Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 kwie 2008, 15:47

A tu co tak pusto ?????
Gdzie sie podziewacie laseczki?????

Gabrysiu dziękuje w imieniu Adusi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 kwie 2008, 16:16

Maggie, to teraz trzymamy kciukasy za Ciebie i Antosia ....

Barbara, super że Asieńka przestała utykać ....


justyna25, dla Adusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - mam nadzieję że Ada z nocnikiem zaprzyjaźni się na dobre


Mama_Kingi, czekamy na wieści .... - Mja koleżanka z pracy ma termin na 1 maja i dodam że jeszcze chodzi do pracy - tez była dziś na USG .... też juz spakowana i wszystko przygotowane dla córuni ma .... a ma taki piękny brzusio .... :ico_ciezarowka: wogóle ciężarówki tak pięknie wyglądają ... nie żebym zazdrościła :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wogóle jakoś straszny jest wysyp :ico_ciezarowka: sama nie wiem czy ja mam takie szczęście że spotykam .... ale w ciąży w obecnej chwili sa 3 koleżanki i kuzynka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 kwie 2008, 22:30

Barbara, super że Asieńka przestała utykać ....
tez sie ciesze, bo juz sie zaczynalam martwic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 kwie 2008, 09:36

i ja witam z rana :ico_haha_02:
U nas dzisiaj pogoda koszmarna, zimno i pada :ico_placzek:

Ciekawe co z Kristi i Magiie ?? ...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 kwie 2008, 09:37

Witajcie
Justynko :ico_brawa_01: dla Aduni.
Basiu, to już spokojniejsza jesteś o Asię, że nie kuleje.
Dziewczyny, ja też wszędzie widzę :ico_ciezarowka:
Wczoraj o 9:35 urodził się nam nowy czlonek rodziny. Mateuszek ma 55 cm i 3450 g.

A ja mam się polożyć 6-8 maj na cc. Jejku, to już tylko 2 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Patryk jest ułożony pośladkowo, moja wąska miednica i ta cukrzyca ciążowa to wskazania do cc. Wiecie, zaczynam się bać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 kwie 2008, 15:23

Kochane chce wam powiedziec ze goscie moje pojechali i bede wieczorkiem i wkleje zdjecia i poopowiadam wam wszystko jak moje kochane dzieciaczki beda spaly ok.. Pozdrawiam was wszystkie a my sie szykujemy do lekarza dzisiaj moj maly Marcus bedzie mial pierwsza szczepionke a mala Nicole bedzie miala robione jakies testy na alergiie bo musimy sprawdzic.. i maly Marcusek bedzie mial dzisiaj sprawdzane nerki czy ma dwie.. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,doczytaam was pozniej buziaki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 kwie 2008, 17:17

cześć dziewuszki kochane
ja byłam wczoraj w przedszkolu z Tośkiem no i w ten czwartek ANtoś po raz pierwszy raz tam idzie na godzinkę od 14 do 15 :ico_oczko:
Rany ale to dla mnie stres....pani powiedziała że na pierwszy rzut oka widzi że Antoś da sobie świetnie rad e, bo widać że jest bardzo zaciekawiony.
Pytałam się czy jest możliwość żebym na poczatek chodziła z nim....powiedziała że jest ale może to mieć gorsze skutki, po pierwsze dla Antosia po drugie inne dzieciaki moą czuć się zazdrosne, dlaczego ich mamy nie przychodzą razem z nimi....więc dałam z tym spokój

[ Dodano: 2008-04-23, 17:18 ]
Pózniej Was dziewczynki dovzytam bo teraz nie mogę, całuski dla wszystkie

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 kwie 2008, 20:15

A ja mam się polożyć 6-8 maj na cc. Jejku, to już tylko 2 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Patryk jest ułożony pośladkowo, moja wąska miednica i ta cukrzyca ciążowa to wskazania do cc. Wiecie, zaczynam się bać :ico_olaboga:
Juz niedlugo bedziesz miala Patryczka przy sobie :ico_brawa_01:
Ja tez mialam cc , przez ta moja 'chorobe' , i tez sie balam, ale powiem Ci ze mniej sie Ty zmeczysz porodem a i Patryczek bedzie bardziej 'wypoczety' , wiec sa tez dobre strony cc :ico_oczko: . Zobaczysz, bedzie wszystko ok Aneczko :ico_buziaczki_big:
pani powiedziała że na pierwszy rzut oka widzi że Antoś da sobie świetnie rad e, bo widać że jest bardzo zaciekawiony.


ogromne :ico_brawa_01: dla dzielnego Antosia!
i dla dzielnej jego mamusi rowniez :ico_brawa_01:
Zobaczysz wszystko bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-04-23, 20:15 ]
Kristi, czekamy na zdjecia :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 kwie 2008, 22:11

Dobry wieczor ..
I juz jestem jak obiecalam :ico_oczko: :ico_haha_02:
Jak wiecie goscie juz mi pojechali dzisiaj,i bylismy tez u lekarza,wszystko ok,maly Marcuske dostal szczepionki i plakal strasznie biedny ale szybko sie uspokoil i pozniej dostal mleczko,a Nicole pobral lekarz krew i trzeba czekac na wyniki i zobaczymy na co mala ma alergie..
Kochane wybaczcie mi.. ale nie doczytam was bo troche sie tego nazbieralo i wiem tak tylko po krotce co u was bo czytalam tak w miedzy czasie...
Ok a jesli chodzi o chrzest Marcuska to wszystko sie udalo i bylo pieknie..
Najpierw pojechalismy do kosciola naszego na nasza slynna "gorke " :ico_haha_01: a pozniej po kosciele do restauracjii na obiadek a pozniej do domu na kawke i pozniej zrobilam cos na przkaske taka zimna plyte,bylo w sumie 12 osob a w restauracjii 13 bo zaprosilimy tez ksiedza na obiadi przyszedl :ico_oczko:
Malutki Marcus przy chrzcie byl tak kochany i spokojniusi ze szok.. nawet nie zaplakal i nie zajaknal.. kochany moj chlopunio slodki :ico_oczko:
Pogoda przy chrzcie malego byla ciekawa.. napierw tak strasznie wial wiatr a pozniej to tak pieknie wyszlo slonko i juz nie bylo wiatru.. piekna wiosna.. A Nicole na chrzcie Marcusa byla spiaca i marudna ale grzeczna.. i biedna caly chrzest ktory trwal 30 minutek wisiala mi na rekach.. bawila sie moimi wlosami i caly czas ja mialam na rekach .. Ale nie bylo az tak zle..
A teraz wkleje wam pare foteczek ze chrztu malutkiego i pozniej uciekam pograc sobie z moim mezusiem w jakas gre jeszcze niewiem w jaka... ale bedziemy razem grac na osobnych komputerach,.. ciekawie bedzie .. :-D
Ah i nie powiedzialam wam jeszcze ze juz moja Nicolcie uspalam w jej pokoiku i mam nadzieje ze bedzie spala sobie spokojnie cala noc..bo jak byli goscie to mala spala z nami caly czas.. i pozniej jak Nicole juz zasnela to szybko uspalam Marcuska.. kochany sie tylko przytulil pokolysalam go pare razy i zasnelo moje kochane dziecie :ico_oczko:
A teraz foteczki :ico_haha_02: :

A to Marcus w dniu swojego Chrztu :
Obrazek
Obrazek
A tutaj Ja i moja wiszaca Nicolinka slodziutka :ico_oczko: :
Obrazek
Moj syncio w pelnej Okazalosci :
Obrazek
I my z Marcuskiem :
Obrazek
Ok laseczki to narazie tyle foteczek pozniej kiedys tam wkleje jeszcze inne a teraz zycze wam milej i spokojnej nocki i dobranoc uciekam grac z mezem w jakas gre.. papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

24 kwie 2008, 08:24

Kristi, sliczne foti..z pewnością chrzest był udany
ja tylko na chwile dosłownie
macie pozdrowienie od Iwonki
pisała mi wczpraj ze jest wszystko dobrze....tyle ma nauki ze nawet nie ma kiedy zadzwonic do domu, tyle ma zajęć ale bardzo jej sie podoba, pisze ze odpoczela od codziennosci i odżyła
ciesze sie bardzo
postaram sie wpasc pozniej
pa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości