madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 maja 2008, 09:39

mariola pisze:Wychowawcze mialabym nieplatne a finansowo nie poradzilibysmy sobie
wiesz co? tak teraz pomyslałam sobie ze ja tym razem chyba tez bym miała wychowawczy niepłatny. Maciek zmienia prace i bedzie więcej zarabiał ale i tak nie na tyle zebym siedziała w domu bez pieniedzy. Kto wie czy nie bedziemy mieli problemu bo bede musiała wrócic do pracy i kto zostanie z dziećmi? Patryk dopiero od wrzesnia do przedszkola idzie.

[ Dodano: 2008-05-01, 09:40 ]
śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 maja 2008, 10:09

Cześć, ale się rozpisałyście, skasowało mi całego posta, którego napisałam na pół strony :ico_zly: :ico_zly: Nocka u nas spokojna, jedno budzenie o 3:30 i spanko do 7:30 :ico_szoking:
Jola ja również nie zamieściłabym gołego zdjęcia Uli, mimo tego, że nam możesz ufać w 100%, to na forum wchodzą też obcy ludzie, którzy niekoniecznie mają dobre zamiary.
Iwona i Goonia kurujcie siebie i maluchy, co to za przyjemność w domku siedzieć z katarem i kaszlem. Strasznie dużo ostatnio chorób, moja Ula na szczęście się trzyma i mam nadzieję, że nie będzie chorowała.
Marcia mnie też ciekawość zżera co postanowiliście z mężem... daj nam znać :-)
Madzia i Laura ja ciągle karmię piersią i chcę karmić do ukończenia przez Ulę 1 roku. Na razie nie wprowadzam nowych pokarmów, jedynie herbatkę koperkową do picia :-)
Sabi_k77 udanego pobytu u rodziców.
madziarka81 pisze:Ja bardzo chciałabym wrócić do pracy ale nie mam z kim zostawić dzieci.

Mi się do pracy nie śpieszy, chcę być z Ulą tak długo jak to będzie możliwe. Urlop macierzyński kończy mi się 22.05. i co wtedy? Nie mam z kim zostawić, karmię jeszcze piersią, więc musiałabym odciągać pokarm :-( A tak będę z nią w domku.
mariola pisze:musze miec jakas nianie na oku zeby mogla czasami przyjsc

Wejdź sobie tu: www.niania.pl można poszukać niani w swojej miejscowości i wcale nie są takie drogie ;-)

Ula na razie śpi, my dzisiaj jedziemy do Polanicy i zostaniemy tam do soboty, mam nadzieję, że będzie pogoda, bo nie uśmiecha mi się cały weekend siedzieć w domu....

[ Dodano: 2008-05-01, 10:10 ]
heheh... ten też wyszedł na pół strony, no ale chciałam Wam wszystkim odpowiedzieć.... :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 maja 2008, 10:20

Witam,

U nas pogoda srednia, sloneczko za chmurami, ale jeszcze nie pada....
Pawelek spi sobie w wozeczku na ogrodku a ja pisze do Was z mojego nowego laptopika..... ;-)

Madziu, tak ja w dalszym ciagu karmie tez piersia, najwiecej w nocy i rano, generalnie przed butelka zawsze daje z piersi najpierw. Zupke juz zjada caly sloiczek, wiec to taki osobny posilek, przepajam go sokiem lub herbatka. Zamierzam karmic z cyca dopoki nie wroce do pracy 1 lipca...

Zycze Wam udanego dzionka i duzo zdrowka dla chorowitych!!!!

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

01 maja 2008, 10:33

Dziękuje za odpowiedzi.Jesteście kochane. ja pochodzę z Kielc,ostatnie3lata mieszkałam w Gdyni,a od2miesięcy mieszkam na wsi Sulisław pod Ostrowem Wielkopolskim.Troszke to zagmatwane.Ale tak wyszło.Teraz mieszkamy u teściów.
Moja siostra ogłasza się na www.niania.pl.Jest bardzo dużo ofert pracy,ale nie wiem jak jest z opiekunkami

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 maja 2008, 11:12

Kuba dzisiaj niestety w pracy...
Gabriel śpi w ogrodzie jak co dzień o tej godzinie, pogoda średnia, ale już się słonko powoli przedziera przez chmury...
A rano... :ico_haha_01: brzuszek Go bolał podobnie jak wczoraj wieczorkiem, bo kupkę zrobił wczoraj rano, a później nic, więc wstaliśmy na poranne zmienianie pieluszki i jak smarowałam Gabiemu pupkę linomagiem to puszczał sobie bączki, więc Go smarowałam i smarowałam, żeby się chłopaczyna odgazował, a tu nagle kupa... taaaaaaka wielka :ico_szoking: cały przewijak był okupciany, ciuchy Gabriela, On calusieńki, nogi w kupie, ręce też, aż Kubę obudziłam, żeby mu pokazać, nogą go szturchałam, bo ręce... w kupie :ico_olaboga: aż stałam tak chwilę nad nim, bo nie wiedziałam od czego zacząć no i... jak mu ściągnąć body! :ico_haha_01: a Mały sobie leżał i aż piszczał z radości, machał tymi okupcianymi syrkami...

Byłam teraz Go nakarmić, bo się obudził... śpi dalej...

Madziu nasza Martynkowo-Patrykowa :ico_oczko: wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek żeby dzieciaczki były zdrowe i grzeczne i żeby teściowa nie załaziła za skórę :ico_tort:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 maja 2008, 12:27

madziarka81 pisze:CleoShe, widze ze do wyjazdu coraz bliżej. A na ile przyjeżdzacie?

Tak, za tydzień o tej porze JUŻ będziemy w moim domku. Ja z Norbertem zostaniemy półtora miesiąca, a Rafał tylko miesiąc urlopu dostał wiec 2 tyg wcześniej wróci.

Nie wiem na co jeszcze miałam odpisać..

Wstaliśmy dzisiaj po 8.. ale jeszcze przez 5 minut nie mogłam oczu rozkleić.. Karmienia mieliśmy przed 1 i po 4 ale wstawałam do niego dużo częściej bo się wiercił i pokwękiwał pewnie przez zabkowanie. A i teraz marudnawy jest.. nie wiem czego chce.


:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Dla Magdy z okazji urodzin :ico_brawa_01:

Ata wczorajsza komedia "10 przykazań".. masakra, że też takie głupie filmy wymyślają - do połowy nie wytrwaliśmy... taaaaaaaaaaki nudny

[ Dodano: 2008-05-01, 13:40 ]
Słońce dzisiaj u nas świeci ale jeszcze nie wiem czy jest ciepło. Zaraz idziemy na spacer i zajdziemy do Norberta kolegi starszego o 3 miesiące :ico_oczko:
Ahh,, a w niedzielę inna koleżanka urodziła synka, a miala termin na 7 maja. Jeszcze przed wyjazdem będę musiała do niej zajść bo oddaję jej ciuszki po Norbercie. Już drugą siatę mam dla jej malucha.
Kurcze, znów deszcz coś pokropuje :ico_zly: a mój synek przysnął na bujaczku. Muszę go obudzić by nakarmić i wyszykować. Dziś Rafał znów do pracy idzie.. wieczorem więc pewnie będę zaglądać.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 maja 2008, 14:19

Dziewczyny, mam pytanie, jakiego żelu do dziąsełek używacie dla Waszych maluszków? Ula jest ostatnio nie do wytrzymania, marudna, w ciągu dnia śpi 3 razy po pół godziny, myślę, że chyba idą jej ząbki. Pcha wszystko do buzi i strasznie się ślini.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 maja 2008, 14:58

CleoShe pisze:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Dla Magdy z okazji urodzin :ico_brawa_01:

tez sie przyłączam. kurcze tak czytam od wczoraj co napisałyscie i szukam czy któras wie o urodzinach Magdy i juz sie cieszyłam ze bede pierwsza z zyczonkami bo czekam od wczoraj żeby napisac a tu ciach Klaudia mnie uprzedziła.
Dużo zdrówka Madziu i wszystkiego naj naj naj.!!!

odezwe sie jeszcze poźniej pa pa

[ Dodano: 2008-05-01, 15:00 ]
aha a co do Waszej ciekawośći co do naszych planów to jeszcze Was troche potrzymam he he, i tak nic ciekawego bardzo ale opowiem pońniej teraz jak zwykle ostatnio nie bardzo mam czas!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 maja 2008, 15:30

Wszystkiego Najlepszego dla Madzi :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

niestety musiałam majce podać antybiotyk wieczorem podniosła sie jej temperaturka i nie chciałam ryzykować dzisiaj jest już dużo lepiej

mamy mieć ognisko z znajomymi ale coś padać zaczęło wiec chyba nici z tego

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 maja 2008, 16:04

Witam Was w Święto Pracy :ico_oczko:
ja jak na przekór nie robię dzisiaj nic :-D Karolkowi lepiej, to chyba od Waszych pozytywnych fluidków :ico_oczko: Byliśmy na spacerku, a ja się opylam maksymalnie, obejrzałam chyba po raz tysięczny "Milion Dollar Hotel" i po raz tysięczny popłakałam się na końcu :-D Teraz mam nadzieję poczytać gazetkę, którą kupiłam tydzień temu. Mąż gotuje obiad, a ja w święto pracy robię sobie święto mamy :ico_oczko:
Jeśli chodzi o powroty to ja wracam do pracy we wrześniu, więc jeszcze sobie troszkę pobędę z Syneczkiem :-D
Widzę, że mamy szczęście do Kielczanek na tt :-) Madzia w której części Kielc mieszkałaś? Ja jestem z KSM-u.
Marcia ale Ty lubisz podkręcać atmosferę :ico_oczko: No powiedziałabyś już coś, no chociaż trochę :ico_oczko:
Miłego dzionka! pa!

[ Dodano: 2008-05-01, 16:10 ]
Magda mój Karolek cały czas na cycusiu jeszcze.
Dziewczyny jak wprowadzałyście pokarmy stałe to ile dawałyście na początku? Dawał ktoś kaszkę mannę?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość