fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 maja 2008, 20:35

eve te butki sa do wszystkiego,na plaze, do wody,tutaj dzieciaki biegaja w nich na codzien.sa bardzo wygodne,lekkie,przewiewne,noga w nich sie nie poci,latwe w utrzymaniu czystosci i najwazniejsze dla konrada palce nie beda mu wylazic na zwenatrz jak w sandalach :ico_oczko: mam nadzieje ze przebiega w nich cale lato,ma jeszcze jedne niebieskie na zmiane :ico_oczko: :ico_haha_01:

tutaj tez sa mleka dla alergikow,dowiedz sie jaki ma byc sklad i tutaj napewno znajdziesz cos podobnego.albo nabierz zapasu i potem mama bedzie ci paczki slala.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 maja 2008, 21:04

eve te butki sa do wszystkiego,na plaze, do wody,tutaj dzieciaki biegaja w nich na codzien.
no to niezła plame dałam, ja myslalam ze one tylko do wody :ico_wstydzioch:
tutaj tez sa mleka dla alergikow
a wiesz moze jak sie nazywają???
jutro ide do lekarki to powiem jej jaka jest sytuacja i co ona mi radzi...
w sumie Szymon bedzie juz coraz mniej mleka pil bo wiecej rzeczy moze juz jesc
ale jednak mleko dalej niezbedne

my dzisiaj bylismy u tłumacza, przetlumaczyc znizki na samochod
bo jak kupimy w UK bedziemy tam chcieli ubezpieczyc to bez problemu dadza nam znizki te same co w PL jak przedstawimy zaswiadczenie ze je posiadamy :-)
pozniej do banku, zalozylam sobie konto walutowe w funtach za free :-D do tego karta za darmo, a i jeszcze plan Londynu dostalam gratis :-D
pozniej do mojej mamy, Szymcia tak wozilismy razem z nami w samochodzie i biedaczek takich rumiencow dostal z goraca ze szok, nie ubieralam go specjalnie zbyt cieplo bo wiem ze w samochodzie gorąc a on i tak upocony :ico_olaboga:
teraz doceniam zalety klimy, niestety w tym autko co sprzedalismy byla a w moim nie ma..buuuu
pozniej do domku na kapanie i mleczko i moje dziecie spi juz od 19.30
tak sie powiercil ze zajal moje miejsce na lozku :-D \ide sie kapac i odzyskiwac swoje terytorium/

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 maja 2008, 21:18

eve jak będziesz mogła to odezwij się do mnie na gg tak gdzieś za godzinkę, to napiszę ci o mlekach dla alergików w UK bo mam temat przerobiony od podszewki :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 maja 2008, 21:39

prosze bardzo jak sie kasi.k czai caly czas :-D Inwigiluje nas, a odezwac sie nie laska? :-D :ico_oczko:

eve81, wy to sie na ten wyjazd przygotowujecie jak na wojne :ico_oczko: , wiec na pewno sie uda :ico_haha_02: . Jak wy planujecie? Pracowac tu i odkladac kase na polskie konto? Bo tak to juz sie chyba nie oplaca przy tym kursie funta :ico_noniewiem:

fela, super kolorek! sama bym taki sobie zapodala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 maja 2008, 21:47

Eve a po chcesz tlumaczyc polskie papiery o ubezpieczeniu???? bez sensu tracic kase na tlumacza , nie musisz miec przetlumaczonych, ja nie mialam a chcieli wiec powiedzieli ze to jest w ich zakresie przetlumaczyc sobie, ale i tak nie uznali mi znizek
facet mi tlumaczyl ze tu zaczynasz "od nowa" jesli chodzi o ubezpiecz
enie a nie tak jak kazdy mowi ze uznaja znizki z polski: jesli chodzi o znizki to tu biora pod uwage: w jakiej dzielnicy mieszkasz, silnik auta, czy masz garaz, czy to facet czy kobieta ( kobiety maja taniej) i czy masz skonczone 26 lat

Jasnie trzymam kciuki :ico_oczko:

a moj fran juz podbil serca wszystkich ciagle sie smieje i wszystkim kiwa dada, umie juz klaskac, mlaskac, pokazywac jak mu jedzonko smakuje itp :ico_brawa_01:
szkoda tylko ze jacy nie ma bo tesknimy :ico_placzek:
a jacy kupil misiowi piaskownice ( bo tu w Polsce szaleje jak go włoze do piaskownicy ) i takie dmuchane auto :ico_brawa_01: http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... 2Btoys.htm
moja chrzesnica ma cos podobnego a fran dostaje szaleju jak jest w srodku wiec mu zakupilismy takie cacko :ico_brawa_01:
wiem ze na takie rzeczy jeszcze za wczesnie ale w polsce sie tym bawi i cieszy wiec jesli mu to sprawia radość to spox :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 maja 2008, 22:01

wiem ze na takie rzeczy jeszcze za wczesnie
no co ty? czemu za wczesnie? przeciez juz siedzi. bedzie mial radoche :ico_brawa_01: My wlsanie sie tez przymierzamy, zeby Lusce takiego dmuchacza z kulkami kupic

Wracaj szybko, bo sie zatesknicie za soba!!! i za mna :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 maja 2008, 22:08

prosze bardzo jak sie kasi.k czai caly czas :-D Inwigiluje nas, a odezwac sie nie laska? :-D :ico_oczko:
zaraz tam czai :ico_oczko: :-D czyta Was sobie bo dzień bez Was to stracony :ico_oczko: :-D ale mam za dużego lenia by coś odpisać :-D

[ Dodano: 2008-05-05, 22:12 ]
No dobra, a na poważnie to przez ostatnie 2 miesiące to u mnie zycie jak na wariackich papierach :ico_olaboga: goscie, nastepni goście, wyjazd do PL, goście, urodziny Viki, goscie a teraz moja kruszyna się rozchorowała... a jeszcze w miedzyczasie praca, kursy i domowe obowiązki :-D
Tak więc na koniec dnia sila juz tylko na podczytanie Was a na skrobnięcie czegos brak...

Ale nie będę się tłumaczyć, bo znając Jaśnie to zaraz i za tłumaczenia mi się oberwie, hehe :ico_oczko: :-D
Ostatnio zmieniony 05 maja 2008, 22:38 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 maja 2008, 22:36

hehehe, nie ma Ilonki (bo ta tez o nas juz zapomniala :ico_placzek: ) to ktos musi z pasem latac i dyscypline trzymac :-D :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 maja 2008, 22:44

hehehe, nie ma Ilonki (bo ta tez o nas juz zapomniala )
o kurka :553: teraz to już na pewno mi się oberwie :553:
bo Ilonka prosiła w smsie z życzonkami urodzinowymi dla Viki, zebym Was wszystkie od niej pozdrowiła... no ale... mnie się zapomniało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 maja 2008, 22:48

A co? Net jej wylaczyli, ze nie moze nas osobiscie pozdrowic? :ico_nienie:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość