Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 kwie 2008, 22:24

Mala wykopala mnie dzisiaj z lozka i zasnela kolo tatusia...
Moja mała tez lubi spac rano z tatusiem :) J asię ciesze bo jak śpię z nią to sie nie wysypiam a u nas jest tak, że po pierwszym jedzeniu w nocy okolo 3 odkładam ją do łóżeczka i adnie w nim zasypia ale po drugim około 6 to jak zaśnie przy cycu i ja rusze t mamna bank 1,5 godzinna przerwe w spaniu więc jej nawet nie dotykam. Jak jest mąż rano to on z małą śpi i dośpi jeszcze do 8 ale jak jestemsama tomusze sie jakoś przemeczyc z małą. Wy tez taknie lubicie spać z dzieciakami???? czy tylko ja jestem taka nawiedzona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 kwie 2008, 21:04

Po karmieniu w nocy też odkładam dziecko do łożeczka, gorzej jest jak mi się przyśnie przy karmieniu i obudzę sie np po godzinie, wtedy Zuzia odłożona do łóżeczka stęka i wierci się, ale się nie obudzi.. za to ja wtedy mam już po spaniu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

30 kwie 2008, 07:42

a moj spi do polowy nocy sam w lozeczku, a potem ok 2ej jak go karmie, to juz zostajemy razem w lozku naszym do rana i uwielbiam to :-) :-D

[ Dodano: 2008-04-30, 08:43 ]
dziewczyny dopiszcie sie naszej klasie :-D

http://www.tik-tak.pl/for...opic.php?t=3751 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 kwie 2008, 18:58

Dziewczyny!! Zuzia mi się zepsuła!! :ico_placzek: prawdopodobnie teraz dostała kolek!!! Niedługo skończy 3 miesiące a tu kolki? Płacze tak przeraźliwie, że niekiedy siedzę i beczę razem z nią. Tragedia! Zaczęło się w poniedziałek, dziś byłam u lekarza i to on postawił taką diagnozę. Dziś słyszałam też autentyczną historię dziewczynki, która teraz ma 13 miesięcy i już jest po operacji guza mózgu.. i od razu sobie pomyślałam: a jak lekarz się myli, jak to nie kolka? staram się o tym nie mysleć...

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

30 kwie 2008, 19:28

AniaZaba, glowka do gory... choc wiem, ze kolki sa okropne :ico_noniewiem: , ja tez wiele przeryczalam, ale na szczescie nam pomogly krople sab simplex... a moze malutka ma tylko takie kilka dni... na pewno to nic powaznego!!! TYLKO SPOKJ CIE MOZE URATOWAC, PAMIETAJ O TYM, ZE DZIECKO CZUJE OD CIEBIE NERWY... trzymaj sie cieplutko!

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 kwie 2008, 21:48

U nas tez mała ryczy czasami wieczorami. Lekarze też stawiali diagnoze że to moze kolki ale nic z tego. Juz ją rozgryzłam :-D mała chce poprostu wcześniej iśc spać albo ewentualnie wystraczy zawinąc ją w rożek i sobie zasypia.
Dziś też zrobiła aferę. Płakała i nie chciała zasnać nawet po kąpaniu a tylko jak ją zawinęlam w rożek to się zgoiło.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 maja 2008, 20:45

U mnie dziś wszystko wróciło do normy :ico_brawa_01: a jak Zuzia uśmiechnięta od ucha do ucha to i mamusia uchachana :-D Dzięki za ciepłe słowa, mam nadzieję że kolki to już przeszłość

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 maja 2008, 18:31

AniaZaba wcale mała nie musi mieć kolek tym bardziej że to już okres w którym dzieci z nich wyrastają. Może poprostu bolał ją brzusio, może zjadłaś coś nie tak. Tak czasami bywa. Najprawdopodobniej będzie wszystko ok i nie będzie żadnych kolek

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 maja 2008, 20:01

Nie wiem czy może być przyczyną bólu brzuszka woda mineralna gazowana? Bo napiłam się takiej (mój mąż sobie pomylił i kupił gaz.) i powiem wam, że oduczyłam się pić gazownego bo mnie samą brzuch bolał cały dzień i odbijało mi się gazem a co dopiero dzidzie. A czy Wasze dzieciaczki podnoszą główkę już jak leżą na pleckach i próbują usiąść?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 maja 2008, 20:27

AniaZaba, mojemu sie chyba raz zdarzylo, ale twoje jest chyba starsze troszku?

a co do wody mineralnej gazowanej, to na pewno od tego bolal brzuszek. Napoje gazowane ponoc w ogole nie wchodza w gre, bo wzdymaja.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość