Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 kwie 2008, 11:26

czesc
nasza mała ni lubi spac na boczku, zaraz przekreca sie na plecki

tez kapiemy ok. 20-tejtem daje jej mleko modyfikowane, spi wtedy do połnocy, a potem to bywa roznie
a wczoraj zauwazyłam, ze dluzej trzyma smoczka i czesciej zasypia sama, byc moze to dlatego, ze kupilam silikonowego smoka, moze to kojarzy jej sie z cycuniem-karmie przeciez przez te silikonowe nakładki

no i dzis jade na cały maj do rodzicow, wreszcie odpoczne, nie bede pisac, bo nie maja necika, tak wiec trzymajcie sie, mamuski, dbajcie o siebie i malenstwa, pa, pa



a co do jedzenia, jem niewiele, głownie dlatego, ze nie mam czasu, mi jeszcze zostalo jakies 15 kg-10 z ciazy i te 5 dodatkowe. mam nadzieje, ze sie uda

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 kwie 2008, 11:43

no i dzis jade na cały maj do rodzicow, wreszcie odpoczne, nie bede pisac, bo nie maja necika, tak wiec trzymajcie sie, mamuski, dbajcie o siebie i malenstwa, pa, pa
zazdroszcze, ja na tydzien pojade wkrotce do mamy i brata i tez juz sie nie moge doczekac, bo oddychne troche :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

25 kwie 2008, 12:58

i jej wnuczka, wiec... :-)

a wiesz że ja jakoś tego nie czuje że to jej wnuczka? nie wiem dlaczego , może dlatego że nie mam z ojcem Tośki ślubu i mówie do nich per Pan / Pani

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 kwie 2008, 14:33

rozumiem, ja to mojej cos powiem, ze cos potrzebuue, to ona staje na glowie... zeby sie przypodobac... ale i tak to nie to samo co mama.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

25 kwie 2008, 14:52

Witam
My kąpiemy Julke o 21 i potem cyc i zasypia. Budzi się o 3 i o 6 i śpi do jakiejś 8. Raz było tak, że wykąpałam ją około 20 i potem budził a mi sie o północy, o 3 i o 5 i o 7 także wolę wykąpać później i miec w miarę nockę. Zreszta mój starszy chodzi spać około 22 to i tak bym wolnego wieczora nie miała nawet jak bym julkę położyła spać o 19. A mała nie marudzi zazwyczaj jak jest zmęczona. Często też budzę ją na kąpanie bo ona w dalszym ciągu dużo w dzień śpi. średnio na dobę przesypia mi 19 godzin. A jak to jest z tym spaniem u Was. Dużo wasze skarby nie śpią???
Ja ważę znowu jak przed ciażą czyli 51 kg.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 kwie 2008, 18:36

U mnie jest tragedia ze spaniem, bo nasz kochany Kubus nie ma potrzeby żeby spać!! I tak np jak obudził się o 11 w południe tak nie spał do 21 wieczorem. I zazwyczaj tak jest, że bardzo mało spi w dzień jak i w nocy. Ja ogólnie przesypiam jakieś 4 odziny i niewiem ile jeszcze tak pociągnę. Jeśli go kapiemy o 20 to usypia po 21 i śpi do 12 później budzi się ok 3 i zasypia koło 4.30 ale nie spi dłużej jak do 6 i na tym koniec byłoby tego spania. No jeszcze usnie ok 9 i budzi się o 11 tyle. Jesli jest ciepło to wyjeżdzam z nim na spacer i staram się być z nim jak najdłużej bo to jest jedyne miejsce gdzie cały czas spi. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 kwie 2008, 19:29

zirafka, moj tez mial takie okresy i nagle zaczal spac dluzej. Dzieci maja rozne okresy, mysle, ze niedlugo sie to zmieni, wytrzymaj jeszcze troszke... Trzymam kciuki za Ciebie!

[ Dodano: 2008-04-25, 19:30 ]
zirafka, maly przybiera na wadze? bo jesli tak to sie najada i powinien spac, moze ma po prostu taki smieszny okres, u mojego trwalo to jakies dwa tygodnie... tez mi bylo ciezko.. jestem z Toba :-) :-D

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

25 kwie 2008, 21:49

czy ja i zirafka rodziłyśmy 17 marca jako ostatnie marcówki czy był ktoś po nas jeszcze?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 kwie 2008, 22:03

Anuszka dzieki za pocieszenie i licze że niedługo się to zmieni :ico_haha_01:
Mówiłam pani doktor jak bylismy na wizycie, że mały mało spi a ona na to, że po prostu widocznie nie potrzebuje tyle snu co inne dzieci. I jak ostatnio wazylism Kubę to ważył 3850 więc przytył od wyjścia ze szpital prawie kilogram więc mysle że dobrze.
No teraz usnął i mam troche spokoju tak do 12.

[ Dodano: 2008-04-25, 22:09 ]
Ha on nie potrzebuje tyle snu , ale mamusia potrzebuje troche więcej niz ma. Jak ja marzę o całej przespanej nocy ach :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 kwie 2008, 22:17

zirafka, mozemy sobie podac reke :-) zuzia tez nie spi prawie w dzien, zasypia tak okolo 10.30 i spi do 13.30 i to by bylo tyle na temat spania w dzien, chyba ze pojade z nia na spacerek to usnie tak od 16 do 18 ale nie wychodze z nia czesto 2 razy dziennie bo ja nie mam na nic czasu, obiady jem tylko w weekeny jak mi maz zrobi, zupke gotuje sobie czasmi dzien wczesniej jak nie padam na twarz ale to dopiero jak zuzka usnie , ja ja myje jak mi sie uda :ico_puknij: czyli miedzy 18 -20 bo tak to musze ja nosic bo matudzi i jest czasmi taka zmeczona ze placze ze zmeczenia ale nie zasypia tak bylo nap, dzis :ico_olaboga: umyta i przebrana w pizamke byla juz o 18.30 i zasnela okolo 21 :ico_olaboga: szok nie mam sily dopiero teraz zjadlam cos od obiadu, maz chodzi na popoludnie do pracy i nie ma jak mi pomagac.
zuzia od urodznia spi na bokach teraz di=opiero przekreca sie sama na plecki i tak spi ale blowke ma na bok, na brzuszku nie lubi lezec gora 10 minut i placze.Sylwia.O., ta wysypka co zuzia dostala to moja wina :ico_puknij: zjadlam pomidora a teraz wszystko pryskane i wysypka gotowa, bylismy u lekarza zapisala masc i wszystko zeszlo, nic nie pozwolila jesc, bo teraz wszysto pryskane.

[ Dodano: 2008-04-25, 22:21 ]
Ha on nie potrzebuje tyle snu , ale mamusia potrzebuje troche więcej niz ma. Jak ja marzę o całej przespanej nocy ach
_________________
ach ja tez :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-25, 22:23 ]
dobranoc ide w koncu spaccccccc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość