Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 kwie 2008, 13:05

Norbert ostatnio cos dziwnie je.. przy karmieniu strasznie sie wierci, kreci glowa, nie dojada wszystkiego - ze 120-150 zjada ok 80
No Artur też tak ostatnio robi i nie mam pojęcia czemu tak, i wogóle dłużej bez jedzenia wytrzymuje, wcześniej ledwo trzy a teraz po cztery nie je i i tak mało :583:

My dziś byliśmy w Kościółku z Misiek, trochę skrzeczał ale był w wóżku to co się obudził to przejechał kawałek i spał dalej.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 kwie 2008, 14:29

Iwona, Mariola, fajnie, że Wam się chrzciny udały a dziewczynki w trakcie spokojne były :ico_brawa_01: . Tak tak Iwona czekamy na zdjęcia :ico_oczko:
tak grzeczne byly ale chrzczona byla tylko Maja Amelka juz dawno po chrzcie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 kwie 2008, 15:54

tak grzeczne byly ale chrzczona byla tylko Maja Amelka juz dawno po chrzcie
No właśnie coś mi się kojarzyło tylko.. dlaczego myślałam, że Iwona jest chrzestną Amelki? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-27, 16:01 ]
Renia jak podajesz Arturkowi obiadek to zastępujesz mu tym jedno karmienie mlekiem? Bo jak przychodzi np pora karmienia mlekiem i daję Norbertowi jakiś przecier to zje ale za jakieś pół godz może krócej Norbert marudzi i muszę mu dać mleczko, jak zje mleko to jest zadowolony i grzeczny.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 kwie 2008, 20:07

Tak dobrze myslałaś Iwona jest chrzestna Amelki u nas kuzynka zastąpiła Iwone w kosciele.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 kwie 2008, 20:30

Renia jak podajesz Arturkowi obiadek to zastępujesz mu tym jedno karmienie mlekiem? Bo jak przychodzi np pora karmienia mlekiem i daję Norbertowi jakiś przecier to zje ale za jakieś pół godz może krócej Norbert marudzi i muszę mu dać mleczko, jak zje mleko to jest zadowolony i grzeczny.
Też tak na początku miał ale teraz zastępuje mu to jedno karmienie, jak sądzę że za mało zjadł i zaraz może być głodny to daje mu łyżeczkę jedzenia i picie żeby popił tą łyżeczkę, wtedy więcej ma w brzuszku i mu starcza do następnego mleczka.

Teraz już mój bąbel śpi, właśnie go odłożyłam do spania :ico_brawa_01: mam wkońcu sekundę dla siebie bo dziś marudził mi bardzo.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 kwie 2008, 20:51

Tak dobrze myslałaś Iwona jest chrzestna Amelki u nas kuzynka zastąpiła Iwone w kosciele.
Ahaa.. no więc teraz rozumiem :ico_haha_01:
Teraz już mój bąbel śpi, właśnie go odłożyłam do spania :ico_brawa_01: mam wkońcu sekundę dla siebie bo dziś marudził mi bardzo.
Oj mój też marudził pod wieczór.. Dopiero cisza zapadła, uff..
Tylko nie wiem co z tym moim maluchem bo teraz po kąpieli nic nie zjadł. Krzywił się i płakał jak mu dawałam butelkę :544: Ciekawe o której zgłodnieje i się zbudzi książę. Dzisiaj mnie wymęczył. Obejrzę jeszcze Teraz albo nigdy i pójdę spać.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 kwie 2008, 21:18

czesc kochane
Dziekuje za zyczonka :ico_sorki: :-)

nie zagladalam bo wczoraj mialam biegi,pozniej imprezka,goscie zostali na noc i dzis wieczorem sie porozjezdzali...
CleoShe a myslelam,ze tylko moj Mirek tak dziwnie je :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ...Zjada nieraz polowe tego co zazwyczaj,przy jedzeniu,kweka,placze,wierci sie,wypluwa smoczek :ico_olaboga: czasami juz wysiadam...Ale moja mama mi powiedziala,ze moze byc tak,ze dzieci boli to jak ida im zeba,a jak jeszcze poczuje cieply od mleka smoczek to to jeszcze bardziej go podraznia...I moze dlatego...

Dobra kochane uciekam bo zmeczona jestem jutro zajrze papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 kwie 2008, 21:20

My dzisiaj cały dzień na dworze. U nas dzisiaj 22st w cieniu :ico_szoking: nie wiem jak mam Go na dwór ubierać w takie ciepło :ico_olaboga:

Ogólnie Kuba mi dzisiaj duużo pomagał na szczęście, bo Gabriel ostatnio jest bardzo marudny-ten żel na dziąsła działa, ale krótko i się biedaczysko męczy bardzo... tak mu oglądałam dziąsełka i się zastanawiam czy jest możliwe, żeby mu najpierw wylazła dwójka na dole zamiast jedynki?? :ico_noniewiem:
Teraz już śpi, Kuba z resztą też... i moja mama również, więc i ja się obmyję i idę spać, zwłaszcza, że Gabik mnie ostatnio nie raczy długim snem :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-27, 21:24 ]
..Zjada nieraz polowe tego co zazwyczaj,przy jedzeniu,kweka,placze,wierci sie,wypluwa smoczek
dzieciaczki mogą Wam tak jeśc teraz ze względu na ząbki, albo dlatego, że jest bardzo ciepło już, a kto ma apetyt jak temperatura wysoka?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 kwie 2008, 21:27

Cześc dziewczyny :-)
Wczoraj mieliśmy zajety dzień, rano zdjęcia u fotografa z chrzestnymi, potem basen, szybko do domku i na imieniny do wujka. Wrocilismy późno wieczorem i Ula bez kąpania poszła spac. Ja tez byłam tak padnięta, że zasnęłam wcześnie. W sobotę Jarek kupił mi notebooka (z okazji zbliżających się urodzin), więc nie bijemy się już o kompa :-) :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Dzisiaj rano pojechaliśmy do Polanicy, taka ładna pogoda była, że szkoda było siedziec we Wrocku. Dopiero niedawno wrociliśmy, fotki postaram się zamieści jutro. Wykąpałam Ulę pod prysznicem i teraz ją karmię.
CleoShe napisał/a:
Iwona, Mariola, fajnie, że Wam się chrzciny udały a dziewczynki w trakcie spokojne były :ico_brawa_01: . Tak tak Iwona czekamy na zdjęcia :ico_oczko:

tak grzeczne byly ale chrzczona byla tylko Maja Amelka juz dawno po chrzcie
Super, że imprezka się udała, czekamy na zdjęcia :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 kwie 2008, 22:46

Jola więc może właśnie Norbertowi ząbki idą. Jak sobie pomyślę, że tak będzie przez najbliższe kilka miesięcy to.. :ico_olaboga:
A u nas akurat była dzisiaj pochmurna pogoda i nie wychodziliśmy na spacer. Choć nie lubię jak siedzimy w domu bo przez to też Norbert jest marudny a jak spacerek jest to i czas szybciej i przyjemniej leci.

Jak zwykle za prasowanie się wzięłam na wieczór, zostało mi kilka śpiochów. Skończę i zwijam się chyba lulu (chyba, że jeszcze jakąś robotę sobie wynajdę :ico_puknij: ).

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość