Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

Dziewczyny które zażywały CERAZETTE...

16 kwie 2008, 10:30

Witam wszystkich :) Ponad 6 tygodni temu zakończyłam branie tabletek CERAZETTE z powodu ciągłych krwawień. W drugim dniu zaprzestania tabletek krwawienia ustąpiły, jednak od tamtego momentu okres się nie pojawił...Moje pytanie brzmi: po jakim czasie po odstawieniu tabletek dostałyście miesiączkę?Dodam, że synek ma 11 miesięcy, a od 2 tygodni już nie karmie go piersią (na jego własne życzenie-niestety).Pierwszy okres jaki dostałam po porodzie to był ten 6-go marca i trwał 3 tygodnie i od tej pory nic....zaczynam się martwić :ico_noniewiem: Proszę napiszcie jak to było z wami. Pozdrawiam gorąco :ico_haha_02:
Dodam jeszcze, ze chcę przejść na plastry EVRA, ale bez dostania okresu jest to niemożliwe więc czekam....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 kwie 2008, 10:38

Aleksandra, - po tabletkach różnie bywa można po ich odstawieniu miesiączkować regularnie ale niekoniecznie wydaje mi się że z uwagi na to że jescze do niedawna karmiłaś piersią to może się opóźnić, ja w momencie gy karmiłam piersią i z dwa miesiące po odstawieniu córki od piersi nie miesiączkowałam po 2 mieś a czasami dostawałam okres co dwa tygodnie. Organizm musi sobie wszystko poukładać i dojść do równowagi hormonalnej. Jeżeli bardzo Cię niepokoji brak okresu to skonsultuj się ze swojim ginekologiem.

Aleksandra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:35

16 kwie 2008, 11:09

Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

19 kwie 2008, 19:50

ja karmiłam starszą córe rok i 8 miesięcy i po odstaiwniu od piersi - też sama się dostawiła - i po odstaiwniu tabletek okres dostałąm po okolo 2,5 miesiąca...już myslałam że znów jestem w ciąży :ico_noniewiem: jednak nie miałam żadnych krwawień podczas stosowania tabletek ani po - nawet króciutkich.
teraz też biorę cerazette i nie mam żadnych krwawień.
Idź więc moze do lekarza niech zrobi badania.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 kwie 2008, 16:27

a ja wlasnie zaczelam brac cerazette i tez mam krwawienia...juz mam dosyc.najpierw tydzien okres,tydz przerwy i teraz poltora tyg juz...po to biore tabl zeby nie zajsc w ciaze a nie zeby nie moc sie kochac..:/

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość