Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 maja 2008, 21:10

Hello

my dzisiaj w gorach bylismy i jutro znowu jedziemy majeczka byla grzeczniutka no i najwazniejsze choroba juz przeszla

Awatar użytkownika
madzia i laura
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2007, 12:56

02 maja 2008, 21:50

Hej!W Kielcach mieszkałam w śródmieściu na ul.Wesołej :)
A my dziś grillowaliśmy i Sara przez cały czas smacznie spała i mogłam spokojnie się najeść :)
Teraz maluszki już dawno słodko razem śpią.I nie byłam im potrzebna do usypiania,bo Laura położyła się koło Sary i usneły. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 maja 2008, 21:53

Rzeczywiście puściutko, ale co się dziwić - długi weekend, pogoda ładna..
Jola do chrzcin się szykuje, a Renia chyba została jednak z Arturkiem w szpitalu - wracajcie zdrowi szybko.

iwona83 pisze:my dzisiaj w gorach bylismy i jutro znowu jedziemy majeczka byla grzeczniutka no i najwazniejsze choroba juz przeszla

Dobrze, że Maji choroba minęła. A w górach to pewnie jeszcze fajniejsza pogoda.. no i ten klimat..

madziarka81 pisze:ja czekam az Maciek uspi Patryka,połoze Martynke i moje kochanie obiecało mi wieczór we dwoje.Ciekawe co z tego wyjdzie bo przy dwójeczce małych dzieci ciężko zorganizowac romantyczny wieczór :ico_haha_01:

Hmm.. romantyczny wieczór :ico_haha_01: Więc niech dzieci grzecznie śpią.. :-)

Norbert śpi już a my mamy wolne.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 maja 2008, 22:53

My wróciliśmy do domu przed 21, szybko Gabiego wykąpałam i śpi już, był grzeczny, rodzina grillowała, a On spał w wózeczku.
Kuba w pracy jeszcze, a ja się powoli zbieram do spania...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 maja 2008, 09:00

Czesc wam znow pierwsze a my z nowinka Amelka moj maly chudy szkrabek ma juz pierwszego zeba na dole po lewej stronie.Stawiamy z tej okazji :ico_kawa: :ico_tort:
mysle ze to stukanie to zab ze sie nie mylimy ha ha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

03 maja 2008, 09:18

Cześć dziewczyny :-)
:ico_brawa_01: dla Amelki za pierwszego ząbka :-) :-) :-)
My wróciliśmy wczoraj późno wieczorem.Poczytałam Was sobie,sporo tego było :-)
Pobyt u rodziców bardzo udany,chociaż pogoda troche szalona była,ale wyżyłam się nieco w ogródku a Maja była super wesoła i grzeczna.Pamiętacie jak wam pisałam o straszliwych wrzaskach mojej córki?Po wnikliwych obserwacjach doszłam do wniosku,że moje dziecko darło się,bo było głodne,a na cycka nawet patrzeć nie chciała,bo wie,że nie naje się jego zawartością i pomagała zawsze tylko butelka.Tak więc Maja wcina mleczko modyfikowane,jest najedzona i szczęśliwa,a cyca tylko jak nad ranem wstaje to sobie ssie.A ona jak jest głodna to musi natychmiast dostać jeść,bo inaczej dziki wrzask,a cycem poprostu sie nie najada i stąd te histerie były.Teraz już wszystko jest dobrze :-D Myślałam,że dłużej ją pokarmię cycem,no ale co zrobic.Najważniejsze,żeby dzidzia była zadowolona :-)

[ Dodano: 2008-05-03, 09:21 ]
Dziś mamy iść na piknik rodzinny w plenerze,ale pogoda niezbyt łaskawa,więc nie wiem co z tego wyjdzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-03, 09:23 ]
Madziarka,dla ciebie spóźnione życzenia urodzinowe :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 maja 2008, 09:30

Czesc Kochane...
Wpadam sie przywitac i stawiam :ico_kawa: z rana...U nas non stop biegi,a przyjecie mamy w lokalu wiec nie wyobrazam sobie jakby to było gdybym miala jeszcze wszystkie potrawy przyszykowac :ico_olaboga: ....Dzis wieczorkiem przyjezdzaja juz goscie (chrzestny Mirka z rodzina-zona i czworka dzieci) jada do nas az z pomorskiego-takze kawalek...
Dzis juz zostala mi do wysprzatania tylko lazienka i klatka schodowa.

mariola super... :ico_brawa_01: dla Amelki...Zazdroszcze Ci tez juz bym chciala zeby Mirek mial zeba,bo non stop mi placze,wszystko gryzie i mam juz czasami dosc...

madzia romantyczny wieczor mmmm,ale mi sie taki marzy,niestety moj maz na to by nigdy nie wpadl :ico_puknij: ....On to tylko-kolacja na szybko,piwo i spac...

Wogole zas dostalam jakis plamien :ico_zly: zla jestem bo akurat na chrzciny :ico_zly: ,jak ja teraz zaluje ze zrobilam sobie ten zastrzyk...wszystko mi sie po nim pierdzieli w organizmie... :ico_zly:

dobra kochane uciekam do tesciow na jakas szybka kawke i dalej sprzatac...
Jutro zapewne nie zajrze wiec skladam juz wczesniej zyczonka dla jutrzejszego solenizanta Karolka :ico_tort: :ico_tort:....
I spoznione dla Nadii i Oli :ico_tort:
Wszystkim miłego weekendu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 maja 2008, 09:51

Dzień Doberek :-)
My już drugi dzień w Polanicy, dzisiaj wracamy, pogoda nam się popsuła, nie pada, ale jest pochmurno. Uli tutejszy klimat służy, bo wczoraj była bradzo grzeczna i spała.
madziarka81, mam nadzieję, że wieczór był udany i baaaardzo romantyczny ;-)
iwona83, super, że Majeczce się poprawiło, oby już więcej nie chorowała.
madzia i laura pisze:Laura położyła się koło Sary i usneły. :ico_haha_01:

Słodkie, musiały razem fajnie wyglądać :-)
mariola pisze:Amelka moj maly chudy szkrabek ma juz pierwszego zeba na dole po lewej stronie.Stawiamy z tej okazji :ico_kawa: :ico_tort:

Super, brawa dla Amelki, pierwsza z tego towarzystwa doczekała się ząbka, a jeszcze niedawno zmagałyśmy się z kolkami :-)
Jola_85, udanej imprezy :-) czekamy później na relację i fotki :-)
Uciekam, bo mój bąbel zaczyna marudzić,
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 maja 2008, 10:31

Dzień dobry wszystkim..
:ico_brawa_01: dla Amelci! nasza akcja ząbkowa się uspokoiła, choć czasami się zdarzy, że nagle krzyczy i gryzie paluszki i trzeba szybko smarować żelem i dać własnego palucha do gryzienia :ico_haha_01: ale nie jest tak strasznie jak wcześniej...

Mi wczoraj na tym grillu u babci stopy zmarzły i dzisiaj już mam lekki katarek :ico_zly: będę wściekła jak się rozchoruje...

Gabriel śpi na dworze, ale nie ma dzisiaj słonka więc na pewno spanko będzie krótsze niż zwykle-zawsze tak jest w pochmurny dzień-nie ma to jak podrzemać sobie w słoneczku...

Sabina na tym etapie często zdarzają się kryzysy laktacyjne, ale to zwykle mija, może warto by było przeczekać? choć nie wiem ile się tak męczyłyście-może wystarczająco, ale ja na przykład karmię Gabriela co godzinę-tylko w nocy i w czasie spania w dzień wytrzymuje dłużej, dla wielu matek byłby to koszmar nie do pojęcia, ale moje dziecko sobie obrało taki sposób żywienia i ja się dostosowałam, a przynajmniej nie mam przeładowanych piersi jak wcześniej, bo są regularnie opróżniane i na dodatek jest w nich stosunkowo nie dużo pokarmu-ot na taką co godzinną przekąskę :ico_oczko:

Jola chrzciny na pewno się udadzą-miłej zabawy!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 maja 2008, 12:46

Czesc Dziewczynki!!

Witam w trakcie majowego weekendu, pogoda raczej niezbyt, ale u mnie skolei jest odwrotnie im chlodniej tym lepiej mu sie spi na powietrzu, wiec... teraz smacznie chrapie.

Gratulacje dla Amelki!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu,
Spoznione, ale serdecznie zyczenia z okazji urodzin ... :ico_tort: i mam nadzieje, ze wieczor byl mily:-))

Sabi, ja mialam jakies 2 miesiace temu ten sam problem z karmieniem, Pawelek strasznie sie darl i .... potem sie okazalo ze byl po prostu glodny od tamtej pory dokarmiam go butelka i wszystko jest OK. Poprostu niektorym mamom nie starcza pokarmu. Nadal je z cycusia, ale to sa raczej przekaski a nie posilki, jak tylko ma ochote to mu daje i przez to nie trace pokarmu, a jednoczesnie dziecko jest najedzone i nie placze.

Gosiu,
Ja zaczynalam od marchewki i w 1 dzien dalam 1-2 lyzeczki, potem stopniowo coraz wiecej, az do calego sloiczka... potem to samo z zupka jarzynowa.
Z tego co wiem to kaszke manne chyba od 6 miesiaca sie podaje, ale moze sie mysle :ico_noniewiem:

Jola, udanej imprezy zycze! Czekamy na fotki...

Zycze milego dzionka!

Buziaczki!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość