Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 kwie 2008, 22:44

Anza...jeszcze nie wiemy :-D ,musimy ustalic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

25 kwie 2008, 08:36

Dzień dobry

Jak widzę jestem pierwsza

i lece poparzec na mapę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 kwie 2008, 08:56

daria a gdzie dokladnie twoj A mieszka?
to bardziej w srtone ostrowa wielkop?
no i pytanie czy wy bedziecie mobilni czy nie bo jakby co to ja dojade

no i pasuje mi ten poniedzialek bo w piatek nas nie ma

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

25 kwie 2008, 08:58

ja też dzien dobry mówię. :-) U Alicji jak szybko katar przyszedł tak szybko się skończył. Śladu już po nim nie ma (nie licząc lekko podrażnionego noska),

dziś po południu znów wyruszamy, ale tym razem tylko na weekend. Niestety muszę jechać do teściów, wybić im z głowy urządzanie roczku u nich na wsi. Przez telefon się nie da. Na dodatek stwierdzili że będą to połączone urodziny Alicji, Mariusza i szwagierki. (bo tak będzie taniej)...Tyle ze MAriusz nie chce wyprawiać urodzin, bo to żadne okrągłe (29), a nawet jak by wyprawiał to nie chemy ich łączyć bo zawsze będzie ktoś poszkodowany, albo Alicja, albo on :-D a przecież jest miedzy datami urodzin równo 6 dni przerwy (Mariusz urodził się 3maja (zresztą szwagierka i szwagier też)), a Ala wiadomo 9

dobra nasmęciłam z samego rana, a tu taka śliczna pogoda. Zaraz zmykam na spacerek (tylko Ala musi sie obudzić)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 kwie 2008, 09:08

wczoraj wyobrazcie sboei ze zasnela od rana dopiero o 13!!!!i spala tylko godz moja mała siłaczka
i zasnela dopiero o 20 tak wiec jestem zmeczona troszeczke

i wczoraj bylismy u tesciowej i poruszyla drazliwy temat a mianowicie z kim jagoda bedzie zostawała jak my sie wyprowadzimy do piotrowa i bedziemy musieli isc do szkoly
do tego czasu zostawala z moją mamą i ja nie chce tego zmieniac ale ona oczywiscie uwaza inaczej

powiedziala "no to teraz jagodka bedzie zostawała z babcia B jak rodzice sobie pojdą"
nie bylo pytania i rozmowy tylko zdanie twierdzące
wiec ja juz nerwa mialam strasznego ale na szczescie michal jakos z tego wybrnął

tylko ze ja ciagle o tym mysle
ja ją nawet lubie i nie chce jej urazic ale nie zostawie jej dziecka
poprostu nie!!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 kwie 2008, 10:47

hejka...
Ewcik..no co za kobieta z tej tesciowej...widze ze jak jej nie rozrysujesz czarno na bialym swoich planow to ona ich nie akceptuje :ico_olaboga: ...walcz ostro w koncu roczek ma sie tylko raz i jesli nie masz checi wyprawiac go ze szwagierka i mezem to nic Was do tego nie zmusi....zreszta pisalas ze chcecie bezalkoholowy a czy taki tez ma zamiar wyprawic tesciowa?

Jagodka,wiec poniedzialek zaklepany...A. jestz Uciechowa,to wioska za Odolanowem....pewnie wiesz gdzie...i bedziemy w PL autem wiec z dojazdem spoko....nawigacja tez jest wiec powinnismy wszedzie trafic :ico_oczko: ...no i tesciowa hmmm.....najgorsze ze nie chcesz jej urazic....no ale masz swoje swiete racje i skoro nie chcesz z nia zostawiac malej to ona przeciez sila Ci jej nie wyrwie :ico_noniewiem:

a u nas nocka prawie super...prawie bo Maya spadla w nocy z lozka...nie wiem jak,szybko ja pozbieralam..krzyczala dobre 20 min. tak ze nie moglam jej uspokoic...balam sie ze coa sobie zrobila...uciszyl ja cycus i pospala do 7.30...nic jej sie nie stalo ale dzis bedziemy eksperymentowac i mala pojdzie spac do malego pokoju do swojego lozka....a my w sypialni...mam nadzieje ze rano sie nie wystraszy i przyjdzie do nas sama grzecznie

[ Dodano: 2008-04-25, 11:51 ]
Lady i Irmina...mi wychodzi z mapy ze okolice Tych sa sprawiedliwe najbardziej...ale nie wiem co Wy o tym myslicie....no i gdzie mozna sie tam spotkac?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 kwie 2008, 13:06

ja zyje... ostatnio mialam duzo pracy i w ogole na tt nie zgaldalam, ale pogoda zrobiła sie wyśmienita wiec trzeba bedzie korzystac... jak narazie w te sloneczne dni siedze w pracy

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 kwie 2008, 18:29

daria ja zaraz sprawdze jak to daleko

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

25 kwie 2008, 18:39

helo, helo, helo
My wróciliśmy właśnie z drugiego spaceru. Pierwszy był prawie 4 godz. a teraz niecałą godzinkę. Byliśmy na placu zabaw i Krystkowi bardzo się podobało :) Zdążyłam jeszcze sprzątnąć i umyć okno :D

A dzisiaj my stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Ostatnia miesięcznica mojego synka :D :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 kwie 2008, 18:48

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Krystianka!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość