Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

wyjazd nad morze

30 kwie 2008, 18:14

za dwa tygodnie jade z rodzinką nad morze do Krynicy Morskiej.
Mam dwie córki - jedna w lipcu skoóńczy 5 lat druga w maju będzie miała 9 miesięcy.
moje pytanie brzmi co brać?
będziemy mieszkać w dwupokojowym apartamencie z aneksem kuchennym i łazienką. Garnki, posciel, sprzęt plażowy tam jest.
Co brac dzieciom? Co ważne a co mniej?
Jakie leki prócz tych stałobiorących?
pomózcie - aha wiezie i zabiera nas z tamtąd mój tata bo my niestety nie kierujący...a samochód nie ma za dużego bagażnika...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

30 kwie 2008, 19:58

[size=200]ruda [/size]zabezpiecz sie w leki takie podstawowe , ale radze ci sie zaopatrzyc w zupki ,soczki, kaszki bo tam nie ma takowego sklepu dla dzieciaczków ,a w takim spozywczaku to tródno o takie rzeczy ,o przewaznie ich nie ma, ja niedaleko mieszkam Krynicy Morskiej , tam mało sklepów to miasteczko typowo takie udrowiskowe i same wkoło apartamentowce.......miłego pobytu życze mysle ,ze pogoda wam dopisze ,a my jutro smigamy sobie na spacerek plażowy :-)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

30 kwie 2008, 20:48

moim zdaniem przyda Ci się gąbka do kąpania malutkiej. Mnie ona uratowała jak w ubioegłym roku byłam w górach. Ewentyalnie mata antypoślisgowa.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

01 maja 2008, 09:09

mysle ze lista potrzebnych rzeczy zostala juz przez dziewczyny dokladnie przedstawiona...ale warto wlasnie nawet i od dzisiaj przygotowac sobie karteczke na ktorej bedziesz zapisywala sobie co Tobie jest najpotrzebniejsze...
ja tak wlasnie robie jak wyjezdzam na miesieczne wakacje do Polski... podroz trwa dluzej, wiec i wiecej rzeczy musze ze soba zabrac (jak chociazby nocnik , w razie korkow a uwierzcie mi ze sie przydaje :ico_oczko: ) teraz czeka mnie podroz z dwojka dzieciaczkow...w tym jedno bedzie 3 miesieczne :ico_olaboga: oj bedzie wesolo w samochodzie przez te ponad 20 godzin :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

01 maja 2008, 09:17

dzieki dziewczyny.
mam już listy ale zawsze cos tam sie zapomina dlatego napisałam ten temat.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 maja 2008, 12:21

ruda, dowiedz moze sie o dokladne wyposazenie apartamentu, czy jest mikrofala (lub ew mozliwosc jej uzycia) - do zupek i mleka dla malej, czy jest jakas miska, no i srodki czystosci - bo zapewne zmywanie i jakies sprzatanie cie czeka jednak. czy jest suszarka do wlosow, sznurek na ciuszki... takie duperele :ico_oczko: Ja mialam dla malej malutka wanienke turystyczna - pompowana, super sprawa. sluzyla tez za mini basen, hihiihi :ico_oczko: proszek do prania, szczegolnie dla dziewczyn jesli maja uczulenie, no i oczywiscie cos od uczulenia i w razie problemow zoladkowych :ico_chory: zreszta, samej ci sie jeszcze stos rzeczy przypomni wiec juz pomysl o przyczepce do samochodu :ico_oczko:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość