Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 kwie 2008, 21:46

Hej hej!!!
My dzisiaj też maksymalnie dużo na dworze. Ja mam teraz fazkę na dekorowanie balkonu tzn obsadzanie kwiatuszkami :-D Marcin mi dziś pomalował barierki, zrobił mi w suficie hak i teraz wiszą tam bratki :-D Zakupiłam maciejkę :-D Po prostu uwielbiam jej zapach.
Renia chusta przyszła dopiero dzisiaj i dopiero wieczorkiem ją testowaliśmy, ale to chyba będzie strzał w 10-tkę :-D Karol był w niej spokojny jak aniołek, na dzień dobry zjadł w niej całego cyca, więc to chyba dobry znak :ico_oczko: Muszę tylko obczaić najwygodniejszą pozycję dla mnie i dla niego. My mamy tą regulowaną czyli lulu, tej wiązanej mi się nie chce, bo nie wiem jak wiązać i ile razy się obkręcać. Acha! też byłam w szoku jak zobaczyłam, że Arturek tak ładnie siedzi.
Pinko super, że z bioderkami Uleczki oki. :ico_brawa_01:
Madzia pięknie Ci Martynka przybiera :ico_brawa_01:
Jolu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i życzę Ci udanej imprezki! :ico_prezent:
Sabi udanego pobytu u rodziców. My jutro śmigamy do teściów. Nie mogę się doczekać reakcji Karolka na pieski, kotki i inne zwierzaki :-D
Miłej nocki! pa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 kwie 2008, 08:39

O co to ja rozpoczynam weekend?

Pinko też się cieszę że Uli sie poprawia :ico_brawa_01:

Goonia ja wkońcu zamówiłam tą wiązaną niewiedząc czemu, jakoś mi bardzi ej podpasowała, zobaczymy czy Arturowi podpasuje :ico_haha_01:

My dzis noc jak noc, pobudki o 1 a później o 5 i spaliśmy do 7 i dopiero teraz usnął.

Mówi sie że poczta szwankuje jak się na Allegro zamawia, ja mam przykład UPS, gość wysłał do mnie 14 kwietnia (prawie dwa tygodnie temu), mam potwierdzenie wysyłki wię cnapewno, a oni nie wiedzą gdzie na mapie Piotrów jest, kurierzy :ico_puknij: pierwszy raz a inni znajdywali, mogliby zadzwonić to bym im powiedziła bo inni tak robili. A żeby tego było mało to dzwonię do nich w czwartek mówią że będzie w piątek, ok usłyszałam to pełna nadzieji więc nie pytałam czemu tak długo, ale wczoraj godzina 17-ta a przesyłki nie ma więc dzwonię raz jeszcze to oni nic na tą chwilę nie mogą powiedzieć, wiem tylko że paczka wędruje od jednego centrum do drugiego :ico_olaboga: maja dzwonić w poniedziałek juz oni, niech tylko spróbują nie to ja już im powiem co sądzę :ico_zly:

Dobra starczy bo za dużo na rano do czytania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 kwie 2008, 10:03

Witam i ja

ale mialam czytania a tylko jeden dzien nie zagladalam

my dzisiaj imprezka majeczka pojechala z tata i pieskiem do babci a ja zaraz biore sie za przygotowywania i sprzatanie

wczoraj byla u mnie fryzjerka i pojechalam na solarium tylko na 10 mnut i strasznie mi twarz spalilo chcialam byc piekna a bede spalona :ico_olaboga:

jutro jak dam rade to wkleje zdjecia z chrzcin pierwszy raz robie taka imprezke strasznie sie boje czy mi wyjdzie

Jola Wszystkiego Najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 kwie 2008, 10:31

czesc no my sie szykujemy na chrzciny ale najpierw mieszkanko posprzatac trzeba.Amelka sie w nocy tak przekreca ze maz dzisiaj jej zdjecie zrobil pozniej wkleje.Zmykam cos dzialac po imprezka pozniej.jola wszystkiego najlepszego.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 kwie 2008, 10:35

Jolu wszystkiego najlepszego :ico_tort:
Iwona udanej imprezki życzę!

Gabriel śpi na dworze, ale już raz się obudził i musiałam lecieć do niego, poza tym pogoda taka nie pewna, bo w sumie niebo to jedna wielka chmura :ico_noniewiem:

Pinko Super, że Ulci bioderka już się normują :ico_brawa_01:

Kuba pojechał na lotnisko po niemców-przylecieli na kongres motocyklowy, musi ich zawieźć do Antonina i pewnie chwilę tam zabawi-a jak znam życie to będzie siedział do oporu, bo mama albo wcale nie pójdzie dzisiaj do pracy, albo dopiero wieczorem, więc auto może mieć długo...

A wczoraj listonoszowi się nie chciało wchodzić na podwórko i nonono zostawił mi w skrzynce awizo od paczki-na pewno dres, który kupiłam Gabiemu na allegro, a teraz na poczte nie pójdę, bo tam są pierdzielone schody i się tam z wózkiem nie wtarabanie :ico_puknij:
poza tym jesteśmy zaproszeni na 5-te urodzinki córy naszych znajomych, ale Kuba pewnie oleje sprawę i nie pójdziemy-miał kupić prezent, a tak nagle wyszło z tymi niemcami, że teraz pewnie ma to w D, a przecież nie pójdę z pustymi rękami do dziecka na urodziny :ico_noniewiem:

Mój pies zeżarł buty mojej mamy ostatnio-i jeszcze małpa dostaje po nonono za wynoszenie butów, a dzisiaj rano wychodzę na dwór,a tam następna para rozwleczona po trawniku i tylko je wzięłam do ręki i już uciekała-co za zwierzęca głupota, wie, że nie wolno, a i tak bierze i niszczy :ico_zly:

Gabriel w nocy nie bardzo chciał spać po kolejnej pobudce na jedzonko, chyba z 2 godziny mi stękał... jak się o 6 obudził rano to mu smoka dałam przytuliłam i ululałam, a żeby się nie obudził to tak się delikatnie obsunęłam na poduszkę i jakoś jeszcze spaliśmy do 7.30... a od rana żelikiem smaruję dziąsełka-jak nie będzie dzisiaj kolejnego histerycznego dnia, to będę wiedziała, że nie długo się mogę spodziewać zębów :ico_olaboga:

Gosiu a Ty czasami nie zamawiałaś na allegro nosidła? bo ktoś kupował nosidło active i wydawalo mi się, że Ty... Ja wczoraj pojchałam z Kubą po nosidło do hurtowni, ale kolory mi sie bardzo nie podobały, a te które były fajne, były o 4-tego miesiąca i nie byłam pewna, czy brać.... najchętniej bym kupiła właśnie to z allegro, ale chciałam się spytać czy warto? czy to nosidło fajne jest i solidne?
Ale napisałam wszystko bez ładu i składu :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-26, 20:51 ]
:ico_szoking: nikt ani słowa przez cały dzień

Gabriel już śpi, Kuba w pracy, a ja mam prasowanko

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 kwie 2008, 21:36

czesc kobitki!

..ale Was wymiotlo, ale nie dziwie sie przy takiej pogodzie, my tez caly dzien na powietrzu, teraz moj smyk juz chrapie smacznie od godzinki...
Justyna jaki zel na dziasla stosujesz?? Moj Pawelek tez juz pomalu zaczyna zabkowanie, lekarka powiedziala ze juz niedlugo jakis pierwszy zabek moze sie pojawic, strasznie sie "drapie" po dziaslach ale marudny jest na razie rzadko, pewnie bedzie coraz gorzej
Jola wszystkiego naj!!!!

Jutro tez ma byc ladnie, wiec pewnie caly dzien na ogrodzie spedzimy.

SPOKOJNEJ NOCKI!!
Buziaczki

[ Dodano: 2008-04-26, 22:04 ]
my mamy takie nosidelko....

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 kwie 2008, 08:58

Dziewczyny ja zasiadlam zeby czytac a tu nic.Nocka spokojna Amelka wcina teraz raczki.Na chrzcie bylo fajnie dzieci spokojne Amelka wytrzymała całą msze na rekach az kwiczała jak słyszała dzieci płaczące.Pogoda sliczna więc ugotuje obiad i na spacer zmykam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 kwie 2008, 09:45

hello

ja tylko na chwilke bo z majka na rekach pisze

chrzciny udane jak znajde czas to wkleje zdjecia

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 kwie 2008, 10:53

Cześć dziewczyny...
Gosiu, my używamy bobodent-jest jeszcze jakiś silniejszy żel, ale jakoś mam opory, żeby takimi silnymi znieczulaczami dziecko traktować :ico_noniewiem:

Gabriel już śpi na podwórku, w nocy znowu się budził i nie dał spać, a o 4.30 jak już poszłam siusiu i go zostawiłam płaczącego na łóżku, to Kuba włączył suszarkę do włosów, przytulił małego i tak z tą suszarą do 7 spaliśmy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 kwie 2008, 11:40

Iwona, Mariola, fajnie, że Wam się chrzciny udały a dziewczynki w trakcie spokojne były :ico_brawa_01: . Tak tak Iwona czekamy na zdjęcia :ico_oczko:

W ciagu ostatnich dwochdni wielokrotnie przysiadalam do napisania postu ale nie moglam sie skupic.

Życzenia dla Joli z okazji urodzin :ico_tort: :ico_prezent:

Wczoraj pogoda u nas była cudna... Spacerek więc udany..

Norbert ostatnio cos dziwnie je.. przy karmieniu strasznie sie wierci, kreci glowa, nie dojada wszystkiego - ze 120-150 zjada ok 80 :ico_noniewiem:

Nie wiem co mialam jeszcze napisac..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość