Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 maja 2008, 21:54

no co jest ,gdzie się pochowałyście :ico_placzek:

Nellu fajnie ,że wyjazd się udał a Maksio na medal-mały wędrowniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Mąż sam zrobił piaskownicę :ico_brawa_01: :ico_oczko: ,nie wykombinował coś w kształcie prostokąta i gotowe :ico_oczko: ,piasku wsypał i zabawa na całego :ico_brawa_01:

Eluś ja też chciałm Ci napisać(ciągle zapominam o czymś :ico_wstydzioch: ),że bardzo ładna z Ciebie kobietka,masz taką milutką buźkę,że nie wierzę ,że potrafisz się złościć :-) .Nie wiem z czego chcesz się odchudzać,bo wyglądasz rewelacyjnie :ico_brawa_01:

hop hop wracajcie :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 maja 2008, 22:24

Hej! I ja się melduję po bardzo udanym weekendzie :-)
kasiuka, dobrze, że już jesteś. Ale odpoczywaj!!
karola, spytałam, bo ja wiedziałam jak byłam w 15 tygodniu.
nella, to macie małego piechura. Maciej zrobiłby tak samo :ico_haha_01:
iwciu, a z buźką Bartusia juz w porządku??
Dobrej nocki życzę. Praca+ ciągłe bieganie za Maciejem mnie wykańcza. Padam na pysk. :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 maja 2008, 22:28

No witam

Ja już we Wrocku i obiecuję zaglądac częściej
Kasieńko przedewszystkim buziaki dla Ciebie, uważaj na siebie proszę Cię, serce mi pęka jak czytam gdy której z was coś się dzieje nie tak...

Widzę że na dniach Filipek nam się tu pojawi :ico_brawa_01: super

Karolcia zaglądaj częściej

Ja spędziłam weekend u rodziców, bez męża bo nie odzywa się z moją mamą, nie będę wnikać w szczegóły, w każdym razie zabalowałam na całego, w pt potem w sobotę, nie najlepiej się czułam w nocy po takich balangach, ale oderwałam się od tego wszystkiego.
Teraz czekam na 23 maja bo wtedy jedziemy do szklarskiej odpocząć na 6 dni :-D

Jutro obowiązkowo zajrzę na kawkę...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 maja 2008, 22:31

hej ho...

dziś w końcu wysłałam obiecane fotki :-/

Kasiulka - cieszę się, że już w domku... a co lekarze mówią, dlaczego krwawiłaś tym razem?? odpoczywaj dziewczynko ile się do bo potem się nie da :-D

Asia - ślicznie wyglądacie z Wikunią w podpisie, pracujesz... super, ja bym chciała tak z Bartkiem się wymieniać... dziś dostałam kilka propozycji z GoldenLine i jedna by mi pasowała, ale... czy ktokolwiek poczeka na mnie do listopada?? :-)

Edulitko - MBank jest taki ugodowy, a np. w Polbanku dają większą kwotę niż w innych bankach przy tych samych zarobkach - w sumie nie wiem co bankowi nie pasuje u dewelopera...

Felicity - odliczam z Tobą w opisach na gg :-D życzę szczęśliwego rozwiązania ;-) ale ten czas leci...

Aniusia - to teraz nie zaniedbuj jak już w domku jesteś - pisz częściej :-D

Elusia - nie martw się dziurą w cv jeśli czujesz, że powinnaś zostać, chcesz zostać z Jasiem dłużej i masz możliwość ! - ja spotkałam moją kuzynkę ona ma Abi 4 lata i Natana 2 (coś koło tego) no i Ulka nie chce wracać, ale u niej to wynika z tego, ze jej się nie chce... nie może zebrać się w sobie, że się zasiedziała :-D kwestia podejścia :-) ja wiem, ze muszę wrócić (nie bez względu na wszystko), chcę też bo już wypadłam z obiegu, już mi jest ciężko odnaleźć się jak tam tylko wpadam - ale gdybyśmy mieli fajną sytuację finansową, no i ja pracę gdzie np. 4 h mogłabym jej poświęcić to cud miód by wtedy był ;-)

Nellu - weekend w Pradze... mmmm - mam obiecany u mojego oszusta matrymonialnego ;-)

Iwciu - odpocznij kochanie :-D

nie wiem komu jeszcze aaaa - Karolka, uważaj na siebie :ico_chory:

Anetko - tak marzymy o naszej sypialni i łazience - tylko dla nas, właśnie na poddaszu ;-) jak w pracy??

na weselu było super - zaczęło się gorzej, wychodzimy do kościoła a tu zaczęło lać jak z cebra, podjechaliśmy samochodem, kościół klaustrofobiczny, kupa ludzi, my naszym autobusem - no już dość miałam, Lila nie chciała siedzieć więc pół mszy na rękach, drugie pół już w wózku, potem Róża, wącham - kupa, wzięłam na chwilę na kolana, bo się wierciła a ona pawia na mnie (troszkę) głównie na podłogę :-D masza trwała z modlitwami wszystkim 1 h i 40 min, zajechaliśmy na wesele, a tam zimno jak pies w tej sali - długo nie czekając oddaliśmy dzieci mojej ciotce i zabawa :-D potem już tylko było super :-D


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i najważniejsze... tylko csiii by nie zapeszyć nic

MOJA AGA I ADAM BęDą MIELI DZIDZIUSIA :-d :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - w styczniu jak dobrze pójdzie ;-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:16

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-; i maluszki

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

06 maja 2008, 09:49

Dzień Dobry :-)

Przyszłam się tylko przywitać i życzyć miłego dnia bo zaraz zmykam leżeć, a co mi tam... przecież kazali :-D Mama mi wczoraj poprasowała, rozwiesiła pranie i przypilnowała dziecka :ico_brawa_01: Dziś już jestem sama.

MARITTKO pewnie w tym kościele nie było Ci do śmiechu ale za to ja się pośmiałam :ico_oczko: tylko filmik nakręcić :ico_haha_01: Trzymam kciuki za to małe bobo. Co do krwawienia to nikt nie był w stanie tego dokładnie stwierdzić, być może spłynęły pozostałości po krwiaku? Ja wiem na pewno, że dzień wcześniej trochę dźwigałam a potem dowiedziałam się o kolejnych naszych problemach i zaczął boleć mnie brzuch, więc to też mogło być przyczyną. Poza tym powiedziano mi, że dopóki łożysko całkowicie się nie wykształci to takie krwawienia mogą wystąpić.


Orientujecie się może na ile musiałabym wrócić do pracy z wychowawczego aby móc pójść na zwolnienie ciążowe?????

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 maja 2008, 10:18

Witam :-)
Kasiulko- ciesze się że już wróciłaś dbaj dbaj o siebie kochana o siebie i o bobo :ico_ciezarowka: przesyłam buziaki w brzuś :ico_buziaczki_big:
Elu- na ych foteczkach to wyglądasz jak starsza siostra a nie mama normalnie ślicznie :ico_brawa_01:
Asiu- Wikunia to mała śmieszka tzn. nie do ońca mała bo rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01:
Maritko- fotki super dziewczynki słodkie a twoja fryzurka bardzo ci pasuje - ślicznie wyglądasz :-)
Co do kredytu - to chodzi o podział działki bank chce się zabezpieczać na wyodrębnionej działce a nie na udziałach w niej - niestety do końca budowy działka jest wspólna dla 8 szeregowców i dopiero po odbiorze trzeba czekać na dezyzje wójta co do podziału- wczoraj składaliśmy wniosek w ostatnim banku tóry się zgadza zobaczymy co KB na to :ico_noniewiem: jak już wcześniej pisałam że straciłam entuzjazm i nadzieje no nic zobaczymy.
Maritko - kościół i ten opis sytuacyjny śmiesznie a my w niedziele cała komunie ganialiśmy z Marcinem w koło kościoła :ico_haha_01: za Nikolą
To na razie tyle musze jescze poczytać bo przyznam się po łebkach przeleciałam kilka ostatnich postów :ico_wstydzioch:
Kto wpada na kawke :ico_kawa: ?

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 maja 2008, 10:18

hej,
co tu takie pustki? czy strona znowu mi się nie chce odświeżyć?

napiszę tylko do Kasiulki - wybaczcie... Kasiulko, bardzo się cieszę, że jesteś już w domku, trzymam mocno kciuki za Was, na pewno będzie wszystko dobrze! a Ty teraz leniuchuj! biedny Konradek, że tak przeżywał rozłąkę z mamą :(

a Jaś złapał rotawirusa, 3 dzień sraczka, straszna, nonono tak odparzona, że wczoraj nie mógł na niej siedzieć, przewijać się nie daje, tylko tak płacze i krzyczy, że ja z nim płaczę :( już niech przestanie strzelać te kupy :ico_placzek: prawie nic nie je :(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 maja 2008, 10:20

Elu-Biedny JASIULEK niech szybko zdrowieje buziaczki dla niego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 maja 2008, 10:22

Witam

Kasieńko leż leż
Eluś dużo zdrówka dla Jasia, co za parszywe choróbsko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Martula wyglądasz apetycznie, super laska z Ciebie :ico_brawa_01:

Spadam do roboty pa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości