sie wtedy kiedy przyjdzie na to pora takie mam zdanie na ten temat :-)
no ale za to mam torbiela na jajniku prawym
to prawda co pisze Emalia wiele dziewczyn to ma ale najwazniejsze ze farmakologicznie da sie wyleczyc :-) dobrze ze pojechalas do tego lekarza bo tak by jeszcze rosla ta torbiel :ico_olaboga:
5 lat pracy dla nich i to za malo!!!! )
pozniej dodala,ze wie,ze tak na prawde to malo co pelnie z ta druga funkcje prawdziwej supervisorki i ze to ma sie zmienic itd-a ja sie pytam,gdzie one byly z tym kiedy prawie cala ciaze przechodzilam robiac te pokoje i apartementy??
teraz zostalo mi jakies 4 tyg do macierzynskiego a one mi z takim tekstem wyskakuja i jak sie nie zdenerwowac ach szkoda slow
nie no daj spokoj :ico_zly: holerne Irole mowie wam ze coraz bardziej mam ich dosc :ico_zly: Obrazek
bezczelnosc po prostu :ico_zly: te idiotyczne uwagi swiadcza o ich glupotcie i braku inteligencji
:ico_noniewiem:
postanowilam,ze od 5 maja ide na zwolnienie
no juz czas najwyzszy :ico_brawa_01: juz nieduzo ci zostalo dasz rade spokojnie nie denerwuj sie rob powolutku swoje a wytrzymacie :-) nalezy ci sie ten odpoczynek jak nikomu innemu.Zbieraj sily na porod :ico_oczko:
martuchafrost, dobrze ze szczesliwie dotarliscie na miejsce ale masz racje takie godziny nie sa dobre dla dziecka :ico_olaboga: dlatego my zawsze latalismy Ryanem bo w aerlingusie samolot o 7 wiec tez trzeba by wstac o 3 :ico_olaboga:
Wyobazam sobie jak ci smutno przed rozstaniem z Jackiem(Jacek tak?) bo sama przechodzilam to nie raz ale to niedluga rozlaka zajmiesz sie Franiem i czas ci szybko zleci :-)
Wiecie jak mnie jedna menadzerka dzisiaj wkurzyla :ico_zly: posiala gdzies jakas wazna koperte nie wiem z czym i nie mogla znalezc w tym pier... a ja wczoraj i dzisiaj stalam na kasie i wczoraj robilam porzadki w szufladach bo nic znalezc nie mozna bylo i juz nie moglam na to patrzec przysiegam ze nie widzialam jeszcze takiego balaganu :ico_olaboga: No i dzisiaj ta Valerie ktorej nie cierpie wyskoczyla do mnie z takim tonem czy nie widzial tej koperty bo lezala na kasach a ja ze nie.Wiec ta zlapala za smietnik i zaczela z wredna mina po chamsku wyrzucac ze smietnika wszystkie papiery :ico_puknij: nie wiem chciala mi chyba udowodnic ze wyrzucilam wazna rzecz ale ja chyba glupia nie jestem i takich rzeczy nie ruszam bo nie wiem co jest im potrzebne a co nie :ico_puknij: No i chwile pozniej zajrzala do jakiegos swojego segregatora bo w smietniku nie bylo tego i dzwoni gdzies i slysze jak mowi po cichu"znalazlam" :ico_zly: glupio jej sie chyba zrobilo bo byla mila do konca dnia i sie speszyla :ico_zly: ale wiecie co nie rozumiem jak mozna byc takim chamskim :ico_olaboga: poczulam sie okropnie jak ten smietnik przeszukiwala naprawde wzbudzila we mnie poczucie winy ze robie cos zle :ico_olaboga: niecierpie tego uczucia :ico_olaboga:
Dobrze ze mam pare dni wolnego nie bede musiala na nia patrzec bo mi obrzydza ta prace normalnie :ico_olaboga:
Dobranoc kochane!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 kwie 2008, 08:28

Obrazek

witam was kochane w sloneczny jak u mnie poranek :ico_haha_02:
zycze aby i u was dzis slonko swiecilo i dodalo pozytywnej energii :ico_oczko:
ja uciekam juz do szpitala pomalu,wiec odezwe sie po powrocie

nie rozumiem jak mozna byc takim chamskim
-oj mozna,mozna,zwlaszcza tutaj-przerobilam to na tysiace podobnych sytuacji,juz noz sie otwiera na prawie kazdego Irola :ico_zly:


sciskam

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 kwie 2008, 11:19

ja uciekam juz do szpitala pomalu,wiec odezwe sie po powrocie
no czekamy z niecierpliwoscia :ico_oczko:

U nas tez slonko swieci zabieram chlopcow do parku i na plac zabaw :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 kwie 2008, 17:23

witam was
oczywiscie samo czekanie na lekarza zajelo mi jak zwykle to juz norma prawie 2 godz a sama wizyta trwala 10 min moze nawet nie
cisnienie ok,mocz ok,maluch-zmierzyla glowke i brzusio i powiedziala,ze tez ok
kazala przyjsc za 3 tyg-ot co sie napracowala i ja dowiedzialam sie tyle co nic prawie,acha zapytala jeszcze czy dziecko sie rusza ,odpowiedzialam,ze tak,wiec ok-wszystko sluchajcie mam chyba na piatke z plusem :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość