Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 kwie 2008, 20:47

Emilka_M, tylko my tu jestesmy??? :ico_szoking: gdziescie sie baby podzialy??? weekend sie zbliza do konca :-D :-D pisac cos!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 kwie 2008, 20:56

jasnie pani a gdzie ty bylas jak ja tu pisalam? he??? :ico_zly:
u nas tez pogoda dopisuje wiec czasu na neta brak hehe
dzis jak adas wrocil z pilki noznej poszlismy na spacero w nowe tereny tutejsze hehe piekny kosciolek. park.. a potem deszcz nas zlapal wiec szybko ucieklismy gdzie?
a no do pubu najblizszego
jeszcze jak sie okazalo ze polskie piwo serwuje.. zyc nie umierac :ico_oczko:
dopiero wrocilismy
czekamy na spozniony obiadek hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 kwie 2008, 21:03

jasnie pani a gdzie ty bylas jak ja tu pisalam? he???
w pracy :ico_placzek: :ico_placzek: (chcialabym napisac, ze w pubie na polskim piwku, ale nie bede klamac :-D :-D )

W sumie fajne te tutejsze puby, mozna sie w nich schowac przed deszczem z dzieckiem. W Pl by to nie przeszlo nie narazajac dziecia na raka pluc :ico_noniewiem: . Ja w sumie to palaca (mam nadzieje, ze juz niedlugo, bo jestem w trakcie przyzwyczajania sie do mysli o rzuceniu), ale idea wylazenia na zewnatrz na kiepka mi sie podoba - przynajmniej si nie capi dymem jak swinia :-D :-D ( przepraszam wszystkie swinie :ico_sorki: :ico_sorki: :-D )

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 kwie 2008, 21:26

Jasnie Pani a wiesz moze czy moge brac Oscara na dwor jak jest cieplo by slyszalam ze nie mozna ospy przeziebic
Luska nabyla nowa umiejetnosc Mianowicie potrafi sie juz sama rozebrac. Zdjecie pizamy juz nie jest zadnym problemem Ciekawe co bedzie jek sie nauczy sama papmersa sciagac.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Luski

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 kwie 2008, 22:17

FOTKI Z WARWICK Z WCZORAJ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008, 10:09 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2008, 00:08

Beatka78, lepiej nie wychodz z nim na dwor. Moj brat przeziebil ospe i wyladowal w szpitalu ze strasznym zapaleniem opon mozgowych i to jeszcze bya jedna z lagodniejszych wersji :ico_noniewiem: Powiklania po ospie sa nieciekawe :ico_noniewiem:

Madziorka
fotki jak zwykle pierwsza klasa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 kwie 2008, 10:21

Witam z rana :ico_haha_01:
No troszke wiecej postow wiedze :ico_brawa_01:
Dzis u nas pogoda niezbyt spacerowa :ico_noniewiem: na deszcz sie ma i juz z rana padalo :ico_olaboga: a Nati dusi sie w domu :ico_olaboga:
Moj brat przeziebil ospe i wyladowal w szpitalu ze strasznym zapaleniem opon mozgowych i to jeszcze bya jedna z lagodniejszych wersji
Nie wiedzialam o powiklaniach zwiazanych z ospa :ico_szoking:
W zeszlym roku na wiosne kiedy byl taki wysyp ospy to normalnie w centrum handlowym i na ulicach widzialam dzieciaczki (chociaz omijalam z daleka) dzieci z ospa co mnie bardzo draznilo bo to w koncu zarazliwe a kobitki ot tak chodzily wszedzie z tymi dziecmi :ico_puknij:
madziorka hihi, widac ze wycieczka udanaic fotki jak zwykle superowe :ico_brawa_01: a i widze ze wozek uzywasz :ico_haha_01: i jak dwie raczki ci przeszkadzaja? bo ja wlasnie wole dwie :-)
Nic ja narazie umykam bo mlody mnie tu szarpi i kwinka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-28, 12:14 ]
A jednak wywialo mnie z domu na male zakupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 kwie 2008, 20:56

Znowu pustki :ico_noniewiem:

Emilka ja sie wlasnie zastanawiam, jak sie z dwoma raczkami prowadzi i nastepny pewnie taki kupie, bo mozna siaty na raczkach zawieszac :-D :-D
Zakupki sie udaly? Jak tam przed wyjazdem?
Nie wiedzialam o powiklaniach zwiazanych z ospa
tu sa opisane http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,381

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 kwie 2008, 21:44

Jasnie Pani :), zakupki udane :ico_haha_01:
Nati biegal jak szalony po centrum handlowym bo jeszcze malo ludzi bylo i facet ktory zbiera kasiorke z tych automatow (zabawek bujajacych sie itp) wlanczal mu te samochoodziki i bawil sie z nim a on happy w sklepach podobnie :ico_haha_01:
Kupilam mlodemy sandalki i Ali jeszcze jeden kostium kapielowy i jeszcze jedne rekawki na basen bo mam jedna paczke a dwoje dzieci :-D
A co do wozka to ja zdecydowalam sie na ten z dwoma raczkami ze wzgledu na system skladania ze szybciutko itp no i malo miejsca w bagazniku czy w domu zajmuje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 kwie 2008, 22:27

hej hej
jasnie pani smialo kupuj z dwoma raczkami bryke luski hihi jaka to wygoda
wreszcie moge sobie siaty wieszac.. hihi i prowadzi sie dobrze, ja czesto jednej reki tylko uzywam hihi
dzisiaj troche jak nawalona szlam po ulicy, w drugiej parasolke trzymajac hehe ale kulek sobie z przodu nie zablokowalam i tak mi sie rozjezdzaly hehe

pogoda... nieprzewidywalna hehe
rano razem z dwoma kumpelami i ich pociechami ruszylysmy na zajecia z rytmiki hehe jakies 20min drogie piechota.. a taki nas grad napadl ze szok hehe normalnie wialo, walilo. w butach mialam kaluze hehe
ale oczywiscie za chwile slonce , przyjemnie itd
typowa angielska pogoda hehe
na zajeciach dzieciakom sie bardzo podobalo hehe
choc byly najmlodsze
lelek wlazl pod taki material ktory rozzciagnelismy w kolku i siedzial tam jak w namiocie
on lubi takie klimaty bo tatus mu w domu namiot "buduje" hehe

potem do jednej z kumpel poslzysmy na kawke hehe
adas skonczyl wczesniej wiec jak dotarlam do domu to ona zaraz za mna
szybko pochlonelismy rosol i pojechalismy do miasta
do tk maxu glownie
walize zakupic na podroz, i takie tam duperele przy okazji hihi
potem na obiado kolacje , do znajomych podrzucic bagaze bo jada autem do polski i nam conieco zabiora hehe i dotarlismy wlasnie
lelkowi adam zrobil dzien dziecka bo zasnal w aucie o swej stalej porze i tak mocno , ze zal bylo nam go budzic hihi

dobra ide bo obiecalam adamowi ze przymierze te boskie stringi ktore mi zakupil :ico_wstydzioch:
dobranoc :ico_spanko:

aha jeszcze pare fotek z wczoraj probowalam wkleic dla ostatnio fotosik nawala :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość