barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 maja 2008, 20:16

no chyba mnie trafi
taka ostatnio gapa jestem, że wydaje mi się, że wysłałam i kasuję, a tu nie wysłałam i muszę pisać jeszcze raz

historyjka się dopisała :ico_brawa_01:
a panienek to było wybitnie brak na naszym spotanku, chłopcy nie mieli do kogo oczek puszczać poza ciotkami

a dziś Tadeo zrobił nam niespodziankę i 2 razy w dzień po 1,5 godziny spał :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , no to skuszona tym faktem dałam mu na kolacyjkę przed kąpielą kaszkę pierwszy raz, co oczywiście wzmogło tylko jego apetyt na cyca po kąpieli, no ale jakby tak przespał całą noc, to ja się chętnie na to piszę :ico_sorki:
oby tylko nie pozazdrościł babci, która budziła mnie dziś co 2 godziny w nocy :ico_olaboga: , rano to już dość miałam i śniadanie dostała dopiero o 10, bo ja się choć chwilę wyspać musiałam

aha, Magda wysłała mi maila z fotkami, tzn. zapomniała dołączyć załącznika, więc jak tylko je dostanę to zaraz wam wyślę
a ja też poproszę na maila coś kochane
a tak przy okazji, czy doszły do was te co wysłałam?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 maja 2008, 20:52

Malolata ladniutki avatar.No i cala trojka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No a do tych umiejetnosci to trzeba bylo sie nie przyznawac ze to maz :ico_oczko: Ale co tam to dla meza :ico_tort: Zdolniacha :ico_oczko:
Basiu ty tez zmienilas super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Justynko no my jedziemy z 22 na 23 maja.
Zdecydowalismy sie na noc,bo stwierdzilismy ze Juli nam przespi i nie bedzie jej sie przynajmniej nudzilo podczas dlugiej jazdy,a wracamy z 3 na 4 czerwca bo moj chlopina przynajmniej sobie odpocznie jeszcze w domciu.Choc w domciu i tak pewno nie usiedzimy.No i tez nie moge sie juz doczekac spotkania z rodzina,choc Juli pozna rodzine to czuje to jakos kiepsciutko.Ostatnimi czasy jak typowa kobietka ciagnie cos do facetow a kobietki nie chce nawet zeby ja dotykaly.Smieszne nie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 maja 2008, 21:03

joasiu w przyszłości to byś się chyba akurat cieszyła, że twoja córunia ma takie zapatrywania, bo gdyby na kobitki, to :ico_olaboga: :ico_oczko:
a tak na poważnie, to moja Wiki też od 6 miesiąca wykazywała większe zainteresowanie płcią przeciwną i uwielbiała podrywać wszystkich wujków
zaraz, zaraz skoro Ty przyjeżdżasz w maju to kto planował przylot na lipiec?
bo Ula chciała zorganizować spotkanko właśnie w lipcu, bo któraś miała przyjechać do PL

[ Dodano: 2008-05-04, 21:08 ]
dzięki, faktycznie poczyniłam zmiany, bo na avatarku to już dosyć nieaktualna fotka była
tu też jeszcze nie to co bym chciała, ale może coś uda się za jakiś czas wykombinować
a suwaczki to mi się już całkowicie znudziły, a na tych przynajmniej coś się dzieje (ciekawe kiedy ten chłopczyk wreszcie zbuduje tą wieżę :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

04 maja 2008, 21:18

Hej dziewczynki
Swietnie ze spotkanie wypalilo :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wygladacie swietnie no i dzieciaczki super :ico_brawa_01:
A Malolata swietna fryzura... ja tez taka chce :-) ... kiedys bylam zdecydowana na takie kroviutkie obciecie ale pani fryzjerka mi odradzila bo mam okragla buzie i oczy duze no i wygladalabym jak mala dzidzia :-D ale Tobie pasuje swietnie...

Mam nadzieje ze nastepnym razem uda nam sie spotkac w calym gronie...

Sosim wracaj do zdrowka... no i ja tez za rada Basi wybralabym sie do jakiegos innego doktorka na konsultacje... taki rozlany wyrostek a tfu tfu to okropna sprawa

A my caly weekendzik na swiezym powietrzu... pogode mielismy cudna... wczoraj zaliczylismy zoo a dzis grillek ze znajomymi :-) wklejam pare foteczkufff
KUBUNIO W SWOIM ZYWIOLE
[img][img]http://images29.fotosik.pl/207/613bbcb1abfdafb7.jpg[/img][/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[img][img]http://images34.fotosik.pl/241/1293b83c9ed61c83.jpg[/img][/img]

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 maja 2008, 21:22

Dobry wieczór! :-)

Ja o spotkanku nic już nie piszę, bo wszystko już powiedziane :ico_haha_01: Ula, Małolatka, foteczki cudo - i też poproszę na maila :ico_haha_01:

A nam Janek w kościele dał taaaakiego czadu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Myślałam ze nie wysiedzę do końca :ico_noniewiem: Za to po południu zostawiliśmy go rodzicom i poszliśmy z mężem na tenisa! To co wypociłam już uzupełniłam, bo właśnie obżarłam się czekoladkami :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Tyle dodam, że suuuperaśne z Was Kobitki - ale pewnie sie powtarzam :-D

Agaaa, świetnie synek się prezentuje, ty oczywiście również :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2008, 21:23 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 maja 2008, 21:22

ho, ho... ale szczęki, śliczne zdjęcia, jaki Kubuś już duży, super fotka razem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-04, 21:25 ]
basiu no koniecznie trzeba będzie powtórzyć takie spotkanko, może reszta panienek też się skusi
aha, zerknij na suwaczek Jasia, bo coś dziwnego tam ci wyskoczyło na początku, jakieś zera

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

04 maja 2008, 21:28

dziekujemy dziekujemy :-)
A polecam ten plecaczek do noszenia... Kubus uwielbia w nim siedziec wszystko widzi przebiera sobie w resztce tatusinych wlosow i jest pelen szczescia... takze jak bedziecie sie zastanawialy czy kupowac... TO KUPOWAC!!! My juz nie 1 km przewedrowalismy w ten sposob.
A dzis nie uwierzycie ... szwedzkie dzieciaczki kapaly sie w morzu... jakby tego malo poterm takie rozebrane siedzialy na brzegu az wyslchly.... masakra... no ale taki chow :-D a dodam ze my siedzielismy w dlugich portasach i w swetrach bo od morza trochu powiewalo chlodkiem :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 maja 2008, 21:32

brrr, toż to samobójstwo w taką zimnicę do morza wchodzić, oj morsy z tych dzieciaków
ojej, widzę więcej fotek Kubusia, fajne to z tatą, ciekawe czy tata umie na śpiąco chodzić i kto wcześniej zasnął
no i widać, że huśtawka to żywioł twojego synka

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 maja 2008, 21:36

Basiu, te zera tam siedzą od początku, ja pokręciłam zakładając suwaczek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A niech tam - będę oryginalna :-D

Zdecydowanie jestem ZA powtórką! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

04 maja 2008, 21:40

Basiu Kubus faktycznie uwielbia sie chustac... jak tylko przechodzimy obok chustawek to az sie trzesie :-D doslownie
hmmm ch czy h chustac ... czy hustac... kurcze Miodek dostalby zawalu jakby to zobaczyl

Tak sobie mysle o nastepnym spotkanku... najsuperasniej byloby jakby udalo sie zrobic takie wyjazdowe spotkanko... np 2 dni gdzies w gorkach ???

[ Dodano: 2008-05-04, 21:42 ]
hmmm stawiam na h :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość