katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 maja 2008, 21:22

Witajcie!Ja po meczacym dniu,po festynie parafialnym.Moj maz byl zangazowany w sprzedaz napojow zimnych,wiec ja caly czas sama z Antosiem.Rece mi wysiadaja,bo jakos na trawie nie chcialam,zeby raczkowal mimo pieknej pogody.Fajnie grali,same polskie hiciory,az nogi same do tanca sie rwaly,ale Antos tez juz nie chcial ciagle tanczyc.Teraz mi padl.I spi,bez kolacji :ico_olaboga: Gorzej jak uwaza,ze to drzemka i wstanie rzeski,a ja chce jeszcze torta mu piec w nocy.Rok temu lezalam przypieta do tych wszystkich aparatur i kroplowek i jeszcze myslalam,ze Antos sie naturalnie urodzi i,ze na 100 % 4 maja.W sumie to jakby to bylo wczoraj i zarazem epoke temu,bo tyle sie wydarzylo przez ten rok,ze spiacyyh tylko i jedzacych noworodkow porosly nam kochane dzieciaki,ktore juz wiedza czego chca.Oj,byl to na pewno cudowny i obfitujacy w wielkie wydarzenia rok.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 maja 2008, 00:01

Już wybiła północ a wraz z nią 5 maja zatem nasz kochany Antonio kończy ROCZEK więc z okazji jego wielkiego święta życzymy...

[center]Obrazek

Antoniu kochany!

Rośnij duży i bądź pociechą dla rodziców,
niech słoneczko rozjaśnia każdy Twój dzionek,
uśmiech niech nigdy nie znika z Twojej pięknej twarzyczki
i każde Twoje osiągnięcie niech będzie dla najbliższych jak zdobycie Mount Everest! Zdróweczka,szczęścia i radości
oraz wspanałych prezentów!
z całego serca składamy - ciocia Kasia, wujcio Robert i narzeczona Vikusia :ico_buziaczki_big:
[/center]

[ Dodano: 2008-05-05, 00:04 ]
Ślicznie dziekujemy za zyczenia urodzinowe dla Vikusi :ico_sorki:
jej.... normalnie mam łzy w oczach, kochane jesteście, KOCHANE!!!!!!!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 maja 2008, 09:25

dla Antosia wielkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: z okazji ukończenia roczku wiele szczęścia, miłości wszystkiego co najlepsze życzą ciotka karolina, Oskarek i fasolka....

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 maja 2008, 09:37

Kochany Antosiu Obrazek
[center]Spełnienia marzeń pod puchową poduchę, pomnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół.[/center] Obrazek

To narazie tyle. Potem może zajrzę, jak czas pozwoli, bo moja mama ma dziś imieniny i muszę jej nieco pomóc :-) A jak się da, to może nawet wrzucę Wam jakieś nowe fotki?

Miłego dzionka. Papap

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

05 maja 2008, 09:46

Kochany Antosiu, w dniu Twoich pierwszych urodzin chcemy zlozyc Ci zyczenia...
Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dbranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...
Agi & Maya
:ico_buziaczki_big:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 maja 2008, 11:09

Kochane Dziewczyny!Dziekujemy za zyczonka,to napawde cudowne uczucie obchodzic pierwsze urodzinki wlasnego szkraba.Tortem poczestujemy pozniej,bo biszkopt jeszcze w piecu(w nocy jednak nie dalam rady)Na razie.papatki i do potem

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

05 maja 2008, 11:27

STO Lat dla Antosia moc całusków , pełnego brzuchalka , i wszytskiego wszystkiego naj naj....

my też jesteśmy po urodzinowej nasiadówce roczniakowej naszej gwiazdy wieczorem postaram sie wkleic jakieś zdjecia także zobaczycie moja córke i jej torcik udany już nic nie powiem o cukierni w której go zamówiliśmy i zrobił nam nie taki jak miał byc wiec miałąm takie nerwy , że poprostu na maksa kicha

a przyciacólki wy moje powiem wam , że mój mąz dostał nowa prace jestem taka szczęsliwa , że już nic wiecej nie powiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

05 maja 2008, 11:38

Cześć :-D
Nie było mnie kilka dni bo ostatnio strasznie dużo mam na głowie i nie miałam czasu napisać na TT, ale już nadrabiam zaległości :ico_sorki:
Przyjęcie urodziniowe udało nam się, chociaz pogoda nie dopisała, bo padał taki przelotny deszcz, no ale w sumie fajnie było :-D. Zaraz wkleje zdjęcia.
Dziękujemy wam za życzenia i pamięć jesteście KOCHANE :ico_buziaczki_big:
MAJUTKOWI i OLEŃCE składamy spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe :ico_tort:
Wszystkim dzieciaczką, które skończyły 13-miesięcy dajemy dużegooo buziaka.
ANTOŚKU KOCHANY
Patrz idzie smok krok za krokiem, krok... Niesie Ci życzenia na Twój Pierwszy rok. Wszystiego najjjjjjlllleppppszego :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
AGI - ślicznusia ta moja synowa, Ty też super wyglądasz, a tarcik smakowicie wyglądał :ico_haha_01:
KOLKA - czekam z niecierpliwością na foteczki Julci i duże brawa za spanie :ico_brawa_01: Mój syno śpi od 20.00 do 7.00, ale czasem z 5 razy się obudzi w nocy :ico_olaboga: a w dzień ma dwie drzemiki średnio po 1,5 godziny.
CARO - :ico_brawa_01: dla mężusia za naleśniki, mój to w życiu by nie umiał zrobić, ja mam w domu mięsożernego faceta :ico_oczko: i nic mącznego nie umie przyrządzić. Mdłości i zachcianki to świetny znak, tak ma być, bo w tedy wiadomo że fasolka rośnie w brzuszku :ico_brawa_01: , a i trzymam kciuki za dziewuszkę.
KATRIN - kupiłaś te buciki dla Antośka? Życzę udanego przyjęcia urodzinowego.
MRÓWECZKA - ja też mam w domu dzieciaka pełnego energii, który wszędzie włazi, wszystko dotyka, z Eryśkiem śmiało mogą sobie łapki podać :-D Nie wiem skąd bierze tyle energii, ja przy nim wysiadam i po całym dniu biegania za nim mam dość.
Pokaż nam zdjęcia z Zoo, a fotka w opisie świetna.
SYLA - jak Nicolka się czuje? Mam nadzieję, że już wam to choróbsko przeszło.
A jak tam wasz piesek, możesz pokazać jakieś nowe fotki z nim, tak wogóle to masz pieska czy suczkę? Ja choruję na takiego psiaka od dawna :ico_noniewiem:
DELICJA - udanego odpoczynku u rodziców :ico_buziaczki_big:
Tyle na razie pamiętam, dzisiaj cały dzień w domku siedzimy bo pogoda fatalna, a i jakiś katar nam się przyplątał :ico_zly: idę po młodego bo się obudził, a później wklejam zdjęcia.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 maja 2008, 12:16

DLA ANTOSIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO Z OKAZJI ROCZKU DUŻO BUZIACZKÓW
Nicolka już ok po chorobie cały ten długi wekend w domu ale w sumie pogoda u nas nie była za ciekawa więć nie ma co żałować a przynajmniej nicolka się wychorowała
KARI mamy sunię wkleje zdjęcia nowe to zobaczysz jest świetna bo malutka dużo nie urosła
KAMELEK gratulacje dla mężą za nową pracę cieszymy się z wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

05 maja 2008, 14:25

Kilka fotek :-D
Przed imprezką trzeba posprzątać ...
Obrazek
Rozpakowywanie prezentów...
Obrazek
Ta zabawka gra :)
Obrazek
A taki tort miałem, owocowy mniammm...
Obrazek
Świeczke dmuchałem :)
Obrazek
Kroiłem torcik
Obrazek
I w końcu jadłem ... mniammm
Obrazek
Póżniej siostrze rower naprawiłem... coś się jej w kierownicy zepsuło
Obrazek
Pogadałem z moim wujkiem Robertem o dziewczynach
Obrazek
Dziadek Andrzej mnie ponosił :-D
Obrazek
Posiedziałem w pudełku, tam miałem wiaderko i klocki, fajna zabawa była
Obrazek
Noi po wielkim dniu, pełnym wrażeń mama mnie wykąpała, dostałem butle z mlekiem i poszedłem spać
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-05, 21:04 ]
Halo a co tu tak pusto :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: gdzie jesteście?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość