Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 kwie 2008, 07:46

dzień dobry
u nas też czasem przemakają pampersy :ico_olaboga: ale rzadko na szczęście :ico_sorki:i nie mamy problemu ze zmianą :ico_oczko: i też czekam na lato i jazda bez pampersa chyba będziemy musiał założyć nowy temat hihi "odpampersowanie" :ico_oczko:
kasiekk super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lulu81, udanej zabawy i nic się nie martw Fifi da radę :-D
__DOMI__, jak nastrój tuż przed wielkim dniem ?
siunia, fajnie że siostra do was przylatuje :ico_brawa_01: , wszystko przygotowane i kupione dla dzidzi nic się nam nie chwalisz ostatnio :ico_nienie:

u nas nocka ok pobudka przed 6 , mam @ i dziś i wczoraj nie ćwiczyłam :ico_wstydzioch:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 kwie 2008, 08:58

Witam kurka wodna nocka do bani :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem co się dzieje w dzień śpi normalnie a jak nocka to budzi się co chwile z płaczem :ico_placzek: :ico_placzek:
Co do pamersow to ja muszę małą w nocy przebierac bo inaczej wszystko zalane i orginalne pampersy krucej są na nonono, więc kupuje Cien w Lidlu albo Dada czy jakoś tak w Biedronce one dłużej trzymią .
Kasiek Peluś uroczy i ładna parka bardzo są do siebie podobni jak brat z siostrą :ico_haha_01:
Natasha ja Oskarka widze w całości chyba pierwszy raz ale podobny do mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pogratulowac.
Ja moją Klaudię nauczyłam siusiu robic właśnie w lato jak miała 2latka ale w nocy długo sikała do 4lat , kupkę zato robiła szybko roczek miała .
Moja siosta ma małą i ona 3latka będzie miala i dopiero teraz zaczyna wołac siusiu , więc to róznie bywa , mi się wydaje że nic na siłe nie chce to nie ma czas , kiedyś w końcu musi się nauczyc :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 09:16

dziendoberek
ja dzis wstalam o 5:50 sama sie obudzilam :ico_szoking:
zaczelam sprzatac domek poki Oskar spal ale wstal mi o 6:30 on to krotki spi jak ja wstaje
potem o 8 przyszla tesciowa i przyprowadzial psa bo jedzie na weekend do zielonej gory na wesele... a ja mam makabre
jej pies to suka I moj pies dostaje swira jak ja widzi, fakt ze go podgryza i warczy i szczeka na niego nic nie pomaga, on klapki an oczach i wior za nia :ico_zly: musze drzwi zamykac wszedzie zeby nie wlazl tam gdzie ona bo juz mam dosc tego szczekania i warczenia, byl jeden wielki jazgot...
do tego na wstepie pogryzla dwie ulubione pilki Oskara i pekly :ico_zly:
musze pilnowac Oskara bo on lubi psy i do niej co jakis czas podchodzi i chce ja glaskac ale ze to dzieck oto czasem nie tak cos zrobi a ona na niego warczy :ico_zly: nie przyzwyczajona do dzieci a tym samym ja mam mega problem bo jak go ugryzie to chyba ja utluke na miejscu i wyrzuce z balkonu :ico_zly:
w dodatku nauczona jest ze na wszystkich kanapach i fotelach u tesciowki lezy a u mnie nie ma czegos takiego bo ani pies nigdy ze man nie spal ani nie lezal na kanapach i nie moge tego zniesc, tym bardziej ze ona wlochata i pelno jej jasnej siersci chyba zeswiruje :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
tak to jest jak nauczono ja to teraz lipa... ale sie powyrzywam wieczorem na T , w koncu to on ja tez tak uczyl :ico_noniewiem: ...dobre choc to ze w miare sie slucha-w miare......
najwiekszy szla mnie chwyci jak mi w nocy wskoczy do lozka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
lubie psy ale uwazxam ze powinny miec swoje miejsce...tym bardziej ze to nie moj pies :ico_haha_01:

ale sie wam od rana powkurzalam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

na 16 mam szkole....jutro caly dzien i az sie zastanawiam czy isc, bo siostra juz "plakala" ze z dwoma psami nie da rady i jeszcze aby Oskara upilniowac..no nie dziwie sie jej... najwyzej pojde tylko z rtana :ico_noniewiem:

u nas juz dzis gorsza pogoda, slonca malo, pochmurno sie zaczyna robic

[ Dodano: 2008-04-25, 09:19 ]
ja tez w lato bede uczyc Oskara bez pampkow chodzenia..

Siunia na noc mu zakladam pampersa i pizamke, czyli chyba norma..
ale nie raz juz w nocy wstawalam i pampek nie byl mocno nasiakniety, wrecz suchy a to dopiero nad ranem mu sie kranik odrkeca i siura i siura.... juz 3 razy tak mi pampersa przemoczyl, z tej paki co mam
ja tam najbardziej zadowolona bylam z huggiesow i z pieluch tesco tych fioletowych, jhak dla mnie sa super., choc te ciena tez sa fajne z lidla

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

25 kwie 2008, 09:22

Dzieńdoberek :-D :-D :-D
U nas pobudka przed 7 :ico_zly: :ico_zly: niedługo będzie o 6 :ico_zly: :ico_zly:

Dziewczynki piekne fotki, wielkie brawa dla Oskiego i Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do pampersów to przemókła nam z kilka razy na samym początku a teraz używamy tylko na noc i na kupe bo sierota do nocnika nie zrobi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

My za niedługo śmigamy na podwórko bo śliczna pogoda

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 kwie 2008, 09:40

Witajcie ranne ptaszki

U nas dzis pochmurno, wiec siedzimy w domu.

pata, co do wyprawki to za bardzo nie ma czym sie chwalic, bo jakos z nowosci to tylko mam 2 spioszki i 3 bodziaki, a tak to wszystko po Milanie jest w bardzo dobrym stanie, do tego jeszcze z chlopca na chlopca i urodzeni w tej samej porze, wiec nic dodac nic ujac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 10:07

u nas narazie niebo biale od chmur sie zrobilo ale i tak pojdziemy podrepatc chociaz, troszke przed snem :ico_haha_01:

Siunia super ze masz wszysciutko na Natanka, przynajmniej wielkich wydatkow nie bedzie :ico_brawa_01:

Iwo malutka nauczy sie robic kupke, dobrze ze siusu chociaz robi

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 kwie 2008, 11:38

Natashka, no o wiele mniej wydatkow, ale kurcze chcialo by sie cos kupic, a tu wszystko jest

A to moj brzuch

Obrazek

Jak rodzilam Milana to mialam mniejszy niz teraz z 33 tyg

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 kwie 2008, 12:03

my wróciliśmy za spacerku było ładnie ale a to teraz coś chmury , będzie chyba padać
kuba śpi :ico_oczko:
Natashka, :ico_olaboga: z psem teściowej to faktycznie :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
siunia, super brzuszek :ico_brawa_01: i jeszcze wysoko :ico_oczko:
Iwo, barwo dla Misi za nocnikowanie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 kwie 2008, 12:15

Witam!
Nocka ok i pobuda 6.50,wstałam o 8,Kacper sie bawił,teraz śpi,znowu obudze go ok 14 żeby wcześniej wyjść bo pogoda super jest,słońce i ciepło chyba

siunia świetny brzuszek,jaki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nat współczuje Ci :ico_pocieszyciel:
Edyta ja też tak uważam,nie ma co na siłe bo tylko można pogorszyc sprawę,każde dziecko jest inne i w innym czasie zdobywa różne umiejetności,a w ogóle to czytałam ze dziewczynki szybciej uczą sie korzystania z nocnika choc i na to zapewne reguły nie ma :ico_noniewiem:

Iwo wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dominisi za nocnik,a na kupe przyjdzie pora

zupkęm ma od wczoraj i usmażę kilka placków,już m m przygotowane tylko usmażyć

ja najbardziej lubię własnie pampersy ale te dada z biedronki też są ok

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 kwie 2008, 13:04

Dzieki dziewczyny :-)

U mnie wlasnie gotuja sie kartofle bo dzis pyzy z miesem robie-

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość