szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 15:29

Moje stopy tez puchna mi jak szalone a szczegolnie wlasnie jak teraz tak cieplo i troche dluzej pochodze czy postoje
Mam to samo. Muszę siedzieć z nogami w górze. Inaczej mam słoniowe stópki :ico_haha_01:
Ale przestały mi drętwieć ręce w nocy, a to bardzo dobra wiadomość.

Ja też wykorzystuję ostatnie dni spokoju. Czytam, leniuchuję, trochę ogarniam mieszkanko, ...

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

05 maja 2008, 15:33

Ale przestały mi drętwieć ręce w nocy, a to bardzo dobra wiadomość.
Oj to ja nadal mam z tym problem najlepsze jest to ze wcale nie musze ich miec wysoko a juz czuje ze mi dretwieja a rano to mam problem ich wyprostowac i zgiac :ico_olaboga: masakra

[ Dodano: 2008-05-05, 15:34 ]
Ja też wykorzystuję ostatnie dni spokoju. Czytam, leniuchuję, trochę ogarniam mieszkanko, ...
To chyba wszystkie tak korzystamy :ico_haha_01: zastanawiam sie jak to bedzie jak juz maly sie pojawi :ico_haha_01: Juz nie moge sie go doczekac :ico_haha_01: Jak bedzie wygladal i w ogole...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 15:40

Ale przestały mi drętwieć ręce w nocy, a to bardzo dobra wiadomość.
a ja dalej mam z tym problem :ico_noniewiem:
mimo wszystko lzej mi bedzie gdy Ala sie urodzi... wtedy choc bede musiala w nocy wstawac, to przynajmniej bedzie mi lzej i jak usne w nocy to twardym snem (przynajmniej te 3 godziny) teraz nocami tak wegetuje... caly czas jestem ...czujna...po kazdym skurczu czekam na nastepny :ico_olaboga:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 15:44

caly czas jestem ...czujna...po kazdym skurczu czekam na nastepny
Faktycznie, kiepskie warunki do snu :ico_noniewiem:
W takim razie cieszę się, że nie mam skurczy przepowiadających.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 15:47

To chyba wszystkie tak korzystamy :ico_haha_01: zastanawiam sie jak to bedzie jak juz maly sie pojawi :ico_haha_01: Juz nie moge sie go doczekac :ico_haha_01: Jak bedzie wygladal i w ogole...
to zalezy jak ktora przechodzi ciaze... (ja juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie koniec) i zalezy jakie dzieciatko sie urodzi (Wiktorek byl bardzo grzeczny... wstawalam do niego na poczatku co 3 godz. pojadl cycusia i spal dalej, nic nie plakal...) oby drugie malenstwo bylo takie samo :ico_sorki:

a jesli chodzi o to jak bedzie wygladac- to napewno dla Ciebie bedzie najpiekniejszym dzieciaczkiem na swiecie :-D

[ Dodano: 2008-05-05, 15:52 ]
Faktycznie, kiepskie warunki do snu :ico_noniewiem:
W takim razie cieszę się, że nie mam skurczy przepowiadających.
a jak juz moj organizm jest tak umeczony tym nocnym czuwaniem i uda mi sie zasnac wreszcie, to budzi sie moj synus i wola mame do siebie :-)

ale tak z tego co widze szczako, to chyba ty najlepiej z nas znosisz ta ciaze... nic ci w sumie nie dolega, nie masz boli przepowiadajacych i najwazniejsze ze mozesz chodzic ( u mnie to juz odpada-takie mam okropne klucia w pipci i wyprostowac sie nie moge :ico_olaboga: )
oby i twoj porod byl taki leciutki...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 maja 2008, 16:01

Witam popoludniowa pora :ico_haha_01: U nas tez piekna pogoda...
Filipek oczywiscie w srodku mamusi siedzi dalej :ico_oczko:
Ja na szczescie nie mam problemow z opuchnietymi nogami czy dretwieniem...

Spodziewamy sie gosci za godzinke - wiec znikam

Wlasnie pieke szarlotke :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 16:04

dziewczynki, wlasnie dzwonilam do naszej kochanej Zulci
u niej wszystko w porzadeczku... mala Juleczka wisi przy cycusiu "nawet przez dwie godziny" ... Zulcia ma pokarm :ico_sorki: i slyszalam w jej glosie ze jest najszczesliwsza mamusia na swiecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak tylko szczesliwi rodzice troszke ochlona, to pokaza nam tutaj swoja kruszynke :ico_brawa_01:
juz sie nie moge doczekac :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 16:05

juz sie nie moge doczekac
Ja również :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 16:06


Spodziewamy sie gosci za godzinke - wiec znikam
my wlasnie tez :-D ... trzeba troszke chalupke ogarnac ale mam przeokropnego lenia (czyt.chodzic nie moge :ico_placzek: )

Awatar użytkownika
Szpilka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 10 mar 2008, 17:24

05 maja 2008, 16:58

ja w ogole nogi mam jak golonki :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość