Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 paź 2007, 13:29

zawód wyuczony: 1. pracownik administracji (to po ogólniaku), 2. Fotograf (po szkole policealnej), 3. nauczyciel języka polskiego (po studiach)

zawód wykonywany: fotograf, do sierpnia 2009r na wychowawczym

zawód wymarzony: fotoreporter
po wychowawczym będę szukać pracy jako nauczyciel

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 paź 2007, 21:11

ja ukończyłam ochronę środowiska, a sprzedawałam ubezpieczenia.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

16 paź 2007, 19:52

Skończyłam zarządzanie oraz gospodarcze stosunki międzynarodowe. Pracowałam do tej pory w szkole wyższej (administracja), ale na Węgrzech, w dziale HR w dużej międzynarodowej firmie (w Niemczech) i w NGOsie, jako project manager.
Zawód wymarzony ...? To chyba coś z połączenia HR i zarządzania projektami.

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

08 lut 2008, 17:11

Zawód wyuczony - Inżynier nauk ogrodniczych
Zawody wykonywane - Referentka (Urząd Skarbowy) Sekretarka- kadrowa (firma budowlana)
obecnie bezrobotna no bo niedługo termin 20 luty 2008 :-D

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

05 kwie 2008, 21:15

zawód wyuczony: technik technologi żywienia o specjalności żywienie zbiorowe (kucharka :ico_haha_01: ), technik hotelarstwa

zawód wykonywany: kucharka w tej chwili na urlopie wychowawczym

zawód wymarzony: menadżer w jakiejś restauracji, jedyny problem to taki że nie skończyłam studiów, bardzo bym chciała studiować ale mnie nie stać :ico_placzek:

agnes76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2008, 08:34

21 kwie 2008, 09:33

Mój zawód to technik ekonomista, pracuję w Sądzie ale już nie długo gdyż otwieram swoją działalność dzięki firmie FM i zaczynam nowy rozdział w życiu. Na początku traktowałam to jako dodatkowy zarobek bo w Sądzie to takie grosze się zarabia ale idzie mi super budowanie sieci dlatego już niedługo otwieram własną działalność gospodarczą

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

22 kwie 2008, 14:18

mój zawód wyuczony :sprzedawca -kasjer
wykonywany :gospodyni domowa oraz dorabiam na sprzątaniu wieczorami zakładu fryzjerskiego a 2 x w tyg.hali rano odbiorczej leków
wymarzony.... .sama nie wiem .po tylu latach w domku już nie marzę ,pracę zawodową rzuciłam ze wzgl .na córkę i jej zdrowie i zapewne jeszcze długo do niej nie wrócę....
czasem myślę o otwarciu sklepiku z ciuchami ale wszystko zależy co z Basi zdrowiem będzie dalej..

Justa1982
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2007, 15:33

24 kwie 2008, 14:39

Ja skończyłam studia Zarzadzanie i marketing, mam tytuł magistra, skończyłam też studium pedagogiczne:) Obecnie pracuję w sklepie z ciuszkami dobrze znanej Wam marki, jest ok ale jednak ambicje biorą górę i zwalniam się w lipcu, będę szukać czegoś lepszego, chciałabym w biurze, poskładałam też podania do kilkunastu szkół, więc zobaczymy:)Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 cze 2008, 15:57

Ja jeszcze nie skończyłam i szybko nie skończę, bo dopiero kończę drugi rok i w zasadzie nie wiem jaki to będzie zawód, bo czy rosjoznawca to zawód?

Zawód wykonywany: studentka, gospodyni domowa, opiekunka do Lenki, asystentka mojego M.

A najbardziej wymarzona praca czeka na mnie w ministerstwie spraw zagranicznych :-) No ale nie przesadzając to jakaś firma od kontaktów interkulturowych, albo jakiś wolny zawód w postaci analityka-specjalisty ds. Rosji i krajów byłego ZSRR, tak żeby klepać jakieś artykuły, opinie, a w domu mieć małą hodowlę cairn terrierów.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

28 cze 2008, 14:17

Je jestem z wykształcenia technkiem technologii odzieży, obecnie jestem zatrudniona( nie pracuje bo jestemna wychowawczym) w sklepie z upominkami i Almi Decor połączonym z kwiaciarnią.Oprócz tego byłam już opiekunką do dzieci, pomocą domową, piekarzem cukiernikiem , technologiem, takcz.W październiku mam zamiar iść na studia pedagogiczne a potem może przedszkole lub żłobek lub jak znam siebie jeszcze coś innego. :ico_brawa_01:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość