Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lut 2008, 20:12

kurcze - i sie zaczelo :ico_noniewiem:

Teraz za raczki chce chodzic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 lut 2008, 21:30

jestem spowrotem:)
321 postów nieprzeczytanych, więc raczej nienadrobie... :ico_olaboga: :ico_szoking:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

23 lut 2008, 22:32

NO jestes mróweczko a juz zaczynałam sie niepokoić co z wami :ico_brawa_01:
KOLKA idż w poniedziałek do lekarki może ona coś poradzi bo z tymi wysypkami to cholera wie
HEKTORKA super że ciocia bedzie się zajmowac kamilkiem
CARO fajnie z tym mieszkaniem więcej miejsca to zbawienie,moja teściowa nie chce zamienic się z nami pokojami i co na siłę nc się nie da fołda z niej i tyle
Wogóle to widze że większość z was albo się buduje albo zmienia cieszę sie razem z wami
czytam wasze posty ale nie wiem co napisać mam pustkę w głowie martynka daje popalić dzisiaj guza sobie nabiła bo puszcza się i leci nie patrzy chce szybko a ze zasypianiem koszmar tylko na dworze śpi 2 godz.a wdomu to 15min a usypiania z godzina,więc wole jezdzic po wietrze i zimnie.z jedzeniem różnie je wszystko a kaszką gardzi mleko gotuje jej na noc zwykłe łaciate i wypije a swojego nie chce ale chyba zaczne jej podawać kozie bo nie jest alergiczne chociaż po tym krowim nic jej nie jest

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

23 lut 2008, 23:31

czółkiem dziewczynki znalazłam chiwlkę czasu i wklejem zdjęcia , bo jakos fotosik mi zadziłał okazało sie ze poprostu zapomiałąm hasła :ico_wstydzioch: no ale nic wklejam pierwsze SPECJALNIE DLA KARIN WIDOK Z RÓWNICY - KATRIN CZARCIE KOPYTKO ZNALAZŁAM ALE NIESTEY TYLKO KOŁONIEGO PRZECHODZILIŚMY BO DZIEWCZYNKI BYŁY JUŻ SPIĄCE
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A TU CÓRKA ELEKTROWŁOSSS :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lut 2008, 01:35

Cześć

ja dopiero teraz. Wcześniej miałam gości (ale nie tych co zwykle :ico_sorki: ) no i w ogóle dzień na wariackich papierach.

Katrin ja chętnie dałabym Ci linka z tym domkiem, ale... zapomniałam już jaka to strona. Jak znajdę to dam :ico_sorki: Ale to wolnym czasem. No i to tylko już raczej link, bo z domku pewnie nic nie wyjdzie :ico_placzek:

Kurczę, jakaś zamotana jestem, nic więcej nie pamiętam :ico_puknij:

A- doszłam do wniosku, że ta wysypka to był jednak przesyt Kubusi, bo jak nie piła jeden dzień to zaczęła powoli, ale jednak znikać :ico_sorki: kamelek1, Piękne zdjęcia

Mordka i tak to poniewczasie przeczytasz, ale życzę miłego weekendu :-D

Mróweczka witaj :-D

Sorki, dziewczyny, ale na resztę odpisze jutro. Troszkę dziś wypiłam jestem zmęczona i nie chcę czegoś zamotać. Przepraszam Was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Buźki wielkie dla Was. papa

[ Dodano: 2008-02-24 ]
O witam! widzę, że jestem pierwsza dziś?

Mojej Julce huśtawka chyba już się znudziła powoli :ico_placzek: Ale ona nigdy nie traktowała jej jako usypiacza- śmiała się w najlepsze na niej :-D


No tak... Jula ma wyczucie. Wpadnę potem.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 lut 2008, 11:11

Witam dziewczynki, dzisiaj Obrazek , bo mój skarb kończy 11 miesiecy :ico_szoking:

Mróweczko] witaj kochana, pewnie,że nie nadrobisz tyle postów, ale najważniejsze że jesteś :-) :-)

Kolka to chyba goście w porządku, najważniejsze,że nie tamci :-D , może faktycznie to było od kubusi, a ile tego wypija?

Syla a po co kozie będziesz dawała, skoro po normalnym nic jej nie jest! Oskarek też nie ma nic po zwykłym-na szczęście :-)

Kamelek super zdjęcia :-) :-) , widzę że zdowoleni z wycieczki :-) , a córka elektrowłoss- the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wczoraj się pokłóciłam z moim, była to pierwsza kłotnia, po której pomyślałam o rozwodzie, nie odzywam się do niego, nie chce mi się pisać o co poszło, dzisiaj się cieszę, bo mój skarb ma urodzinki i jest ładna pogoda- w końcu, no i będziemy zmykać na spacer!

Pa pa kochane, życzę wszystkim udanej niedzieli!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lut 2008, 12:51

caro, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OSKARKA Obrazek Obrazek

Julka wypijała ponad pół litra tych kubusi :ico_noniewiem: Teraz też widzę, że czeka na nie, wszystko inne pije na siłę, ale :ico_nienie: :ico_nienie: nie ustąpię. Z brzuszka wysypka już całkiem zeszła, tylko na pleckach trochę zostało. Chyba obejdziemy się bez lekarza, skoro przyczyna już ustalona. Uczulenie na marchew to raczej nie jest. Chyba na nadmiar prędzej :ico_noniewiem:

kamelek
ta fotka elektrowłoss jest Obrazek powala mnie na kolana Obrazek

Kurczę, co chcę popisać to Julka się wścieka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-24 ]
http://pprojekt.pl/projekt288-alabaster.html Katrin- znalazłam dla Ciebie ten projekt. Szkoda tylko, że to moje marzenie, które raczej się nie spełni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 lut 2008, 16:10

dla Oskarita sto lat sto lat a szczescia jeszcze wiecej!!! :ico_buziaczki_big:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 lut 2008, 20:52

Oskarku kochany wszystkiego dobrego na te 11 miesięcy

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 lut 2008, 20:58

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OSKARKA OD CIOCI SYLI MARTYNKI I NICOLKI SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWKA I DUZO BUZIACZKÓW
Martynka daje buzi ale otwartym dziobem i umie schodzić z tapczanu wejść jeszcze nie bo za wysoko ale zaczyna sie wspinać a jej na noc wychodzą czerwone poliki nie wiem od czego chyba od zębów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość