Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2008, 21:11

witam.Nie bylo mnie dwa dni bo pojechalam wreszcie dyplom odebrac;p

:ico_tort: dla Lenki i Viki :*

Buziak dla Nicolki :-D

caro - a jak ty sie czujesz?Tzn wy:*

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

30 kwie 2008, 21:29

RYBKO to już masz dokument w rękach
NICOLKA już lepiej goraczka spadła bo cały czs miała 39,5 i na chwilkę jej spadała jak dałam jej tabletke ale zaraz potem narastała i tak całe dwa dni i noc a dzis wieczorem jej spadła jak na razie nie narasta może antybiotyk zaczął działać wystraszyłam sie lekko bo wczoraj w nocy to az jakies majaki miała
MRÓWECZKO a gdzie dokładnie rodzice twoi mieszkają?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 kwie 2008, 21:51

dziewczyny ponieważ jutro wyjeżdzamy więc dziś stawiamy torta ogromnego z okazji urodzin Oleńki :ico_tort: Boże nie mogę uwierzyć, że Olenia ma już rok. !0 minut brakuje do tego ajk rok temu odeszły mi wody i pakowałam się do szpitala. To był najcudowniejszy dzień w moim życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odezwę się za tydzień, trzymajcie się papapa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 kwie 2008, 23:36

kariu kogo słonko jest to jest...bou nas niemaaaaaaaaaaaaaa
szlak mnie trafia z tą angielską pogoda :ico_olaboga:

Syla Radom...

oj pusto pusto

jutro lecimy na szczepienie...dopiero teraz bo raz przełożyli a później nieposzłam bo Eryk przeziebiony był-wolałam nieiść bo znając tutejsza służbe zdrowia to by dali...dla nich tylko ważne żeby temp niebyło :ico_puknij:
No i przełożyliśmy na inny dzień, ale wkońcu przysłali,że 1maja, więc jutro bedzie kuj kuj:/
Moje dziecko dzielne bardzo...ciekawe czy i jutro tak bedzie...

Dziś zarył ryjkiem w stół i warga rozcięta...kwiknoł tylko,krew troszke poleciała,ale sekunda i już dalej wariował...On taki,że nabije sobie guza,a ja niewiem gdzie i kiedy,bo nawet niezapłacze...taki twardziel :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 maja 2008, 00:33

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!

Dla naszych kochanych dzisiejszych solenizantow- rocznych Jubilatow Mayeczki,Olenki i Krystianka samej radosci,zdrowka i wszelkiej pomyslnosci,zeby Wam sie zawsze kolorowo snilo a w serduszkach pogodnie bylo.Milion caluskow!

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wszelkiej pomyslnosci oczywiscie tez z okazji trzynastu miesiecy dla Martynki i Olenki.
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-05-01, 00:52 ]
Mroweczko -ja tez jestem w Polsce przelom lipca i sierpnia,moze rzeczywiscie cos sie uda zorganizowac???A jesli chodzi o czas na postaranie sie o Basie czy Baska to tak jak Caro pisze zawsze sa jakies miniusy.Badz spontaniczna :-D

Caro-mam nadzieje,ze te mdlosci nie beda Cie dlugo trzymac.Zawsze miej kolo lozka cos do przegryzienia,zebys na glodnego nie wstawala-podobno pomaga.I mam pytanko,czy Twoj maly tez nie pozwala Ci sie przytulic do meza?Bo moj jak tylko damy sobie buzi czy przytulimy to drze sie jakby niewiadomo jaka krzywda mu sie dziala,Ciekawa jestem czy Wasze dzieciaki tez tak maja. :ico_noniewiem:

Delicja-tort pyszny i zycze udanego pobytu u mamy.Czekamy na Was i zdjecia z roczku malej.

Kari-zycze jutro udanej pogody i udanego grila urodzinowego.Duzo,duzo sloneczka!
Syla-podobno przy anginach wysoka goraczka to normalne,ale dziekuje jak dziecko majaczy,to chyba bym spanikowala.Brawa za dzelnosc i ,zycze zdrowka dla Nicolki i najwazniejsze,zeby Martynka tym paskudztwem sie nie zarazila.

Hektorka-nie zdazylam pogratulowac Twojemu Kamilkowi,ze juz chodzi!!!Brawa i buziaki.

Iw rybka-dla Twojego Andrzejak za maszerowanie za jedna raczke tez duze brawa!!!


A ja dzis ganialam po miescie w poszukiwaniu butow.I jestem zla :ico_zly: Bo eleganckie buciki to produkuja,ale tylko dla dziewczynek :ico_placzek: a dla chlopakow same sportowe.Ewentualnie jak juz moglyby byc to rozmiar konczy sie na 21 a Antos ma 23.I co ja mu mam zalozyc do tego jasnego garnirurku????


I teraz przepis na to jak zrobic dziecku KOSMICZNA RADOSC:
Nalezy pozostawic niedomknieta szafke z niedomknietym olejem np.rzepakowym w litrowej butelce.Mowie Wam jak Wasze dziecko dorwie sie doi takiej atrakcji to zobaczycie taka ogromna radosc w oczach jak bedzie ciaplalo rece i siebie w kaluzy oleju rozlanej po calej kuchni,ze mozna sie zastanawiac czy przypadkiem nie warto bylo na taka nieuwage z szafka i olejem :ico_haha_01: Ale sprzatanie po tej zabawie nie bylo juz dla mnie takie radosne :ico_zly:

[ Dodano: 2008-05-01, 00:55 ]
Dziś zarył ryjkiem w stół i warga rozcięta...kwiknoł tylko,krew troszke poleciała,ale sekunda i już dalej wariował...On taki,że nabije sobie guza,a ja niewiem gdzie i kiedy,bo nawet niezapłacze...taki twardziel
brawa dla naszego kwietniowego twardzielka!!!

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

01 maja 2008, 06:32

No to stawiamy z Maya urodzinowego torta :-D

Obrazek


Dla Olenki i Krystianka z okazji ukonczenia roczku zyczymy zdrowka, radosci, usmiechu, nieustajacej milosci i przesylamy urodzinowe buziaki!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: 100 lat!!!!

Nicolce, zyczymy szybkiego powrotu do zdrowka!!!

[ Dodano: 2008-05-01, 06:58 ]
Dziewczyny, nie potrafie tak pieknie jak Wy opisac tego co czuje. Od rana myslami jestem caly rok wstecz. Jest to dla mnie bardzo wzuszajaca chwila. Czesto patrze na Maye i nie moge uwierzyc, ze ta mala istotka, ktora ma w sobie tyle energii i radosci jest moja.Moje male Wielkie Szczescie. Moja coreczka...jak to dumnie brzmi...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 maja 2008, 10:20

syla75, mam.Jeszcze tylko wybrac sie na uzupelniajace i bedzie mgr Rybczynska:)))

Zdrowka dla Nikolki:*

dla Olenki,May i Krystianka duzo zdrowka,radosci i szczescia :ico_tort:

Mróweczka, my tez przelozylismy bo maly przeziebiony byl :ico_olaboga:

katrin, oj to lipa faktycznie.Ja mialam problem z butami na zime.Andrzejek duzy facet a nozka mala.Aktualnie nosi rozmiar 21-21:)

[ Dodano: 2008-05-01, 10:21 ]
Karolina - a co u was? Jak mdlosci??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 maja 2008, 11:28

DZIEWCZYNY MY NA CHWILKę PODZIęKOWAć ZA żYCZENIA I ZłOżYć POZOSTAłYM śWIęTUJąCYM DUżO ZDRóWKA, RADOśCI I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-05-01, 11:46 ]
ach no i chciałam się ejszcze pochwalić w tym dniu szczególnycm, że wypróbowałyśmy z jedzonka duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo no i praktycznie chcyba nam zostały tylko przetwory mleczne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-01, 11:48 ]
odezwę się po powrocie trzymajcie się pappa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 maja 2008, 11:49

DUZO ZDRÓWKA DLA OLEŃKI,KRYSTIANKA I MAYECZKI Z OKAZJI ROCZKU BUZIAKÓW I USMIECHU
DLA 13 MIESIĘCZNIAKÓW OLI ,JAGODY I ZUZI TEZ SZCZESCIA ŻYCZYMY
NICOLKA lepiej goraczki juz nie ma
BUZIACZKI DLA ERYCZKA ale super że nie beksa z niego a prawdziwy facet
RYBKO no to nie czekaj jak masz chęci to rób te uzupełniające i będziesz pani magister :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KATRIN widzisz ja nie mogłam dostać bo miała za małą nóżke a u was odwrotnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 maja 2008, 14:53

Dla Wszystkich dziesiejszych solenizantów STO LAT STO LAT...tak Was dużo że ciężko zapamiętać...sprobujmy
Martynko z okazji 13 miesiecy od Eryczka buziaczkó sto milionów :-D ,
Oleńce z okazji roczku żeby wreszcie zjadła loda mlecznego :-D ,
Mayeczce żeby cały czas miała tyle energi,no ale żeby Mamusi dała czesciej posiedzieć na tik-taku :-D ,

Krystiankowi, aby został takim przystojniakiem :-D ...


katrin no te nasze małe chłopaki takie o Mamusie zazdrosne są...u nas to samo heh...jeszcze odpycha...nawet inne dziecko wezme to krzyczy na mnie :ico_olaboga:
Ale to jest SŁODKIE...
No olej ciężka sprawa...mam wrażenie ze z wody rozlanej tez by się tak cieszył, a sprzątanie lżejsze...mój sobie dziś przepierke w misce zrobił hehe, a jak podłoge myje to się ślizga jak na lodzie hehe

A co do bucików...super wyglądają do jasnego gajerka zwykłe białe trampki... :-)

Kochana ja za spotkaniem jestem jak najbardziej...może nad morzem-odrazu wakacje każdy sobie zrobi hihi...jejuśku jakby to zajebiście wyglądało...tyle kwietniaków razem hihi

agi tez tak mam ze spojrze na mojego małego oszołomiastego Gnojaszka i niemoge uwieżyć, że ON jest mój...CUDOWNIE JEST BYĆ MATKĄ :-D :-D Jak te nasze małe Robaki sie zmieniaja,szaleja, daja tyle szczescia to normalnie az żyć się chce :-D ...tylko po co te nasze dzieci tak szybko rosną :ico_noniewiem:

syla prawdziwy a jak...szczepionki dzisiejszej nawet ja niezauwazyłam...coś mu tak babka pokazała...naklejke a ja od niej wziełam dałam Erykowi spojrzałam na Niego bo zrobił mine mówie o pewnie wacikiem dotkneła Go a to juz było po szczepieniu...zastanawiałam się czy mu wogóle dała szczepionke, bo jakoś nawet ja niezauwazyłam, a mały twardziel to już wogóle... :-D

U nas nareszcie pogoda się poprawiła...poranny spacer zaliczony...teraz drzemka, a po obiadek i fru na miasto :-D normalnie siuper że słonko wyszło:-D

[ Dodano: 2008-05-01, 23:46 ]
dziewczyny jaja sobie robicie????????????????????????????

Ja rozumiem w dzień, ale wieczorem...forum nam padnie na amen

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości