Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 kwie 2008, 08:06

dziewczyny a ja u dentysty bylam wyrywac zab madrosci, i kurde przyszla inna babka na wstrzykiwanie znieczulenia i szesc razy mnie klula i to tak gleboko ze wogole zeba nie znieczulila tylko z tylu gdzies nerwy wiec musialam miec dwa razy znieczulenie dodatkowe wrrr a jak przyszlam do domu to taka migrene dostalam, i ciagle tak mnie z tylu glowa boli, boje sie ze gdzies mi zle wstrzyknela, wiem ze to tylko znieczulenie ale jak tyle tego zapakowala w nieporzadane miejsce, tego dnia bylam tak senna ze zasypialam co 5 minut i budzila mnie Julka tak mi bylo jej zal :ico_placzek: :ico_olaboga: nawet niemoglam sie nia zajac a mialam ja od 14 do 20.30 zupelnie samiusienka, po prostu bylam martwa, i to nie od bolu zeba, wogole :ico_szoking: :ico_olaboga: mialam migrene, tyl glowy mnie bolal, kobieta po tym zlym zastrzyku znieczulila mi pol twarzy tak ze ani oka otworzyc nie moglam ani buzi nawet na pol centymetra, nic nie jadlam caly dzien, a najgorsze ze jak znieczulenie minelo to oko zaczelo mi skakac :ico_placzek: znaczy nerwy w oku i tak jest do dzis, i od tamtego czasu ciagle mam migreny potworne, boje sie.....ale niewiem czy od glupiego znieczulenia cos moze byc, no chyba nie, ale od czego te migreny nagle i to oko skaczace...wygladam jak idiotka z tym okiem..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 09:25

Mamciu czesto po znieczuleniu glowa moze bolec, a oko skacze bo nie wiem hehe moze za duzo ci tego wstrzyknela, a moze po prostu taka reakcja, napij sie kakao zelazo ci pomoze

ja mam od rana nerwa... tesciowa przyprowadzila swoja suczke do nas na weekend bo jedzie na wesele do zielonej gory a ja chyba zwariuje

moj pies zwariowal, lata za nia i nie patrzy ze ona go gryzie i warczy na niego i szczeka, wielki jeden jazgot, szczek i halas...musze ja zamykac u nas w pokoju :ico_noniewiem: i musze opilnowac jak cholera bo nie przyzwyczajona do dzieci, Oskara widywala co jakis czas tylko a on pieski uwielbia a jej nie pasi czasem ja jak poglaszcze za mocno czy cus i warczy na niego.. boshhhhhh :ico_olaboga: jak go ugryzie to ja z balkonu zrzuce chyba a pierw udusze!!!!!! kurde i klopot na glowie
na dodatek na wejscie pogryzla dwie pilki Oskara ulubione jego... :ico_zly: :ico_zly: i naucozna jest ze na fotelach i kanapach wyleguje sie a u mnie to nie rpzejdzie bo ja czegos takiego nie toleruje... pies ma miec swoje miejsce..w dodatku jest jasna i ma dposc dluga siersc wiec sobie wyobrazcie co jest na kanapach po tym.... juz sie nie moge doczekac poniedzialkua z ja tesciowa zabierze

dzis ide do skzoly na 16, ale jutro chyab pojde tylko z rana bo siostra chyba nie da rady z dwoma psami i jeszczy aby tak pilniowac Oskara :ico_zly:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 kwie 2008, 09:44

Natashko, zamknij psa najlepiej w garazu albo piwnicy...jak jest nie przyzwyczajony do dzieci to lepiej dmuchac na zimne... ja bym tak wlasnie zrobila, choc kocham zwierzeta... tyle sie teraz slyszy o pogryzieniach maluszkow przez psy...
tesciowa nie musi wiedziec gdzie spedzil weekend jej pies a ty bedziesz spokojniejsza...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 13:25

to taki pies co to wiecznie by szczekal i piszczal jakbym go tak zamknela, zwlaszcza ze by slyszal ze jest ktos w domu, az w koncu ktos by wezwal straz miejska ze psa katujemy :ico_haha_01:

juz jest lepiej, dziecko olalo psa, pies powoli przyzwyczaja sie, a zreszta jutro ide tylko na 1,5 godziny i siostra powiedziala ze da rade skoro Brus jest oddzielony od Tafi i nie musi z psami wychodzic hehe :ico_haha_01:

my bylismy na krotkim spacerku, teraz Oskar spi... Tafi sie wymeczyla, po skakala i lata za pilka, to jest szaleniec na tym punkcie :ico_haha_01: a Oskar jaki ubaw mial, az caly czerwony ze smiechu byl

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 kwie 2008, 15:15

Witajcie dziewczyny :ico_haha_02:

UUU ,Mamciu biedna jestes tyle stresu i bolu , kurcze mam nadzieje ze za niedlugo przykurcz miesni minie i glowka przestanie bolec na dobre , ja bym chyba taka dentystke ugryzla :ico_zly:

Natalciu sliczne fotki :ico_oczko: na tym 4-tym to Oskarcio wyszedl jak dziewczynka :ico_haha_01: A co do psa to Monik ma racje zamknij suke jedna w piwnicy ( wczesniej zaknebluj pyszczyska :-D zarcik oczywiscie )

A ja odebralam malego ze zlobka o 11 ( oczywiscie plakal bo pani patrycia osmielila sie wziazc na rece innego dzieciaka ,eh to diabelek jeden :ico_oczko:
Potem poszlismy z sasiadka i jej synkiem na space , dopiero teraz wrocilam :-) zjadlam swoj przydzial salatki owocowej i tym samym wyczerpalam limit jedzenia na dzisiaj :ico_noniewiem:
A teraz :ico_kawa: , necik i zabawianie syncia bo moj A dzis wraca wieczorem

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 15:34

Aga super z tym zlobkiem masz :ico_haha_01: w tym czasie wolne i mozna cos porobic w domku na spokojnie :ico_haha_01:

ja od dzis tez jestem na kopenhaskiej, ale szczerze dzis jakos nie mam ochoty na jedzenie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

No juz do drugiej osoby slysze ze Oskar wyglada jak dziewczynka hehe, kto wie moze mu cos odpanie (oby nieeee :ico_szoking: ) ale wierzcie mi zachowuje sie jak chlopak... a niedobry jak diabelek a czasem dwa :-D

ok jade do szkoly :ico_placzek: :ico_placzek: buuuu

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 kwie 2008, 16:42

he , he na pewno mu nic nie odpadnie :ico_haha_01: bedzie mial powodzenie u kobitek bo do mamy jest podobny :ico_oczko:
Kurde ciekawa jestem ile strace na tej dietce dzis jest juz 57 kilo :-D Moj A mowi zebym juz nie chudla ale ja poprostu lepiej sie czuje sama ze soba jezeli na wadze widze 54 :-)
Natalciu informuj o wynikach to bedziemy sie wzajemnie motywowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 22:21

Agus mi sie ostatnio znowu przytylo i od 58-60 jest :ico_placzek: :ico_placzek: ...dzis o dziwo dalam rade bez problemu na kopenhaskiej...ciekawe czy mi sie uda w oncu do konca wytrwac...chco znajac siebie NIE

dzis jakis ciezki dzien w szkole mialam, jestem tak wykonczona ze nie chce mi sie nawet pod prysznic isc, wolalabym aby przyszedl do mnie hehe
i masaz porzadny by mi sie przydal, szkoda ze sama siebie nie dam rady wymasowac, podobno dosc dobrze to robie :ico_oczko: :ico_haha_01: :-D

Oskarek zasnal o 21
a ja wlasnie wrocilam ze spacer, pierw z Brusem a potem z Tafi..nie idzie spacer znimi dwoma bo on gania ja a ona ucieka przed nim i wciaz szczeka i warczy :ico_puknij: oszolomy dwa :ico_haha_01:

jutro wstaje o 6 ale za to wroce ok 12 tak wiec jesli pogoda dopisze synus wyjdzie na spacerek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2008, 11:37

Czesc kobitki
Ale u nas piekna pogoda :ico_brawa_01: po obiadku na pewno pujdziemy z Dejvim do pobliskiego lasku :ico_haha_02:
Natalciu wazylas sie juz ? ciekawe ile juz Ci spadlo :ico_haha_01:
kurcze 6 rano , brrr no ale potem jak satysfakcja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 kwie 2008, 17:43

Aga dzis 2 dzien i 2 kg mniej ale wazylam sie teraz...hmm jakos szybko jak na mnie bo poprzednimi razami to jakos woooolno strasznie szlo, moze tym razem jakis przelom
jak jeszcze z 3 kg bym schudla i by sie tak zatrzymalo to i tak bym byla zsiebie dumna, ale ja wole cm od wagi.... bo jakos po mnie jak waga spada nie widac az tak

my wrocilismy z dworku, cos mnie glowa boli ... znowu dzis wstalam o 5:50 i spac juz bym poszla, ja nie wiem co mam z tym spaniem

w poniedzialek nie musze do szkoly to moze chcoiaz do 7 pospie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość