Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 maja 2008, 23:08

więc kobitko lepiej jabłuszko zjedz lub jogurcik, niż te fasfudy.
łatwo mówić :-D Wytłumacz ciężarnej, że coś tuczy jak sie tego baaaardzo chce :-D :-D :-D Ojjj to były czasy :-D

Agi, zdjęcia cudne, Mayeczka ślicznie wyglądała. Jest powiedzenie, że dzieci dzielą się na czyste i na szczęśliwe. Mayeczka była chyba hiper szczęśliwa, cio? :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ta blondyneczka w okularach to Ty?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 maja 2008, 00:20

Agi-super fotki i tak jak Kolka pisze,Mayeczka byla widac super szczesliwa :ico_haha_01: W koncu tort byl jej i miala prawo jesc na swoj wlasny sposob.Piszesz,ze potem byla marudna,widac chciala jeszcze jeden kawalek :ico_haha_01: I takie kameralne urodziny tez sa pelne uroku,bo mozesz sie totalnie skupic na solenizantce a nie latac i obslugiwac gosci .Zycze udanej wycieczki do Zoo,my tez planujemy w maju taki wypad.I widze Maya kolor oczu ma caly od tatusia.Przeuroza mala ksiezniczka.
Kolka-jak masz zly humor to wchodz na TT,wygadaj sie i moze wtedy szybciej Ci przejdzie.Lepsze to,niz jak mamy sie o Was martwic.A z tym spaniem Julki to kobieto mistrzostwo swiata,chyba nie wiesz jaka szczesliwa jestes.Moj Antek spi od 22 do 9-10 rano(z pobudkami) a w ciagu dnia raz gora dwa po maxymalnie godzince.
Caro-w ciazy mozna jesc do woli,bo masz usprawiedlwienie :-D a odchudzalas sie po to,zeby teraz moc spokojnie pofolgowac swoim zachciankom.Z ytm spaniem to pamietam,na poczatku spalam wszedzie,prawie na stojaco.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 maja 2008, 01:45

caro ja tez spałam naokrągło...a ja niemiałam zachciewajek a i tak przytyłam tak jak hektorka wiec jedz i sobie i Niuńce niczego nieżałuj...a ze dieta sie powiodła to wiesz,że i po ciąży się powiedzie :-D

agi śliczne fotki, Mayeczka szczęśliwa, Mamusia piękna i wogólesuper :ico_brawa_01:

kolka ale wiesz koty wredne...trzeba uważać...a ja wiem po Eryku co kotu robił...każdy nie tylko kot by sie wkurzył :ico_oczko:
A na zły humor najlepsze koleżnaki z titaka :-D

Mój mały oszołom naokrągło w ruchu...skad On ma tyle siły...kłade Go o 21 spać wstaje ok 6-7 później tylko jedna drzemka, a lata jakby Go ktoś nakręcił :ico_olaboga:
W sklepach mi zwiewa,ludzi nadeptuje,plącze się ludziom pod nogami, wszystko ogląda,przestawia,a nawet dziś doradzał pani jakie ma buty kupić hehe...ubaw z Niego mam cały czas heh
Na placu zabaw latał za dziećmi,piłke chciał zabrać, nieprzepuszczał chłopczyka w takim pociągu,pod zjeżdzalnie oszołom podchchodzi zamiast zjezdzac,leci tam gdzie duze chłopaki i wogóle szaleniec...a ja latam...i czasem wydaje mi się ze zejde z tego świata...a On nadal siły wpełni hehe...cudny jest :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 maja 2008, 09:50

NAJLEPSZE ŻYCZONKA
DUŻO ZDRÓWKA I SŁONKA,
HUMORU DOBREGO,
ŻYCIA KOLOROWEGO
I WIELKICH WRAŻEŃ
PRZY SPEŁNIANIU MARZEŃ !
dla Erysia rysia od martynki i nicolki i tesciowej z okazji 13 miesiaczka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 maja 2008, 11:15

No dziewcyny to chyba jestem trochę usprawiedliwiona z tego obżarstwa :ico_oczko: :ico_oczko: , ciekawe ile teraz przytyję :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Maya po prostu prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja właśnie uwielbiam takie upaprane dzieciaczki, wczoraj Oskar jak zaczął grzebać w ziemi to nie mogę mu paznokci doczyścić :-D :-D

Mróweczka twój opis Eryczka po prostu pasuje jak ulał do mojego wiercipięty, śpi mało, a wariuje, jak by był nakrecony, ja zawsze paam, a on jeszcze by hasał, po prostu z ust mi wyjełaś to co napisałaś....nasze chłopaki to po prostu słodkie rozrabiaki :-D :-D

u nas dzis pięknie znowu na dworze, więc trzeba będzie na spacerek lecieć, tata smaży naleśniki-oczywiście na moją prośbę,że muszę je zjeść :-D :-D , zjemy i na miasto

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

03 maja 2008, 20:07

dziekujemy za komplementa :-D :ico_sorki: :ico_sorki:

Kolka, ta w okularach to ja

Katrin, Maya jest w ogole cala tatusiowa. Wszyscy mowia, ze jest bardo do niego podobna.

Caro, ja dopiero teraz zauwazylam Twoj suwaczek. Widze, ze przeczuwasz chlopca :-)

Mróweczka, to dopiero poczatki, co bedzie dalej? :ico_olaboga: Z mojego malego zboja tez rosnie uciekinier. Jesli w sklepie postawie ja na chwile na ziemi, a ona w tym czasie zobaczy dzieci, albo swoje odbicie w lustrze...2 sekundy i juz jej nie ma. Slalom gigant miedzy polkami, a ja za nia.

Spadam, bo musze jakis obiad przygotowac

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 maja 2008, 20:36

a My właśnie wrócilićmy z zoo :-D wkleje później jakies foteczki bo narazie padam na twarz...a Eryk dalej lata hehe

buziaczki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 maja 2008, 12:09

A co taka cisza............. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 maja 2008, 12:11

właśnie???????

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 maja 2008, 20:45

oj dziewczyny nieładnie tak nic nie pisać :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości