Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 kwie 2008, 19:58

Basia , naprawdę polecam dojrzałe banany.... smectę czy orsalit dodawałam Malwinie do owoców Gerberków - rozpuszczałam w maleńkiej ilości wody i rozmieszałam w czarnych jagodach z gerbera .... - no i pomimo to dawałam troszke...na siłę .... na przymus ....
a pepsi - ono poprostu niszczy wszystko co dobre i co złe ... bo przecież to typowy odkamieniacz... więc bakterie też wykurzy ... przynajmniej u nas się to sprawdzało ... popijała pomaliutku i po troszku .....

co do orsalitu lub gastrolitu - pani dr mi mówiła że jezeli dziecko naprawdę nie przyjmuje tego można podać isostar - to taki napój dla sportowców ... - pamiętam że Kapikowi raz kupowałam .... ja kupiłam w proszku - dużą puchę ... ale jest też w płynie i można go rozcieńczyć z wodą ....


to tyle z moich wiadomości .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 kwie 2008, 22:06

Aginka, bardzo dziekuje za rady... Jak na razie (odpukac!) przestala wymiotowac, a banana probowalam jej dac, ale robila takie cyrki, ze jak na razie spasowalam...
Emilka nie chciała brac leków (bo łyzeczke to mozna wcisnac nawet na siłe, ale nie kubeczek jak w przypadku tego orsalitu), nie chciała tez pic,
Gabi, mnie Asia tez nie chce brac lekow, dlatego teraz to na sile wpycham w nia, na szczescie to co dr nam przepisala to jest tak ze 1 lyzacza i tyle, wiec tak jak mowisz na sile jej daje.
Jesli chodzi o picie, to na szczescie Asia mi pije wode :ico_sorki: :ico_sorki:
co do orsalitu lub gastrolitu - pani dr mi mówiła że jezeli dziecko naprawdę nie przyjmuje tego można podać isostar
ooo, no to jak Asi jutro sie nie polepszy, to sprobuje kupic, tylko zeby chciala go pic... :ico_noniewiem:

Bardzo Wam dziekuje dziewczynki za pomoc, dla mnie to choroba Asi naprawde nowosc, bo nidgy (od urodzenia) na nic mi nie chorowała... To jej 1szy raz

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 kwie 2008, 10:04

A co do Asi choroby to wiesz nawet jesli nie przyjmuje tak bardzo leków, ale bedzie dużo piła to szybciutko jej przejdzie.
Gabi, jakies leki udaje mi sie jej wcisnac, ale bardzo sie ciesze, bo naszczescie Asia bardzo duzo pije wody :ico_sorki:

Dzisiaj w nocy bylo nawet ok, i tylko raz tak ok. 1:00 Asie przeczyscilo, ale juz duzo mniej niz wczoraj :ico_sorki:
teraz spi ....

Milej niedzieli moje dziewczynki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 kwie 2008, 11:20

Witajcie Baboski :ico_oczko:
U nas piekna pogoda jakos bedzie z 25 °C i juz pieknie sloneczko swieci.. nocka u nas w miare ok,i czuje sie nawet wyspana.
Dzisiaj idziemy do moich tesciow na obiadek bo nas tesciowka zaprosila na kluski z miesem do tego salata pieknie juz sie ciesze bo te kluski tesciowej mi baarddzzoooo smakuja :-D :ico_oczko:
No i tak to leci sobie dzien nic nowego sie nie dzieje,teraz moj Marcus sobie spi a Nicolinka siedzi przy stoliczku i je jablko i patrzy na bajke swojego ulubionego Micky Maus WunderHaus (Micky Maus i jego zaczarowany dom) :ico_haha_02:
Ok milego dnia wam zycze i buziaki papa

Basia ciesze sie ze z Asiunia juz lepiej :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 kwie 2008, 20:35

Cześć dziewczynki
Nie zdążyłam wczoraj zjarzeć bo jeszcze popołudniu poszliśmy sobie we trójke do parku, graliśmy w piłkę, Antoś nauczył się kopać piłkę i teraz chodzi i mówi "Ani kop, kop"
Wybiegał sie wczoraj mój Skarb i wyszalał z wrażenia nie mógł zasnąć wieczorkiem...a ja myslałam że padnie kruszynka bo nie spał w ciągu dnia.
Basiu to dobrze że z Asią lepiej, i że dużo pije, to ważne.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

27 kwie 2008, 20:37

hej baboski
ja sie tylko witam pozniej doczytam
kochane tesknilam za wami .....wasze skarby sa przeslodkie na zdjeciach lece ogarnac chate i sie uczyc jutro zaczynam
buziaki dla was pa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 kwie 2008, 22:02

Asiula, ma sie juz duzo lepiej :ico_sorki:

Maggie, super za Antos sie wyszalal, Asia tez jakies dwa tyg. temu nauczyla sie pilke kopac, i tez widzialam jaka miala radoche :-)

Dziewczynki, jak ktoras bedzie chciala wchodzic na bloga Asi, to prosze napiszcze mi, bo niestety musiam go "zamknac" bo mialam klopoty jesli chodzi o mojego prawie eks

[ Dodano: 2008-04-27, 22:08 ]
iwonap, czekamy na relacje jak bylo :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 kwie 2008, 22:25

Hej wam wieczorkiem :ico_haha_02:
U nas dzionek minal super,pogoda dopisala swietnie piekne sloneczko i cieplutko bylo,po obiadku poszlismy u tesciow na ogrodek i tam posiedzielismy troche,mala pobawila sie z wnukami od sasiada tesciow,i ja sie pobawilam z Nicole kazala mi udawac ze sie przewracam a jak sie przewrocilam to potem tak sie na mnie jakby rzucala a ja w pozycji siedzacej tez musialam sie polozyc i fajnie bylo ogulnie moja Nicolinka tez nauczyla sie juz pilke kopac i za nia biega i ma duzo radosci :ico_oczko: Wogule to mala Nicolinka ma tyle pomyslow i taka jest zywa i kochana ze hej.. tak sie dzisiaj wybawila ze teraz to juz o godzinki spi,zasnela jakos krotko po 21 00 wiec wolny wieczorek mamy a Marcusek tez juz spi uspalam go Marcus tez byl grzeczny dzisiaj spal sobie ladnie i pogaworzyl z dziadkiem i ze wszystkimi on tez jest bardzo kochany i towarzyski :ico_oczko:
A ja mam alergie i mam czerowone oczy ktore mnie caly czas praktycznie swedza.. i non stop smarkam i musze iscdo lekarza po tabletki bo dlugo tak nie wytrzymam..
Ok uciekam juz spac bo trzeba sie wyspac a fajnie bo ten tydzien od jutra jest fajny i krociutki bo tylko 3 dni i pozniej swieto pracy i tak dalej
Dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 kwie 2008, 22:38

Kristi, no to sie Wam niedziela udala :ico_brawa_01: . A na co Ty masz ta alergia kochana? Na pylki? biedaczku ...

Acha jeli chodzi o mojego bloga, tzn. Asi bloga, to jak chcecie to prosze napiszcie mi na PW albo na gg.

Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 kwie 2008, 09:12

Hej hej dziewczynki
U nas nocka spokojna, nad ranem Antolek przydreptał do nas ale jeszcze zasnął....pierwszy raz mu się zdarzyło.
Dzisiaj widze że pooda śliczna się zapowiada więc idziemy na dworek .
Asiula, ma sie juz duzo lepiej :ico_sorki:
cud wiadomość :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Basiu ja też się zgłoszę na bloka....szkoda że musiałaś zamknąć.
Kristi to super mieliście niedzielę. ja też mam alergie na te wszystkie kwitnące w maju ...wiem że napewno na topolę i własnie oczy mam całe czerwone i swędzą mnie .kicham po stokroć i mam dziwne kręcenie i swędzenie w gardle...okropność.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości