Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

30 kwie 2008, 18:59

Obrazek
Obrazek

a to zdjęcia z soboty z chrzcin Sary

[ Dodano: 2008-04-30, 19:05 ]
Laura w listopadzie skończy 4.
To Sary zdjęcie z zeszłego tygodnia
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 kwie 2008, 19:26

madzia i laura, fajne zdjęcia, Sara jest prześliczna :-)
A my już po kąpieli, właśnie Ulę karmię i mam nadzieję, że szybko zaśnie.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 kwie 2008, 19:35

ja niestety musiałam przerwac pisanie o akurat mała się obudziła, poszłam do niej i przypomniało mi sie ze zostawiłam włączony komp z niewysłanym postem, musiałam szybko wcisnąć wyślij bo Patryk by mi skasował :ico_oczko:
Dzieci juz wykąpane, Patryk je własnie kolacje a Martynka nie moze zasnąć bo albo brat krzyczy i ją wybudza albo psy szczekają :ico_zly: Tak więc teraz lezy w bujaczku z nami i nie zanosi sie na to zeby zasnęła :ico_noniewiem:

madzia i laura, fajne zdjęcia :ico_brawa_01:

Jola miałam się zapytac nie boisz się wklejac Mirusia gołego??? Wiesz,teraz pełno świrów jest, ja bym sie troszkę obawiała wklejac zdjęcia gołej Martynki na ogólnie dostępnym forum bo nie wiadomo kto to moze oglądać :ico_noniewiem: A Miruś wygląda super, niezłe ma fałdeczki na nogach :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 kwie 2008, 19:38

Hello

witam nowa styczniowke fajne zdjecia wkleilas

ze mna juz troszke lepiej ale majeczke rozlozylo bylam z nia u lekarza no bo teraz bedzie dlugi weekend i musialabym biegac po szpitalach strasznie jej z nosa cieknie i kaszle jak sie pogorszy to mam jej podac antybiotyk

Klaudia pewnie juz nie mozesz sie doczekac urlopu

Jola ale ten twoj Mirus duzy chlopak

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 kwie 2008, 19:57

Patryk dzisiaj w kąpieli wymyślił ze wysmaruje się moją maseczką do włosów i wylał na głowe pół mojego szamponu :ico_olaboga: Ja akurat ubierałam małą a mamy łazienkę połączoną z sypialnią więc praktycznie cały czas miałąm go na oku :ico_oczko: Widac ze niezbyt skutecznie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-30, 19:58 ]
iwona83, zdrówka dla Maji :ico_sorki: Oby szybko jej przeszło i nie rozłożyło bardziej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-30, 19:58 ]
Ja dzisiaj nadrabiam swoją nieobecność na tt ale zaraz pewnie usłysze pytanie od swojego męża: Puścisz mnie??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

30 kwie 2008, 20:43

Hejka!!!!
Jednak zaraziłam Karolka :ico_placzek: nie tak strasznie, bo nie ma gorączki, ale gardełko zaczerwienione :ico_chory: Była moja pediatra i obejrzała go dokładnie. Ma dziąsełka pod ząbki już, ale raczej był marudny od tego gardełka.
Madzia fajne foty, no i znowu się powtórzę, ale naprawdę masz śliczne córcie :-)
madziarka81 pisze:Gonia super ze spotkanie z Gosią wypaliło, zdjecia pokazuja ze było udane a Wasze bąble rewelacja Wy tez wyglądacie super
no ja się też cieszę, bo Gosia jest fajna babeczka :-) No i dzięki za komplement. W sumie to już wróciłam do swojej wagi, tylko jeszcze mi się brzuszek nie podoba :ico_noniewiem: A chłopaki na siebie fajnie reagowali :ico_haha_01: No Klaudia wypatrzyła tą minę Karolka jak bacznie obserwuje Pawełka ...heheh
Jola ale Twój Miruś jest kolosek :-) Ale jest śliczny. Dziś spotkałam się z koleżanką z porodówki i jej synuś waży ponad 8 kg i jest z tego samego dnia co Karol. Ale muszę powiedzieć, że jest aż kwadratowy od tych kilogramków, a Miruś rozkoszny jak amorek :ico_oczko: Dobrze, że ona tego nie czyta, bo by mi pewnie natrzaskała :ico_oczko: heheh. Karol przy nim to taka kruszynka :-)
Renia trzymam kciuki za zdrowie Arturka. A Ty masz tą chustę z BebeLulu czy inną? Bo ja właśnie z BebeLulu. :ico_zly:
Iwona jak tam Majeczka? Zdrowiejcie dziewczyny szybciutko!!!
papa!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

30 kwie 2008, 20:46

Hey dziewczyny!

kurcze nie mam wogóle czasu dla Was. cały dzionek - dosłownie cały siedze z Krzysiem na polku, a jak on spi to zawsze cos robie tez w ogródku, dzis kosiłam trawe i nawet sie mały nie obudził od kosiarki(-;

musze z nim byc zawsze na polku bo u nas duzo os jest i sie boje o małego.

jutro Wam napisze co postanowilismy z mężem bo teraz juz nie mam czasu, musze uciekac.

miłego wieczorku pa pa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

30 kwie 2008, 20:50

marcia_pod pisze:jutro Wam napisze co postanowilismy z mężem bo teraz juz nie mam czasu, musze uciekac.
nie mogę się doczekać :ico_oczko: Fajnie że już jesteś :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 kwie 2008, 21:13

czesc Dziewczyny!'

Przede wszystkim zyczenia dla Martynki z okaji urodzinek!!!! .... no i dla Pinko oczywiscie wszytskiego naj!!!

Gosiu, dzieki za komplementy, ale to Ty wygladasz super :-))) naprawde .... o jakim brzuchu Ty mowisz??? Bardzo bylo zabawnie jak nasze chlopaki sie "poznawaly"...
jaka szkoda ze Karolek chory, mam nadzieje ze szybko mu przejdzie i ze nas odwiedziecie niedlugo!!! z ta chusta to przechlapane! Gosia, daj znac czy kapiele z siemieniem pomogly.

Arturek i Majeczka wracajcie szybciutko do zdrowia!!!!

Marcia, ja tez jestem ciekawa co tam wykombinowaliscie..... :ico_noniewiem:

Dziewczyny super fotki!!! Mirus kawal chlopa juz jest! Ja popieram Madzie i tez bym nie wklejala na golaska zdjec, faktycznie swirow nie brakuje teraz.

My tez caly dzien na powietrzu spedzamy.

Ja kupilam na slonce dla malego krem z filtrem 50 w lidlu (z tej samej firmy co pieluchy), jak dla mnie jest OK!

Buziaczki dla Was i Waszych Bobaskow!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 kwie 2008, 21:15

madziu owszem mam troszke obawy,ale chcialam wam pokazac mojego golaska,mysle,ze wam mozna ufac pod tym wzgledem,,,,teraz sa rozni ludzie,nieraz jak ide z Julia na spacerek a zachce jej sie siku to niektorzy glupio sie patrza jak ja wysadzam no ale co ja mam zobic,dziecko ma mi w majtki nasikac....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość