Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 maja 2008, 14:35

Patka dla twojej prababci :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 maja 2008, 20:58

patka tak mi przykro z powodu prababci(*)(*)(*)
Widze, że wszystkie balują :-D U nas dzisiaj troche pogoda nieciekawa. Byliśmy u moich rodziców i Kacper troche się pobawił w ogrodzie.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 maja 2008, 12:23

witam
ja nie zaglądam bo zajmuje sie małżem :ico_oczko: wczoraj było ładnie i ciepło,byliśmy pół dnia na działce,w końcu zrobili piaskownice dla Pelka tylko teraz dziadek piasek przywieźć musi :-D
nocki ok,ale budzi sie o 6 odkąd D przyjechał :ico_olaboga:

dzis pogoda taka sobie,troche sie chmurzy
dzis u nas majówka na rynku,cos tam będzie,jakieś konkursy,wybory miss i zespoły późnym wieczorem

Patka bardzo mi przykro [*][*][*] dla prababci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

03 maja 2008, 18:26

Witajcie dziewczynki
Pata wyrazy współczucia [*][*][*] fajny wiek miała prababcia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A myśmy zaliczyli dzisiaj wizyte w ZOO ale ludzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: do Wesołego Miasteczka też :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 maja 2008, 19:42

witam kochane

Patka przykro mi z powodu babci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: [*][*][*]


my wczoraj caly dzionek tez gdzies buszowalismy, a dzis na ogrodku pol dnia i grilka zrobilismy, Oskar meczyl psa i zolwia i sie wyglupial..ja teraz widze ze mam twarz czerwona, czyli slonko wzielo-super

jutro jesli pogoda dopisze chce powyrywac chwasciory na ogrodku wiec tez szykuje nam sie dzien na ogrodzie..

u nas w koncu sie te nieszczesne 3-ki wyrzynaja, u gory juz je widac, an dole juz prawie..strasznie dlug ogo meczyly :ico_olaboga:

poki co majowka sloneczna a zapowiadali deszcze u nas i dosc mrozno, ale w sumie dla mnie to zadna majwoka, bede miala jak T przyjedzie czyli za 5 dni :-D
mam zamiar duzo spacerowac z moimi chlopakami a jesli bedzie ladnie to mzoe nad morze sobie pojedziemy

kurcze piec nam sie zepsul i ziman woda leci..malego musialam kapac w misce i z czajnika wode lac,a wponiedzialek dopiero fachowec przyjdzie....jakos sie trzeba porzemeczyc :ico_noniewiem:

moj czort juz w lozeczku..pewnie za godzinke juz padnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 20:18

dobry wieczór....

nie wiem czy mogę znów sie do was dołączyć?kiedyś pisałam ale jak były pobudki 1 a teraz już są 3 :ico_szoking: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-03, 20:19 ]
będę próbowała nadrobić choć troszkę zaległości ale tytle tego napisałyście,że chyba nie jestem w stanie :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 maja 2008, 21:16

Kwiatunio bo na pobudkach nie mozna robic sobie zaleglosci hehe :ico_oczko: trzeba byc codziennie :ico_oczko:

moje dziecie zasnaelo juz i ja zaraz ide sie przemyc i sapc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 21:30

na pobudkach nie mozna robic sobie zaleglosci hehe :ico_oczko: trzeba byc codziennie
właśnie to widzę,nie wiem czy dam rade temu sprostać bo praca,dom,Julka jakoś trzeba to pogodzić i na tt niestety nie jestem teraz ciągle a raczej z doskoku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

03 maja 2008, 21:34

Witajcie :ico_oczko:
kwiatunio, witaj to prawda ze nie zawsze jest czas na tt :ico_sorki:

Patka dla prababci [*][*][*] trzymaj sie jestem z Toba :ico_oczko:

u nas od rana padalo ale po poludniu sie wypogodzilo i spacerek zaliczony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dobranoc tym co poszly spac :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 maja 2008, 21:42

my byliśmy na ryneczku
Kacvper sie wytańczył przy piosenkach śpiewanych przez dzieci :ico_brawa_01:
ale zimno sie zrobiło,wiało okropnie
teraz drinkujemy z meżem :ico_wstydzioch: :-D
jutro jedzie niestety :ico_placzek: a tak fajnie było

witak kwiatunio :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość