Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 maja 2008, 17:09

fela dokladnie mogla bym sie podpisac pod tym co napisalam moj oscar taki sam dzikus mami synek, ja nawet w domu jak ide do gory do lazienki to on musi isc ze mna :ico_szoking:

Dziewczyny wykupilam wczasy do Tunezji ja moj M i Oscar i prawdopodobnie musimy sie szczepic przed wyjazdem czy cos wiecie na ten temat na necie wyczytalam ze :
zalecane szczepienia do Tunezji to -wirusowe zapalenie watroby typu A B, blonnica, tezec ,palio, dur brzuszny i zolta goraczka
i jeszcze jedno wczasy kupilam przez neta i nie wiecie ile przed wycieczka przysylaja dokumenty do domu?

[ Dodano: 2008-05-01, 20:33 ]
kurde dziwczyny co z tym fotosikiem sie dzieje :ico_placzek:

a gdzie wy wogole jestescie na majowce czy co?

[ Dodano: 2008-05-01, 20:55 ]
mroweczka a gdzie ty mieszkasz, ze taka piekna okolica z jeziorkiem w tle i te osiedle bardzo ladne

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 maja 2008, 22:40

Beatka78, no szczepić się trzeba jak się w niektóre miejsca jedzie...no ale ja to się nieznam na tym hehe

A mieszkam w Southampton...a to jeziorko to rzeka (river Itchen) hehe :-D ...Southampton miasto portowe i naokrągło za oknem nam pływają promy itp

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 maja 2008, 23:06

madziorka gratuluje zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niezla cena hehe po nicku cie poznalam ze to ty ach te nasze babulki :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2008, 23:14

beatka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zapomnialam na smierc.. to jednak wygralam? ide zaraz oblookac bo nic nie wiem hehe

wiesz do egiptu niby tez lepiej sie szczepuic, to podobne klimaty hehe ale nie to nie jest konieczne... z naszych znajomych nikt sie nie szczepil
mysle ze w tunezji to samo

mroweczka brawa dla dzielnego eryczka

u nas dzis tez slonce i piekna pogoda...
caly dzien w centrum, jak zwykle poszalalam hehe i sie obkupilam eh to mi sie nigdy nie znudzi hihi
ale takie okazje ze szok
nic po oryginalnych cenach nie zakupilam hehe wszystko z wyprzeadzazy i to jakich :ico_szoking:
a lelek szalal po sklepach , w wozku nie tylko raczkowal pomiedzy wieszakami hehe lapal za ciuchy wiszace i wstawal hehe lobuz jeden
a nawet numer jeden wycial
wsadzilam go do wozka nie zapinajac szelkami to ten cwaniak trzymal sie raczki i sobie dolem wylazl i juz buszowal po sklepowej podlodze :ico_szoking:
po powrocie zdrzemnelam sie godzinke :ico_szoking:
lelek tez zmeczony bo padl szybciej niz zwykle

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 maja 2008, 23:59

no pogoda nareszcie się zrobiła... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też w centrum "siedziałam" dziś :ico_wstydzioch: Tylko odkąd Eryk chodzi to więcej Go ganiam po sklepie niż oglądam ciuszki :-D

Jak raczkował to tak jak Lelek zapierdzielał pomiedzy wieszakami na czworaka tak,że Go widać niebyło i czasem ludzi straszył...oglądają ciuchy a tam jakiś krasnal się wyłania z za ciuchów...a i ciuchy też wiecznie przegląda...w lusterku sie przegląda(narcyz)...no i przemeblowania robi :-D

Dzisiaj mi uciekał do przymiezalni-chyba chciał panienki podejrzeć...zaczepiał ludzi...wogóle taki wariacik mały...ludzie to się naokrągło z Niego śmieją heh...zresztą ja cona Niego spojrze to się brechtam...śmiechowy taki :-D

[ Dodano: 2008-05-02, 00:08 ]
dziewczyny kiedyś tak pisałyście,że za Wami nienadąrzałam...co się stało??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 maja 2008, 01:17

mroweczka swietn fotka z podpisie hehe
a widze ze eryczek towarzyski jak lelek hihi

ide spac papa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 maja 2008, 16:54

witam w kiepskim humorze :ico_zly:
pawel zgubil moj telefon.wczoraj mial mi go zainstalowac w samoch zebym mogla rozmawiac przez glosno mowiacy jak prowadze i co ....telefon wsiakl nie wiadomo gdzie.wczoraj wrocil i jakos zapomnialam o telefonie ale dzisiaj rano patrze a go nie ma nigdzie.obszukalam cale mieszkanie ,samochod i nic. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: najgorzs e ze stracilam wszystkie nr :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly:
a i samoch stoi jakies 5 metrow od domu jak mozna zapodziac tak telefon :ico_zly:

madzia dobrze ze zauwazylas ze nie lelka w wozku :ico_oczko: bo znajac ciebie moglas sie zagapic na ciuszki i sobie pojsc pewna ze on siedzi grzecznie wtedy to by bylo :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_olaboga:

mroweczka super ze eryk taki towarzyski :ico_brawa_01:

beatka nie doradze w sprawie szczepien.moze zadzwon do gp i sie zapytaj ich,powinni wiedziec takie rzeczy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 maja 2008, 19:02

fela.. znam to uczucie
mi raz wsiakl kom i nie mam pojecia kiedy zgubilam
a w tym tyg tez jedna noc szukalam wszedzie.. i juz pewna ze zgubilam a adam znalazl go za siedzeniem w aucie
a jest sygnal caly czas? moze jednak gdzies lezy hmmm

a odnosnie lelka adam powiedzial to samo ze znajac mnie to cud ze go nie zgubilam
hehe ale spoko spoko az taka roztargniona to ja nie jestem :ico_wstydzioch:

wlasnie wrocilam ze spaceru z kumpelami i dzieciakami
i jedziemy na zakupki do morissons
papa

u was tez dlugi weekend ma byc deszczowy?
mamy troche planow awaryjnych na wypadek gdyby jednak pogoda nie dopisala
bleee

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 maja 2008, 20:45

witam
mam telefon :-D :-D :-D
niezgadniecie gdzie byl??????ok zgadujcie...,tak zeby wam sie nie nudzilo :ico_oczko: :ico_haha_01:

madzia ponoc na weekend ma byc ladna pogoda,ciepelko i bez deszczowo...i mam nadzieje ze tak bedzie bo jutro jade z kondziem i znajomymi do wesolego miasteczka :ico_haha_01: sami bo pawel musi isc do pracy...blee

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 maja 2008, 21:01

fela pewnie byl gdzie w zabawkach hihi

A ja bylam dzis w GP i niestety musimy sie zaszczepic w nastepny piatek mam umowiona wizyte i dostaniemy po dwie szczepionki a ja tak nie lubie igly :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość