Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

26 kwie 2008, 13:11

hetnie bym was odwiedzila :-D ale nie dorobilam sie autka dla siebie , a pociagiem nie widze jazdy bo Oskar by po calym latal, albo jakby wpadl w histerei to by bylo
rozumie i żałuję że to aż tyle kilometrów :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 kwie 2008, 21:33

kamizela, edyta29, no ja przestalam dawac cyca w nocy ( oststni o 22 , najwczesniejszy o 5-6 rano) jak Milan skonczyl 6 miesiecy, ale i tak dopoki go karmilam piersia ( do roku) mialam nieprzespane nocki, by chyba jeszcze wyczowal mleko i wybudzal sie z nadzieja ze dostanie cyca.
A jak tylko go odstawialam to zaczal mi ladnie spac.
Czasem jak czytalalm czy slyszalam jak niektore matki mowily ze ich kilku dniowe czy tygodniowe dziecko potrafi sie tylko raz albo wcale nie obudzic, to strasznie zazdorscilam.
Ale z drugiej strony juz tak bylam przyzwyczajona do dawania cyca w nocy, ze jak pisze Kamizela bylo to juz automatyczne.
No nic , pozostalo wam tylko cierpliwie czekac.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 kwie 2008, 07:42

dziendoberek
ja dzis 3 dzien obudzilam sie o 5:50 sama...jakis budzik ktos mi wszczepi czy cus!!!

na 9:45 ide na zajecia i tylko na 1,5 godziny , potem zakupy i jak wroce to obiadek trzeba ugotowac a ok 15 rodzice juz wracaja, szkoda ze auta nie ma to bym ich odebrala z berlina z lotniska

wczoraj wieczorem sie nie pojawilam bo bardzo dlugo gadalismy z T...i podjelismy wazne decyzje :-D teraz tylko trzeba robic wszystko aby sie udalo... tak mysle ze za 3-4 miesiace moj plan sie powiedzie..a jak nie to znowu sie zawiode ze cos planuje i kolejny raz plany ida w łeb :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 kwie 2008, 07:42

dzień dobry
a dla nas ktoś z kolei dzień zły :ico_zly:
ktoś chyba rzucił na nas klątwę
1.wypadek
2. kilka dni po dzielnicowy przyniósł mandat z foto radaru 300zł
3. w piątek T złapał kapcia 20km d domu i zapasówka okazała się też kapciem i czekał aż kuzyn mu przywiezie koło,wrócił cały mokry bo tam padało a u nas nic i po
4. i na razie ostatnie dziś z rana dzwonił że facet na giełdzie cofał i wjechał w wujka busa :ico_olaboga: to oczywiście nie z jego winy ale sam fakt to przecież pożyczony bus :ico_olaboga: teraz nie wiadomo czy wujek nie zabierze buza żeby go zrobić ,teraz T czeka na wujka syna i wujka żeby ocenili ile ten ma im zapłacić a jak nie będzie chciał to będą dzwonić na policje :ico_olaboga:
usiąść i płakać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

oprócz tego nocka ok , wczoraj byliśmy na działeczce już widać pomału koniec roboty, już nie moge się doczekać aż będę tam mogła posprzątać :ico_oczko:

miłej niedzieli i sorry za moje żale :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-27, 07:44 ]
cześć Natko bardzo mocno trzymam kciuki za wasze plany :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-27, 08:23 ]
super Natko przeczytałam w twoich postach o planie i cieszę się razem z tobą :ico_brawa_01: trzymam kciuki

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 kwie 2008, 09:38

Witam ja po pierwszym dniu pracy jeszcze żyję :-D nogi bolą jak cholera no ale dam rade , Wiki mamie nie pomaga i się dalej budzi i wiecie co ,dziś lepiej spała to sama się budziłam i sprawdzałam czy wszystko ok. :ico_puknij:
Natasho trzymam kciuki za wasze plany :ico_sorki: :ico_sorki:
Magda a jaki dajesz syropek na uspokojenie?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 kwie 2008, 12:15

witam!
Nocki ok
wczoraj mnie nie było,do południa ,jak KAcper spał to prasowałam,stertę miałam,a potem czytałam książke i nie chciało mi sie siadać do kompa,a wieczorkiem przyszła moja siostrzenica i siedziałysmy do prawie północy.
Dziś znowu ładna pogoda :ico_brawa_01: byliśmy rano nad rzeczką :-D teraz śpi pierdółka

kulturalny sie zrobił hihi jak purknie to mówi apam - czyli przepraszam :ico_brawa_01: ,
mówi też od dłuższego czasu już tuje-dziękuje i posie czyli prosze,zwykle sam pamięta zeby powiedzieć,choć czasem trzeba mu przypomnieć
ale to przepraszam to sie śmiałam :-D :-D :-D

Nat doskonale Cie rozumiem,ja nienawidzę niedzieli,wszyscy chodzą razem a my sami wiecznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: w inne dni to jakioś inaczej ale niedziela jest okropna :(
Patka trzymam kciuki zeby to juz koniec był tych Waszych nieszczęść
Nat trzymam kciuki za Wasze plany

[ Dodano: 2008-04-27, 12:41 ]
ide na film
moze wieczorem zajrze albo po filmie jeszcze

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

27 kwie 2008, 18:32

a u nas nocka ok ale pobudka dość wcześniej
dopiero przed chwilą zasnęła, wcześniej spała na spacerku ale tylko 10 minut.
Dawno nie wklejałam żadnych fot, zobaczcie jak Maja się zmieniła przez ten czas :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 kwie 2008, 21:29

gdzie Wy jesteśta??

babe_boom śliczna Majeczka i jaka juz duża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pogoda była dzis super,oby dalej taka była :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 kwie 2008, 21:32

U nas też dziś pogoda dopisała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 kwie 2008, 21:38

witaj kamizela
:ico_brawa_01: super zdjątko Wiktorka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość