Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

26 kwie 2008, 21:24

Cześć!

Małgorzatka ale Ci to zleciało:) Jeszcze troszeczkę i zostaniesz po raz drugi Mamusią:)

Paulina ale Twoja Majeczka ślicznie wygląda na tej huśtawce:)

Olciaa witaj! Niezazdroszczę Wam tych choróbsk, ale dobrze, że już jesteście zdrowe. Fajnie, że powrót do pracy Ci służy. Mi jest już bardzo ciężko wysiedzieć w domku. Marzy mi się pójscie do pracy bardzooo. Zgadzam się z Tobą, że trzeba mieć odskocznie jakąś od tego ciągłego siedzenia przy dzidzi.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 kwie 2008, 18:30

Witajcie dziewczynki :-)

Co ja widzę :ico_szoking: Dominika jest w ciąży :ico_szoking: Dominiczko wielkie gratulacje kochana. Trzymam kciuki żeby tym razem wszystko szło pomyślnie z resztą co ja mówię :ico_puknij: na pewno wszystko będzie wporządku :-)
Wiesz że my tutaj czekamy z utęsknieniem na Ciebie :-D

Olcia u nas też szpital jest bo mnie rozłożyło jakieś paskudne zapalenie zatok, mój mąż też jakiegoś wirusa łyknął tylko Emiś się dzielnie trzyma i mam nadzieję że tak zostanie :-)
Paulinka śliczna dziewczynka z Majeczki :ico_brawa_01:
Małgorzatka strasznie szybko to przeleciało :ico_szoking:

A u nas Emiś śmiga już na całego. Czasem ledwo za nią nadążam :ico_oczko: hihi skończyły się czasy gdzie dało się cycka i był spokój ale ogólnie mi to bardzo pasuje :-D
Mamy na koncie już 10 ząbków i kolejne dwa w drodze.
Emilce na szczęście minęła już skaza białkowa i teraz może wcinać wszystko :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 kwie 2008, 21:09

Olcia, ile miało dziecko (miesięcy,lat) w momencie Twojego powrotu do pracy?

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

29 kwie 2008, 21:33

Witam!

Aga fajnie, że Emilka już chodzi i gratulacje tylu ząbków:)

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 maja 2008, 16:29

Witam dziewczynki!!!

AniaZaba jak wracałam do pracy to miała miała skończone 9 m-cy :-) ale troche ciężko jej się przyzwyczaić że jest bez mamusi bo nie chce przy babci jeść a moja mama nie ma do niej zbyt dużo cierpliwości :ico_noniewiem: no ale cóż pocieszam sie myślą że przywyknie niedługo. Jak na razie jest tylko cyc na tapecie jak przychodze :ico_haha_01:

No i zmykam bo mnie tak cholernie plecy bolą że wysiedziec nie moge :ico_noniewiem:

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

09 maja 2008, 09:23

czesc dziewczy! mam do was ogromna prosbe. napiszcie mi gdzie w bb sa sklepy z wozkami i czy sa otwarte w niedziele. poydrawiam was i z gory dziekuje .

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 maja 2008, 09:44

Otwarty w niedzielę chyba do 16 jest duduś na ul. Powstańców Śląskich (obok wypożyczalni Beverly Hills- w starej befamie), mają tam naprawdę duży wybór wózków ceny różne ale dla mnie jest ważne to, że jest dobra obsługa, która wszystko pokazuje, jak się wózek składa, przekłada, mi nawet sprawdzali czy wejdzie do bagażnika samochodu :ico_haha_01: ale nie wszedł. Dlatego kupiłam wózek w ogrodzie wózków (czy jakoś tak) na ul. Hożej w Wapienicy. Jest to przy prywatnym domu więc dzwonisz na bramkę i Ci otwierają nawet w niedzielę, a ta babka stoi w niedzielę na giełdzie z wózkami (ostatnio ją widziałam). W tym ogrodzie ma przeważnie wózki z Tako ale ma też chicco i polskie wózki. Można się dogadać z ceną.
A w dudusiu jak trafisz na szefa to też możesz dostać jakiś rabat.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 maja 2008, 11:14

zania, Duduś jest napewno otwarty w niedzielę do 17. Faktycznie jest tam bardzo duży wybór wózków i ceny są przystępne.
Na Hożej tak jak pisze AniaZaba, też jest duży wybór a i odnośnie terminu też można się dogadać. Tutaj masz nr telefonu 033 816 63 64. To jest w Wapienicy.
Duży wybór wózków jest też w Glucku koło Auchan. Tam jest otwarte w niedziele do 20. Ceny są jednak wyższe niż np w Dudusiu.

Aaaa co tam to ja jeszcze wkleję Wam kilka fotek :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

dzieki

09 maja 2008, 17:11

dziewczyny!!! powiedzcie mi jeszcze czy to jest inny duduś, bo to jakaś inna ulica: http://company.yellowpages.pl/Polska/sl ... /mapa.html. no i mam jeszzcze jedna prosbe jak dojechac na tych powstancow jadac od wisły?

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 maja 2008, 20:21

To jest ten duduś, ale przenieśli się na powstańców śl. na piekarskiej już ich nie ma. Z Wisły pojedziesz przez Wapienicę? Jeśli tak to na rondzie na Hulance jechać dalej ul. Cieszyńską (czyli druga w prawo) dopiero przy katedrze św. Mikołaja skręcić w prawo, zjechać na dół koło szkoły plastycznej i wyjeżdzasz na Żwirki i Wigury, to jest jakieś 30 metrów dalej po prawej stronie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość