Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 maja 2008, 10:01

Czesc kochane
Wybaczcie,ze teraz nie zagladam,ale mam taka bieganine przed chrzcinami,ze szok...
Dzis przyjezdza juz chrzestny Mirka z rodzina,az z pomorskiego...
Moj Mirek daje nam ostatnio popalic,placze,zlosci sie i wszystko gryzie-chyba zeby,ale Julka mi tak tak nie plakala,wiec dla mnie to jest szok,ze dziecko moze tak,zle znosic zabkowanie.
Julka grzeczna.Ostatnio naszla ja ochota na wyglupy i nas zamecza rozrabianiem :ico_haha_01:

lidziasc no zdarza sie,ze Julka jest zazdrosna,ale nie tak bardzo i rozumie,ze on jest malutki i potrzebuje wiecej opieki...a pomaga bardzo :-)

Dobra uciekam dziewczyny dalej robic

lilo

03 maja 2008, 14:16

lidziasc super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z Tobą zabawa chyba zawsze jest przednia, a Twój mąż jak zwykle ma rewelacyjny krawat :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Jola_85 śliczne zdjęcia w avatarku i podpisie :ico_brawa_01: Udanej imprezy jutro życzę!!!!!!!!!!!!!!

U nas pogoda cały weekend do d.... Wczoraj byliśmy na grillu u rodziców, dziś trochę poszalałam ze sprzątaniem, takim co to go nie widać ale trzeba :ico_oczko: Meble wyszorowałam w kuchni, piwnicę posprzątałam itp.

Piotruś dostaje za przeproszeniem kota bo nie może wyjść na dwór - ciągle pada :ico_placzek: Już nie wiem co mu wymyślać do zabawy...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 15:26

my juz po obiadku,jeszcze troszke i kawusia...Julka juz od 2 godzin biega po dworze,teraz jest z Nią teść a ja mogę chwilkę odsapnąć,wczoraj wzięłam się za nasz pokój bo już na niego patrzeć nie mogłam:okno umyte,szafy poodsuwane,pomyte podłogi i od razu jakoś jaśniej i czyściej w pokoju się zrobiło :ico_wstydzioch: w poniedziałek chyba wezmę sie za kuchnie albo łazienkę chociaż za dużo nie zorbie bo na 19.30 do fryzjerki się umówiłam :-D

lilo współczuje takiej okropnej pogody :ico_sorki:
Jola_85, udanej imprezki życzę :ico_sorki: i superowe masz zdjęcie w avatorku :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

03 maja 2008, 15:26

lidziascznam dobrze to zamiłowanie do ryb.moj mąż kazda chwile spedza nma rybach.tez bym sie na jakis slub wybrała.
jestem chora :ico_chory: pierwszy raz od bardzo dawna.moi panowie spia a ja kuz mam dosc i wpadlam popatrzec na chwilke choc glowa mi peka.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 15:42

anetusia83, chyba dawno Cię tutaj nie było bo nie bardzo Cie pamiętam Obrazek

lilo

03 maja 2008, 15:55

lilo współczuje takiej okropnej pogody :ico_sorki:
Też sobie współczuję... Piotruś właśnie usnął, trochę nie dospał bo wczoraj zabalował na grillu, no i pogoda pewnie taka senna... Też bym się zdrzemnęła.... Ale w dzień strasznie mi ciężko usnąć....

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 16:11

Ale w dzień strasznie mi ciężko usnąć....
ja mam tak samo...u mnie właśnie zaczęło kropić i Julka przyszła do domciu i teraz ogląda sobie z teściem gazetki ....ale jestem zła sama na siebie,sprzątałam nasze auto i nie zauważyłam,że są mokre dywaniki i popsułam odkurzacz :ico_zly: i naprawa jego to wydatek około 200 złotych :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_puknij: a jeszcze w tym miesiącu mam komunie i trzeba prezent kupić :ico_placzek:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 maja 2008, 17:38

Jola_85, udanej imprezy życzę.

kwiatunio, to narobiłaś z tym odkurzaczem :ico_olaboga: ,ale chciałaś dobrze :ico_pocieszyciel:

anetusia83, zdrówka życzę duuuuuuuużo....
ciągle pada
współczuję.

My byliśmy całą rodzinką dziś w zoo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,było fajnie ale tyle ludzi że :ico_szoking: :ico_szoking: ,chyba każdy w Wawie miał taki sam pomysł jak my :ico_oczko: .Masakra.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2008, 17:46

ale chciałaś dobrze
niby mam posprzątane auto i 200 złotych pleców Obrazek
ale jest nadzieja,bo A powiedział,ze weźmie te części od odkurzacza i sam pojedzie do sklepu i zobaczy ile by to nas wyniosło....

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

03 maja 2008, 21:56

DZIEWCZYNKI PROSZE POWIEDZCIE JAK WSTAWIC ZDJECIE MALUCHA TAK JAK WIEKSZOSC Z WAS MA?SUWACZKI WIEM,ALE JAK ZE ZDJECIEM...?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości