Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 kwie 2008, 15:36

Zajrzało mi się na pierwszą stronę i co zobaczyłam? To, że mnie z Norbercikiem tam nie ma :ico_nienie: Kasiu prosimy o dopisanie.. jak wszyscy to wszyscy :-D

U nas pogoda taka, ze wychodzic sie nie chce.. deszcz pada. Moze pozniej na jakis chociaz krotki spacerek wyjdziemy.

Oby wszyscy byli zdrowi bo cos chorobowy czas nastal :ico_chory:

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

30 kwie 2008, 16:08

Witam jeszcze raz wszystkich!Kiedyś udzielałam się na forum,ale jeszcze starym i moje konto zostało zablokowane z nieznanych mi powodów.
Z Sara pójdę do pediatry dopiero jak zrobie jej badania na toxoplazmoze,zeby dwa razy nie chodzić.A to dopiero po majówce.Zaraziłam sie toxoplazmozą w ciąży.Całą ciąże brałam antybiotyk.Teraz zastanawiam się czy toksoplazmoza ma coś wspólnego z tym zespołem napięcia mięśniowego?

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 kwie 2008, 16:08

hej

ja tylko na chwilke,ostatnio nie mam jak pisac ale podczytuje Was regularnie

dziekujemy za zyczenia dla Martynki :ico_sorki: i z okazji ukonczenia 3 miesiecy stawiamy :ico_tort:

Witam moją imienniczkę :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

30 kwie 2008, 16:09

A jak dodaje się suwaczki?Podejrzewam,że gdybym na forum poszukała to znalazłabym odpowiedź :-)

[ Dodano: 2008-04-30, 16:12 ]
Ja również życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARTYNKI

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 kwie 2008, 16:13

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Pinko :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-30, 16:15 ]
madzia i laura, dziekujemy :ico_sorki:

tyutaj mozesz sobie cos wybrac www.suwaczki.pl wybierz, skopiuj kod na forum i wklej w swój podpis, mam nadzieje ze wytłumaczyłam dobrze :-)

[ Dodano: 2008-04-30, 16:19 ]
Renia0601, fajne zdjecia w tej chuscie, Arturek słodko w niej spi :ico_brawa_01:
Mariola Wy tez fajnie wyglądacie :ico_brawa_01:
Iwona duzo zdrówka, kuruj sie :ico_sorki:
no i tyle pisania bo maciek własnie wszedł :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 kwie 2008, 16:29

Dziękuję za życzenia :-) i stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: :-D
My już po spacerku, nie był za długi, bo wygonił nas kropiący deszczyk. Poza tym zaszło gdzieś sobie słonko i wieje chłodny wiatr :-( a miało być słonecznie do końca długiego weekendu.

Iwona kuruj się i wracaj do zdrowia.
Renia fajowa jest ta Twoja chusta, ja pośpieszyłam się za bardzo i kupiłam taką zakładaną na ramię, teraz myślę, że mogłam kupić też taką wiązaną, Ula nie bardzo chce w tym siedzieć, może jej n ie wygodnie?
Gosia to Cie wyrolowali z tą chustą, oby ta wymieniona była dobra :-)
Mariola fajowe rodzinne zdjęcie, dzieciaki takie zadowolone :-)
Renia0601 pisze:Aha i miałam pisać że jutro jedziemy znów na langiewicza (do szpitala), wyniki moczu wyszły złe i ma to zakażenie :ico_olaboga: ale jak będzie ordynator to mam nadzieję że da jakiś antybiotyk do domu

Biedny Arturek, mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i skończą się Wasze problemy ze zdrówkiem.
madzia i laura pisze:A jak dodaje się suwaczki?

Musisz wejść do swojego profilu i tam wstawiasz w podpisie link do suwaczka, którego robisz np. na www.suwaczek.pl :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 kwie 2008, 16:30


Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 kwie 2008, 16:34

madziarka81 pisze:tyutaj mozesz sobie cos wybrac www.suwaczki.pl wybierz, skopiuj kod na forum i wklej w swój podpis, mam nadzieje ze wytłumaczyłam dobrze :-)

Wyjaśniłaś doskonale, ja trochę zagmatwałam... hehehhe
madziarka81 pisze:no i tyle pisania bo maciek własnie wszedł :ico_placzek:

U nas było dokładnie tak samo, mogłam korzystać z kompa, dopoki Jarek nie wrócił z pracy. Teraz mam laptopa i problem się skończył. :-D

[ Dodano: 2008-04-30, 16:39 ]
Jola_85, fajowe zdjęcia. Z Mirusia to już kawał chłopa :-) Śliczne zdjęcie z Julką :-) Słodko razem wyglądają.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 kwie 2008, 18:39

Miruś już ma takie pulchne udeczka :ico_brawa_01: słodziachny jest!

Gabriel u taty na rękach, siedzą sobie obok
dzisiaj się chmurzyło, a teraz na wieczór jest ładna pogoda dopiero, ale i tak Gabik dużo spał na dworze...
Renia biedny Arturek :ico_olaboga: mam nadzieję, że nie będziecie musieli zostać w szpitalu...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 kwie 2008, 18:55

madzia i laura sliczna masz córeczke a starsza dzidzia w jakim wieku??? Fajnie ze nam sie pokazałas :ico_brawa_01:

Dziewczyny ja dopiero teraz obejrzałam dokładnie zdjecia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Zaczne od poczatku :ico_oczko:

Pinko fajne fotki z Polanicy, Ula sliczna dziewczynka no i te jej włoski :ico_brawa_01: Super :ico_brawa_01:

Iwona zdjecia z chrztu tez fajne. Majka wygladała przeslicznie :ico_brawa_01:

Gonia super ze spotkanie z Gosią wypaliło, zdjecia pokazuja ze było udane a Wasze bąble rewelacja :-) Wy tez wyglądacie super :ico_brawa_01:

Jola masz super dzieciaczki,widac ze sie bardzo kochaja,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość