diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

24 lut 2008, 11:41

dzien dobry


Jeszcze raz duzo buziakow dla Kristi i Marcusa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Basiu ciesze sie,ze wszystko w porzadku w zwiazku z guzem i badaniami ... lekarz okazal sie czlowiekiem :ico_haha_01: ze do ciebie zadzwonil z tak dobrymi wiesciami bys nie musiala sie denerwowac :ico_haha_02:

Mama_ Kingi ... tez mysle, ze pokochasz nowe mieszkanko ... byc moze bedzie ciezko na poczatku, ale gdy urodzi sie Patryczek zapomnisz o wszystkich niedogodnosciach i to on bedzie najwazniejszy ... i Kingunia :ico_oczko: zreszta ...sama wiesz ...

Iza ... rzeczywiscie nie ciekawie skoro przedmiot interesujacy , a profesor - len ... ale i tak zuch z ciebie baboska,ze dajesz rade i nadal nie zrezygnowalas ... pamietam jak Mateuszek lobuzowal i mimowszystko podjelas sie wyzwania ... :ico_brawa_01:

Maggie ... u nas nocnikowanie jako takie nie istnieje :ico_noniewiem: Kourosh posiedzi moze z minutke, bawic tez sie za bardzo nie chce nocnikiem w ciuchach tez na tronie nie posiedzi ... ale za to wola , ze chce kupe ( '' mama pipi ''' kupa po persku to pipi :-D albo powie ''upa '' ) i wola tez , ze siusiu chce ... z ''upa'' najczesciej wola z duzym wyprzedzeniem niestety , gdy posadze go na nocniku przestaje produkcje i potrafi tak wstrzymac sie nawet do nastepnego dzionka :ico_szoking: wiec wole go nie stresowac za czesto ... myslimy o kupnioe klapy, o ktorej wspominala iza ...

justynka sliczne zdjecie w avatarze , a Twoja Ada to taka mala Smerfetka ... tak mi sei kojarzy , gdy widze jej fotke :-D :ico_brawa_01:

Zapomnialabym :
wszystkiego naj naj naj antosiu :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Na pewnoi o czyms zapomnialam , ale zaraz jeszcze poczytam zaleglosci ...
Jakby co to : UDANEJ NIEDZIELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 lut 2008, 16:11

Antosiowi Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lut 2008, 16:38

dziękujemy, dziękujemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 lut 2008, 21:00

U nas niedziele minela na wicieczce nad zalew, bo mielismy piekna wiosenna pogode :-) , tylko cos Asia nie miala dobrego humorku na wycieczke, w samochodzie marudzila, potam chciala chodzic a jak juz chodzila to chciala na rece i tak w koleczko :ico_olaboga: .
Teraz jest juz po kapieli, i spiewa sobie w lozeczku, mam nadzieje ze szybko zasnie to cos zmeczona jestem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

24 lut 2008, 21:12

Barbara, super zdj ecie w podpisie :ico_brawa_01: i super że niedziela miło spędzona :ico_brawa_01:
u nas też wiosenna pogada, byliśmy o południu u rodzinki :ico_oczko:
teraz kubuś zasnął

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lut 2008, 22:05

Basiu , śliczna fotka, ładniuio wyglądacie.
U nas nic ciekawego, troche w dzień pospalismy i w związku z tym Antoś jeszcze przed kąpielą, ciekawe ile potrwa usypianie... :ico_noniewiem:
Dzisiaj tez Agata poleciała...szkoda...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 lut 2008, 23:20

Maggie pisze:Basiu , śliczna fotka, ładniuio wyglądacie.

pata pisze:Barbara, super zdj ecie w podpisie


:ico_wstydzioch: dziekuje dziewczynki


A mnie cos Asia nie mogla zasnac i zasnela dopiero jakies pol godzinki temu, ciekawe do ktorej da mi jutro pospac... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-24, 22:31 ]
Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 lut 2008, 02:04

Oj, a ja spać nie mogę... :ico_zly:

Basia, powtórzę za dziewczynami- super foteczka.
Ja w ciągu dnia byłam z Kingą na długaśnym spacerku (sporo szła sama, ale musiałam ją też trochę nieść). Troszkę kapał deszczyk, ale nie mocno. Niunia mało spała w ciągu dnia, ale szybko usnęła wieczorem. Teraz właśnie dałam jej kaszkę manną przez sen...
Idę. rozwiążę jakąś krzyżówkę i może uda mi się usnąć...
Dobranoc Kochane.

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 lut 2008, 09:58

dzień dobry
ja dzień zaczęłam przed 7 oczywiście to zasługa kubusia :ico_oczko:
i jeździłam 40 mn na rowerku stacjonarnym 40 min :-D :ico_brawa_01:
miłego dnia dziewczyny :ico_brawa_01:
u nas cieplutko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lut 2008, 10:53

witam kochane :ico_haha_01:
U mnie dziś leje deszcz i znowu musimy siedziec w domku :ico_placzek: :ico_olaboga:
Mama_Kingi pisze:Basia, powtórzę za dziewczynami- super foteczka

i ja też tak myśle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości