Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 kwie 2008, 11:12

jeśli będzie można tylko na rok do prywatnego. muszą mi w końcu jakieś latka pracy polecieć:)
no dokladnie :ico_noniewiem: a slyszalam ze prywatne przedszkole nie jest duzo drozsze od panstwowego to prawda?
Mysle ze nawet jak zapiszesz to po roku mozesz przeniesc malego przeciez ludzie sie przeprowadzaja i przenosza dzieci :-) a zreszta nie musisz wcale mowic na wstepie ze tylko na rok bys chciala :ico_oczko:

Pogoda dzisiaj piekna zabieram dzieci do parku i na plac zabaw jak odbierzemy z Dawidkiem Olka z przedszkola :-)
Milego dnia zycze :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 kwie 2008, 18:01

My też mamy piękną pogodę i pierwszy raz wyszłam na krótki rękaw:) teraz chłopaki są na boisku i oglądają mecz a mamuśka oglądała klan:) zaraz do nich ide
Magda co do przedszkola to u nas prywatne kosztuje 450 zł. Może to i nie mało, ale gdybym zarabiała choć 1000 to nawet połowe z tego byłoby na kredyt, a lata by mi leciały. Przecież trzeba w końcu pomyśleć o rodzeństwie dla mateuszka:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 kwie 2008, 20:22

Przecież trzeba w końcu pomyśleć o rodzeństwie dla mateuszka:)
oooo bardzo milo ze myslicie o powiekszeniu rodzinki zawsze to lepiej jak dziecko nie wychowuje sie "samo" i ma na przyszlosc kogos oprocz rodzicow na kogo moze zawsze liczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 kwie 2008, 08:35

Mieliśmy już planować teraz, ale musze ze zdrówkiem dojść do siebie, ale to już pisałam. Poza tym teraz rok będziemy mieszkać z teściem, a tu kolejnego dziecka sobie nie wyobrażam więc plany przesuną się o rok...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

24 kwie 2008, 18:44

matikasia, czekacie na mieszkanko i dlatego mieszkacie u tescia?bo pamietam ze wzieliscie kredyt?
My tez bierzemy juz sie zdecydowalismy maz jedzie w maju umowe przedwstepnaa spisac dla banku.Balismy sie tego kroku ale nia ma wyjscia :ico_placzek: nigdy nie nazbieramy :ico_placzek: a ja chce zreszta oboje chcemy zeby dzieci w polsce chodzily do szkoly stad ta decyzja.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 kwie 2008, 20:06

oooo bardzo milo ze myslicie o powiekszeniu rodzinki zawsze to lepiej jak dziecko nie wychowuje sie "samo" i ma na przyszlosc kogos oprocz rodzicow na kogo moze zawsze liczyc :ico_oczko:
też tak uważam, im więcej rodzeństwa tym lepiej ale ja mimo to zostanę przy mojej dwójce.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 kwie 2008, 08:24

Tam Magda kupiliśmy ale u dewelopera i dopiero się buduje. Do zamieszkanie za rok. Nie wiem jak ja tu przeżyje. Nabawie się chyba nerwicy. Ciagle coś mnie wkurza. Teść pije po śmierci teściowej i nie można postawić go na nogi. Wczoraj miał się zająć Matim na 30 sekund aż wlece do domu i zaleje kawe to nawet nie spojrzał po co on wleciał na ogródek i skąpał mi się w wannie z wodą. Dziś katar...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 kwie 2008, 12:19

witam
w końcu pogoda sie od wczoraj zrobiła :ico_brawa_01:
matikasia nie zazdroszczę,ale to tylko rok i bedziecie na swoim ,tylko na małego trzeba uważać i z dziadkiem lepiej nie zostawiać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 kwie 2008, 18:20

kasiu rok a moze półtora:(

No my po zakupach. mama poprawiła sobie humorek spodniami rurkami a dziecko ma już sandałki i to dwie pary bo nie będę po całym dniu na dworzu ich codziennie szorowac;)

oto jak moje dziecko chodzi razem z mamusią co rano do sklepu:)
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 kwie 2008, 21:35

kurcze czlowiek ledwo sie ucieszył że ciepło i juz koniec :( zimno sie zrobiło popołudniu a potem grzmiało :(

Matikasia trzymam kciuki oby jak najpredzej

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość