Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2008, 12:51

ja juz z Antosiem...
No dzisiaj zastałam go płaczącego :ico_placzek:
Pani powiedziała że płakał na początku, potem zajął sie Thomasem, zjadł jabłuszko, bananka, ciastko, wypił picie...no i jak miał zajęcie to było dobrze , ale jak mu się znudziło to przychodził i znów płakał, nie dal się pani przytulić.
Był zainteresowany jak dzieci puszczały bańki , ale nie podszedł.... :ico_noniewiem:

trochę sie zmartwiłam, ale powiedzieli mi że to zalezy tez od dnia, jaki dziecko ma, czasem ma lepszy a czasem orszy...dzisiaj antoś obudził się wczesnie...może zmeczony był...

Jutro idzie na godzinke i w piątek, a przyszłą środę juz na dwie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2008, 13:21

...ale wiecie co, taka rozłąka, to może uświadomić jeszcze bardziej jak ogromnie kocha się tego swojego szkraba....strasznie bedzie mi brakować tych dni z Antośkiem...jak bede wracać z pracy to każdą każdusieńka chwilkę bede spędzać z moim Antolkiem :-)
Chociaż tak w głebo duszy towiem że to nam wyjdzie na dobre, Antoś w przedszkolu troszke sie osmieli a ja poznam nowych ludzi bedzie dobrze, musi być.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2008, 13:26

Dzien dobry
U nas nocka tak samo jak zawsze.. Mala zasypia w swoim lozeczku a budzi sie u nas w lozku.. :ico_noniewiem:
Dzisiaj mamy sliczna pogode a ja juz bylam na spacerku z dziecmi i jeszcze pojdziemy pojdziemy raz na plac zabaw :ico_oczko:
Pozatym ja tez mojej Nicolince okazuje duzo milosci i przytulam i caluje,i Marcusowi tak samo on jest taki malutki i kochany i go przytulam i caluje na kazdym kroku jak sie obudzi itd..
Moja Nicole nie spi.. jakos sie niechce sie jej spac?? Teraz jej puscilam bajke jej Micky Mausa i oglada a ja na chwilke wpadlam,a Marcusek juz sie by mogl obudzic na jedzonko to spi i spi.. no ale moze sie obudzi za niedlugo.. Moja Nicole niema alergii ciesze sie :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Ide bo musze jeszcze nalesniki zrobic jakos mnie tak nalecialo.. i pozniej spacerek z dziecmi i tak leci ten czas :ico_oczko:

Maggie nie martw sie Antos sie przyzwyczai do przedszkola.. i bedzie ok,ale potrzebuje tez na to troche czasu :ico_oczko:

Mama_Emilki mi sie wydaje ze jakby Emi musiala to by zaakceptowala dana sytuacje i by sie przyzwyczaila jak teraz Antos.. Moja Nicole pojdzie do przedszkola jak bedzie miala 3 latka i mysle ze nie bedzie az tak bo Nicole lubi inne dzieci :ico_haha_01:

Uciekam bo mam jeszcze cos do zrobienia,a jak tak myslalam z tym biciem.. ze to taki okres buntu 2 latka i nie martwie sie ale pokazuje malej tez granice i mowie ze nie wolno.. przy zmianie pampersa mala mnie nie kopie..
Milego dnia paaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2008, 14:36

Antoś też lubi dzieci, może nie umie się jeszcze bawić w grupie, bo jest na to za mały, ale stara sie jak może, widziałam to jak chodziliśmy na zajęcia razem.
Jednak wiecie, bez mamy to jednak wszystko trudniej przychodzi.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2008, 21:33

Hej kochaniutkie
U mnie dzionek minal ok,wyobrazcie sobie ze Nicolinka nie spala w polodnie dzisiaj.,. :ico_szoking: chcialam ja uspac jak zawsze i po prostu nie udalo sie mala nie miala ochoty spac.,.ale za to przed 21 00 zasnela,szybciutko bo 15 minut i juz jej nie bylo :ico_haha_02: A Marcusek tez sobie juz spi,uspalam go na rekach bo w wozku jakos niechcial.. moj maz go bujalal i wozil ale nie wyszlo niema to jak u mamy na rekach.. chociaz nie zawsze malutki chce byc usypiany na rekach.. taki maly a taki madry.. i mowie wam jak Marcusek juz sobie pieknie gaworzy.. i przy tym sie tak przecudownie usmiecha ze ja normalnie niewiem.. nogi mi sie uginaja bo zakochana jestem po uszy w moim syneczku slicznym :ico_haha_02: :ico_wstydzioch: :ico_oczko: O moje slodkie dzieciaczki.. A Nicole to jest taka zywa i kochany z niej lobuz.. moge do niej mowic a ona niby sie poslucha a zaraz patrze i robi mala to samo co nie ma robic.. :-D Ale Nicole jest bardzo madra i slodziutka,dzisiaj bylismy na dwoch spacerkach troche w ogrodku tez bylismy poogladac sobie nasze drzewka.. A moja czeresnia w tym roku bedzie miala owoce i ja juz sie ciesze na jedzonko slodziutkich czeresni mniam mniam..

Maggie masz racje,ze dziecko zaakceptuje sytuacje ale mamy brakuje i tak i tak.. ja wiem jak bylam w szpitalu rodzic Marcuska.. Nicole zaakceptowala ze mnie niema.. ale nie bylo jej z tym dobrze .. byla taka przytlumiona .. a teraz za rok mala idzie do przedszkola jak bedzie miala 3 latka i ja juz to przezywam.. bo tak fajnie jest miec oboje dzieci w domku no nic zobaczymy jak to bedzie..

Mama_Emilki zycze ci milego i udanego pobytu nad tym zalewem napewno pogoda dopisze i bedzie fajnie a i ciesze sie ze podobaja ci sie fotki moich szkrabow w moim podpisie dzieki :ico_oczko:

Ja ide tez do lozka juz jak dzieci spia to i ja sie poloze szybciej bo mam male zaleglosci w spaniu.. Marcusek sobie spi cala noc ale tak kolo 5 00 zaczyna wypluwac smoka i trzeba co 30 minut do niego wstawac.. a pozniej to juz sie robi glodny i po spaniu :-) No nic dobrej nocki wam zycze Baboski i dobranoc papa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 kwie 2008, 23:24

Witam :-) w końcu znalazłam chwilke czasu żeby napisać pare słów :ico_sorki:

Na razie troche sie chyba wstydzi dzieci, zwłaszcza starszych. Za to bardzo ja ciesza dzieci w wozeczkach i zaglada do wszystkich wozkow :ico_oczko:
Gabrysiu Ada ma wręcz odwrotnie takie dzieci w wózkach w ogóle jej nie interesują :ico_noniewiem: za to uwielbia dzieci troche starsze od siebie za którymi może biegać i je naśladować :-D .Najlepzsze są takie dzieci które biegają szleją i krzyczą wtedy robi to samo i jest cała szczęśliwa :-D

Maggie, Antoś jest bardzo dzielny ,może miał dziś troszke gorszy dzień i dlatego popłakiwał ,musi sie na dobre przyzwyczaić do pani i dzieci a to wymaga czasu.Ja cię całkowicie rozmumię bo już mnie przeraża myśl że będe dawała Ade do żlobka od września :ico_olaboga: .Pewnie jak Ada będzie pakać to ja razem z nią.

Co do całowania i przytulania to ja non stop bym adulke całowała i tuliła :-D nie rozumię jak można tego nie robic :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 maja 2008, 09:32

Dzieńdoberek
Gabrysiu miłeo weekendziku
U nas jeszcze dzisiaj nie ma wolnego dnia, ale w poniedziałek za to mamy wolne.
Kristi ja uwielbiam czytać twoje posty, jest w nich tyle pozytywnych myśli, tyle miłości do dzieci, jesteś cudowną mamuśką :ico_brawa_01:
zresztą wszystkie jesteśmy wspaniałymi mamusiami i nad życie kochamy te nasze skarby :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Justynka mojego Antka też raczej interesują dzieciaczki które sie już bawia...takie mniej wiecej w jeo wieku, ale na początku jest obserwatoprem, nie poodchodzi do nich od razu.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 maja 2008, 10:42

Witaj Was dziewczynki,i lece Asie uspic bo cos marudzi

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 maja 2008, 10:45

Barbara, Maggie, witajcie :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big:
Basiu moja ada dopiero o 10 wstala :ico_szoking: więc pewnie pójdzie na drzemke koło 14

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 maja 2008, 11:39

Dzisiaj mój Skarb popłakał się już przed przedszkolem, jak tyl;ko dojechaliśmy do bramy :ico_placzek:
Krzyczał mama, mama , a mnie serce płakało razem z nim....ja juz sama niewiem czy dobrze robie... :ico_noniewiem:
Mam wyrzzuty sumienia...
Czuję jakbym robiła mu krzywdę...

No nic zobaczymy jak dzisiaj dał sobie radę, zaraz po nieo idę.

[ Dodano: 2008-05-01, 12:42 ]
no i jestesmy sp[owrotem...
dzisiaj było wręcz fenomenalnie, a tak się denerwowałam :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Zajrzałam przez okno przedszkola jak poszłam po Antośka i patrze a on bawi sie w najlepsze, śmieje sie bawił sie z pania i dziecmi, mało tego jak weszłam do przedszokla to podbiegł do mnie, pokazał mi co robi, ale za chwilke wrócił do zabawy :-D
podobno płakał tylko na poczatku a potem przez cały czas sie bawił.

sorki ze Was zadreczam, to juz ostatni raz :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość