Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 kwie 2008, 17:59

Oj to zdolniacha z tej twojej Amali :-D chodzic jeszcze nie umie a juz buty umie wiazac :-D a moj to woli sprzet elektroniczny telefony komórkowe, piloty, dvd i dekoder polasatu juz kombinuje jak akarte ze srodka wyciagnac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 kwie 2008, 19:56

witajcie dziewczyny wieczorkiem
UWAGA
oficjalnie informuję, że stoliczek w karczmie na 20 osóbek zarezerwowany na hasło BARBARA, na 3 maja na godz. 12, a jak będzie ciepło to na zewnątrz prosiłam
i moniw się odezwała, że nadal nie ma dostępu do sieci, ale na spotkanku się zjawi

a my dziś próbowaliśmy nowego mleka i nowej kaszki ryżowej jabłkowo-gruszkowej i chyba się rozpędziłam z ilością, w każdym razie muszę ją teraz sama zjeść, bo koleś olał kolację łyżeczką i jednak cyc
ale jutro spróbujemy sinlac na kolację, może chwyci, bo już nie bardzo widzę sens karmienia 2 razy

[ Dodano: 2008-04-23, 20:05 ]
a to fotki z niedzielnej wizyty u chrzestnego Tadzia, zobaczcie jaka maleńka jest jego córeczka, a prawie rówieśniczka Tadzia (z września), tzn. jak na nią patrzę to dokładnie widzę Wiki w jej wieku i wydaje mi się, że nie ona malusia, a Tadziu gigant
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 kwie 2008, 20:54

UWAGA
oficjalnie informuję, że stoliczek w karczmie na 20 osóbek zarezerwowany na hasło BARBARA, na 3 maja na godz. 12, a jak będzie ciepło to na zewnątrz prosiłam
i moniw się odezwała, że nadal nie ma dostępu do sieci, ale na spotkanku się zjawi
Basiu...a czy ta karczma jest blisko rynku????
bo my raczej przyjedziemy pociągiem...i z dworca na rynek jest niedaleko....

[ Dodano: 2008-04-23, 20:55 ]
fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 kwie 2008, 20:57

violu 15 minutek od Rynku piszą na stronce, a ja sobie myślę, że jednak chyba więcej bo przecież nie jest daleko, ale całe błonia trzeba przejść, jak coś to dasz znać i jakoś zorganizujemy dowózkę, najwyżej na 2 razy

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 kwie 2008, 21:47

No witam wieczorkeim :-D super Basiu ze z tą knajpka juz załatwione juz sie nie moge doczekac ale w sumie to juz tylko tydzien :-D
A Violu ty sie nei martw bo my bedziemy jechac autkiem to mozemy jeszcze 2 osobki zabrac z dworca :-D wiec jak cos to dasz znac i sie zjawimy :-D

Basiu super foteczki a ja mam tak samo bo kuzynki córa jest z 9 sierpnia i jest jeszcze mniejsza od tej twojej ale ona w sumie tylko na cycu bo nie zabardzo chce cokolwiek innego jesc, nawet pół słoiczka jej nie chce zjesc :ico_noniewiem: a mój to tylk oz otwarta buzia ciagle chodzi :-D a jak widzi ze cos jesz to podchodzi i juz mlaska, bo go dziadek ostatnio nauczył :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 kwie 2008, 21:56

Witam wieczorowa pora ale jestem padnieta dziewczyna.Zaczne moze tak
Madziorka zdiecia super swietnie wygladasz a Leos widac chcial dzieci tam poustawiac chyba super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka brawa dla Natalki za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla Veronisi za 9 m-cy :ico_tort: od ciotki Aski i Juli :-D

A my mamy swietna pogode i siedzimy na placu zabaw tylko.Wiecie co jak ta moja mala ma tyle sily?Jezu i ona nie pada a ja ledwo zyje.Na kazdym placu zabaw powinien byc hamak dla mamy :ico_oczko: Dzis gonila sie z dziecmi z 2 kl. podstawowej,a oni bawili sie z nia pileczka chcieli nosic choc Juli sie nie dala.A najsmieszniejsze jest to ze jak sa dzieci to Juli sie puszcza i nie chce byc prowadzona przez mame tak jakby sie wstydzila :ico_brawa_01: No i do domu tez juz nie chce wracac tylko z dziecmi na placu bawic.My tez tak wariowalismy?"Nie pamieta wol jak cieleciem byl"nie?ale nie pamietam :ico_noniewiem: Dobra uciekam bo naprawde padam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-23, 21:58 ]
A no i opjmy 550 str. a co tam :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 kwie 2008, 00:18

czesc
u nas taki piekny dzionek minal, az grzech w domu siedziec nie?

my spontanicznie z lelkiem rano postanowilismy pojechac do kolezanki od blizniakow
razem z nia i jej kolezanka poslzismy do takiego starego mlyna wodnego, jedynego jaki sie zachowal w birmingham
bywal tam tolkien i nawet zaczerpnal cos z tego miejsca do powiesci Wladcy pierscieni

lelek byl rozkoszny na maxa
spac nie chcial, bo za duzo go rozpraszalo hihi dopiero przed samym domem kolezanki usnal z nudow hihi
dobre i to
zaraz pokaze wam fotki


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 kwie 2008, 09:49

witajcie.......

Madzorka śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bardzo mi sie podobają....lelek extra!!!

aaaaa zapomniałam wam powiedzieć, że wczoraj sprzedalismy naszą kanapę...dziś mają ją zabrać...
a najśmieszniejsze jest to, że ten nowy komplet będzie dopiero ok. soboty :-D
szykuje nam sie spanie na podłodze hihihihi :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 kwie 2008, 09:53

WITAM jako pierwsza u nas dzis przeslina pogoda, wiec moze popłudniu nad jeziorko sie z maluchem wybiore, bo wiosna na całego :-D

Joasiu super masz ta Juli, taka Zosia samosia, tylko uwazaj bo niedługo ci zacznie nażeczonych do domu sprowadzac :-D A na plac zabaw tez bym sie wybrała ale od nas strasznie daleko, wiec trzeba by było jakas wieksza wycieczke zorganizowac, tylko boje sie ze Pawełek mogłby wsyztskie dzieciaki z tamtad przegonic :-D

Madziu zdjecia rewelacja, ten twój synek to bedzie miał kiedys frajde jak sobie bedzie te wszytskie foteczki ogladał :-D
a widze ze ty dobra mamuska jestes bo od małego uczysz synka ze koszule sobie trzeba samemu prasowac :-D

[ Dodano: 2008-04-24, 09:55 ]
Violu super ze wam sie kanape udało sprzedac :-D i niezły biwak sobie mozecie uzadzic, bo zawsze mozna namiot w duzym pokoju rozbic, gorzej ebdzie z ogniskiem :-D ale frajda dla chłopków :-D

a własnie ogladałam mape krakowa i starsznie daleko jest od dworca do tej restauracji, chyba 15 minut ale autem, wiec Violu ty sie szykuj ze po was podjedziemy my sie piszemy, jeszcze jedno autko i sie zabierzemy wszyscy :-D i po problemie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 kwie 2008, 10:01

a widze ze ty dobra mamuska jestes bo od małego uczysz synka ze koszule sobie trzeba samemu prasowac
to samo miałam na myśli ha ha ha :-D :-D :-D
a własnie ogladałam mape krakowa i starsznie daleko jest od dworca do tej restauracji, chyba 15 minut ale autem, wiec Violu ty sie szykuj ze po was podjedziemy my sie piszemy, jeszcze jedno autko i sie zabierzemy wszyscy i po problemie
dzięki :ico_sorki:
własnie mi mąż coś mówił, że to jest daleko.....kiedys pracował w Krakowie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość