Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 maja 2008, 10:01

Basiu a mi sie wydaje ze Tadziu to sie budzi tak z tesknoty za mamusia :-D

Justynko daj znac czy bedziesz miała chwilke nas odwiedzic to moze dostosujemy termin naszego spotkanka do ciebie :-D

[ Dodano: 2008-05-05, 10:03 ]
witaj Sosiam oj szkoda ze cie nei było ale zdrówko najwazniejsze, a ta operacja to konieczna czy moze uda sie jakos tego uniknać, bo takei czekanie to wspolczuje, juz chyba wolaąłbym isc niech odrazu ciachaja

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 maja 2008, 10:20

Witajcie...

Madziorka
super zdjęcia!!!

Ula poczytałam...i fajna impreza się szykuje u was w miasteczku.. Obrazek

a co do terminu to jak narazie nam pasuje... Obrazek
a jeśli chodzi o nocleg to ja jestem za domkiem...dwupokojowym dla dwóch rodzinek :-D
ale podejrzewam, że to juz trzeba rezerwowować.... o ile nie jest za pózno...


a u nas dziś słoneczko......więc przesyłam słoneczne promyki... Obrazek

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

05 maja 2008, 10:34

jeju lipcowki wlasnie ogladam dzien dobry tvn
i bylo o sukienkach komunijnych szytych na mode francuska
wiec mam nadzieje ze Ania na sprostuje
ale do rzeczy co mnie tak zszokowalo :ico_szoking:

sukienusie komunijne w tym sezonie powinny byc z jedwabiu lub jakiejs tam koronki
niekoniecznie biala :ico_szoking:

a chlopcy powinni wystapic we fraku :ico_szoking: :ico_szoking:

koszt kiecki od 1200 zł do??????????

frak od 800 zł do......... brak kwoty koncowej

co wy na to :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 maja 2008, 10:41

Violu dlatego włąsnie juz mysle ze trzbea date ustalic zeby jak najszybciej sobie noclegi pozałatwiac, bo ja domemek mam ale wszytskie sie nie pomiescimy :-D

Sosim tez ogladam tvn i powiem ci ze nawet u nas kupuja sukienki za 1000 zł :ico_szoking: dla mnie to juz jest szok, ale jak rodzice nei maja na co kasy wydawac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 11:16

dziewczyny, a u nas w większości kościołów szyje się takie same ubrania dla dzieci w stylu alby, żeby nie było właśnie rewii mody, bo to nie o to tutaj chodzi
a ja pamiętam z własnej komunii, że jak któraś mamuśka wypuściła się na kieckę z koronkami, to potem jej córunia cały czas w kościele poprawiała falbanki itp i w ogóle nie wiedziała po co tam jest, bo tylko kiecką się zajmowała

[ Dodano: 2008-05-05, 11:20 ]
i jeszcze wam zapomniałam napisać, że dziś rano Tadzik twardo nadal ćwiczy czworaki i siadanie z tej pozycji, oraz kładzenie się na plecki
no i próbuje robić kosi-kosi, ale mam ubaw, bo raz składa rączki, a potem tak śmiesznie nimi potrząsa (bo jeszcze nie kapuje, że trzeba puścić) i mamrocze coś sobie pod nosem (ale rytmicznie tak jak mówię ten wierszyk)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 maja 2008, 12:59

Ojejku, ale mialam czytanka! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Wiec bede sie powtarzala! :-D Zdjecia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ja tez zazdroszcze spotkanka :ico_placzek: a latem to ja nie moge, bo dzieci maja wakacje, a na razie kasy mi brakuje, zeby w takim licznym gronie przyjechac! :ico_placzek: Moze na jesieni cos wykombinuje i do Polski polece z mala :-D Tylko, ze ja to zwykle na tydzien i do Katowic! A samochodu tam nie mam wiec jestem dosyc zablokowana :ico_noniewiem:
A ja zdjecia chcialam tu wkleic i fotosik mi je wyrzuca :ico_szoking:
U nas tez super pogoda, takie prawdziwe lato :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 13:02

anulaf to może z kolei trzecie spotkanko na jesieni urządzimy w Katowicach?

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 maja 2008, 13:13

Fajno by bylo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ide na nowo meczyc sie z fotosikiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 maja 2008, 15:16

sosim pisze:sukienusie komunijne w tym sezonie powinny byc z jedwabiu lub jakiejs tam koronki
niekoniecznie biala


u nas są alby.... nie zabardzo mi się to podoba, ale przynajmniej nie ma rewii mody...
no i koszt takiej alby to 80zł. Wiadomo, że spodnie musze kupić, koszulę...odchodzi mi tylko marynarka....

ale za rok sie tym bedę przejmować...bo 17 maja 2009 Mikołaj ma komunię

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 maja 2008, 17:43

Hejo, hejo!

Nie pamiętam czy się witałam :ico_puknij: :ico_wstydzioch: Więc robię to na wszelki wypadek.

No z tymi sukienkami to wajcha na całego. Za 2 tyg. moja siostrzenica ma komunię, ale tam jest jak pisała Basia, wszystkie dziewczynki mają jednakowe (i śliczne!) sukienki. :-)

Próbuję wymęczyc Jasia i uspić już na noc za godzinkę, ale nie wiem, czy wytrwamy. A potem luz :-D

He, he, Jaś powtarza jak mu się śpiewa La-LA-La :ico_haha_01: Oczywiście bez melodii tylko jakoś na jednym tonie ale i tak nas to bawi :ico_haha_01: Uciekam chałupkę ogarnąć :-D

ŁLLLooo matko, ale puuusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość