poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

30 kwie 2008, 12:14

no my dziś mamy wolne... ja nie wiem gdzie iść z Roksaną, bo dziś leje jak z cebra
a na dodatek, nic mi się nie chce od tej pogody...
trzeba wypić kawkę i coś się zorganizowac na dzisiejszy dzień...

Obrazek zapraszam na kawkę...

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

30 kwie 2008, 21:40

Witam wszystkich bardzo serdecznie!Jestem mamą 3letniej laury i 3miesięcznej Sary.
Postaram się aktywnie uczestniczyć w forum :-)

[ Dodano: 2008-04-30, 21:43 ]
Wcześniej pisałam na starym forum,ale wątpie,żeby mnie ktoś pamiętał

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 maja 2008, 10:32

madzia i laura, witaj i zapraszamy do klikania,a my narazie dzis siedzimy w domku bo jest dosyc ciepło ale pochmurno,może potem pójdziemy na plac zabaw.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

02 maja 2008, 13:48

madzia i laura, wiatm i ja...

co u was dziewczyny... jak mija majówka??

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 maja 2008, 00:57

madzia i laura, witaj :-) gratuluje slicznych coreczek :ico_brawa_01:
zagladaj jak bedziesz miala chwilke to moze rozkrecimy z pozostalymi mamusiami ten watek :ico_haha_01:

poccoyo pisze:jak mija majówka??

daj spokoj Edytka zimno jak nie wiem co :ico_olaboga: kurcze przeciez o tej porze roku w Irl powinnismy sie juz wygrzewac :ico_placzek: slonko wyglada tylko do poludnia a pozniej doslownie na minutke ale pomimo ze tak malo slonca tej wiosny moi chlopcy maja juz opalone buzki :ico_szoking: wiatrem sie opalaja czy co :ico_szoking:

Moj przedszkolak mial dzisiaj robione zdjecie do albumu w mini-todze na zakonczenie roku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 maja 2008, 16:58

hej dziewczyny co tam u was,my własnie wrócilismy ze spacerku,teraz sobie odpoczywamy,powoli myślimy juz o urlopiku ,juz sie nie mogę doczekac,ostatnie takie dłuższe wolne miałam w tamtym roku w lipcu i juz jestem zmęczona.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 maja 2008, 23:10

Roksana dopiero zasnęła... dziś spędziłyśmy 4h w parku, potem jeszcze jeden spacer do innego parku...
ale marwtwie sie o moją malutka córunie...
ona ma z czymś problem... moze to ze sie przprowadzamy
moze to ze jestem w ciązy...
sama nie wiem...
zaczeła mi sikac w majtki ale to juz kolejny raz...mowi ze nie zdażyła
a dziś miała podwójny wypadek z ta drugą sprawą...
szukala man internecie, ale jakos nie było czegoś konkretnego, co by mi dało wytłumaczenie...
:ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
najgorsze że jeszcze ją okrzyczalam i klapsa dostała... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 maja 2008, 00:25

poccoyo pisze:najgorsze że jeszcze ją okrzyczalam i klapsa dostała...

Edytka :ico_nienie: nie rob tego bo jeszcze bardziej sie zestresuje i zamknie w sobie :ico_olaboga: dzieci tak wlasnie reaguja jak cos je trapi a nie potrafia powiedziec co i dllaczego :ico_noniewiem: Postaraj sie byc cierpliwsza a mysle ze to minie.
A powiem ci jeszcze jedno-Olek kilka dni temu 3 noce z rzedu nasikal mi do luzka :ico_olaboga: tez bylam zbita z tropu i zastanawiam sie co sie wydarzylo co mogloby wplynac na takie reakcje i nie wiem :ico_olaboga: wogole od jakiegos czasu jest placzliwy obrazalski i nerwowy :ico_olaboga: nie wiem co robic :ico_placzek:
Na szczescie jak jest cieplo tak jak ostatnio i prawie caly dzien siedzi na ogrodku i wynajduje sobie zajecie jest lepiej.Moze to siedzenie w domu go tak przytloczylo sama nie wiem :ico_olaboga:
W kazdym razie moze sprobuj delikatnie podpytac Roksi czy czegos sie boi itp moze przyczyna jest prosta i latwo rozwiazecie problem :-) Powodzenia zycze :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 maja 2008, 16:21

Magda Sz., Roksana przeżywa że jestem w ciązy... na rysunkach z przedszkola ma narysowane male dzidzie...
czasami pyta czy mam dzidzie w brzuszku...
noi toze sie przeprowadzamy...
probowalam sie pytac...
powiedizlam jej ze caly czas ja kocha i ze jest moja mala ksiezniczka... i za jek bedzie druga dzidzia to tez ja bede kochac...
pomoglo...
dostawala lody w nagrode ze siuisa do nocnika, za to dzis juz byla goraczka... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 maja 2008, 22:38

poccoyo, nie martw sie macie jeszcze kilka miesiecy i mysle ze Roksi jak bedzie widziala brzuszek i poczuje jak dzidzia kopie to na pewno sie zainteresuje i bedzie miala ochote zajac sie taka "zywa lala" :-)
Powodzenia zycze i duzo zdrowka dla Roksi :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość