MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 maja 2008, 20:35

Ewelina, wspolczuje tej calej sytuacji z rodzinka... ale tak jak juz kiedys rozmawialysmy- troszke jeszcze mozna wytrzymac a potem sie przeprowadzic i miec wszystkich w d...
po co ogladac tych ludzi, skoro sa tacy niezyczliwi??? lepiej wam bedzie z dala od nich, bo pomocy od nich nie otrzymacie a tylko Was denerwuja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 20:43

lepiej wam bedzie z dala od nich, bo pomocy od nich nie otrzymacie a tylko Was denerwuja
-zgadzam sie i popieram pomysl przeprowadzki :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 maja 2008, 20:48

dziewczynki, po prostu musze wam opisac sytuacje jaka mnie dzis spotkala w markecie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja to zawsze mam szczescie :ico_zly:
otoz: stanelam przy kasie priorytetowej, tj dla kobiet w ciazy i inwalidow... wozek mialam pelny po brzegi... bylam w kolejce pierwsza...
za mna stanela kolejna brzuchata babeczka z mezem( w dosc zaawansowanej ciazy) a za nia murzynka z trojka dzieci i mezem...
no i kasjerka sie pyta tej murzynki czy jest w ciazy czy ma dokument na grupe inwalidzka, bo to jest kasa dla uprzywilejowanmych.murzynka sucha jak "szczapa" i plaska jak deska mowi ze jest w ciazy :ico_szoking: :ico_puknij: na to kasjerka, ze po niej ciazy nie widac ... murzynka (oburzona ): ale ja w ciazy jestem! kasjerka: a czy ma pani na to dokument???
murzynka: nie mam zadnego zaswiadczenia ale jestem w ciazy i koniec.... :ico_puknij:
kasjerka: to jest kasa dla kobiet w zaawansowanej ciazy...prosze przejsc do kasy obok... no i "czarna" zaczela awanture robic :ico_olaboga: przybieglo 3 ochroniarzy :ico_szoking: ... kasjerka zaczela rzucac moimi zakupami :ico_szoking: , plakac i histeryzowac...no i zabrali ja do psychologa :ico_szoking: ... ochroniarze murzynke wyprosili, zawolali zastepstwo do kasy ( jakiegos goscia co kasy nie umial obsluzyc :ico_zly: ) potem wezwali kogos kto potrafil otworzyc kase :ico_olaboga: i ponad pol godziny w plecy... a ja myslalam ze tam z nerwow urodze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: (w sumie to nie byloby to az tak zle :ico_oczko: )

a swoja droga... maja niektore baby tupet :ico_puknij: jakby chcieli wszystkie z urojona ciaza przy takich kasach obslugiwac, to te kolejki niczym nie roznilyby sie od pozostalych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 20:49

lozeczka dzis nie poskrecamy,bo moj M. wrocil i zle sie czuje,glowa go boli i malo co nie zwracal,moze jutro
tak czy siak jak juz bedzie to zaraz pstrykne pare fotek i wrzuce wam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-06, 20:52 ]
Moniczko ale sie usmialam,tzn wyobrazilam sobie ta kasjerke jak rzuca twoimi zakupami itd,ale miala racje,skoro kazda tak jak ta murzynka mialaby podejsc po to oby byc obsluzona szybciej i symulowac ciaze to juz nie fer
u nas nie ma takich kas i nie ma klopotu,choc powiem,ze nie raz by sie przydaly

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 maja 2008, 20:53

czekamy Emilko na foteczki :-D
a ja nie kupilam tego lezaczka... z moim szczesciem: bylo kilka modeli ...akurat ten ktory mi sie spodobal nie mial juz juz wersji dla dziewczynki :ico_zly: no nic... kupimy innym razem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

06 maja 2008, 20:57

lepiej wam bedzie z dala od nich, bo pomocy od nich nie otrzymacie a tylko Was denerwuja :ico_noniewiem:
tez tak mysle tylko na razie musimy sie troche powstrzymac raz ze Kacperek bedzie a dwa moj maz musi dostac umowe na stale a potem jak najdalej od nich......

Ja juz sie z wami na dzis zegnam bo mnie spanko jakos wzielo z tych moich przezyc wewnetrznych :-)
Zycze wam Kolorowych snow caluski w brzusie no i miejmy nadzieje ze rozdwajanie co dwa dni nie zostalo przerwane :ico_haha_01:
Jeszcze zostalo nam pare godzin :ico_haha_02:
Dobranoc!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 maja 2008, 20:58

Moniczko ale sie usmialam,tzn wyobrazilam sobie ta kasjerke jak rzuca twoimi zakupami itd,ale miala racje,skoro kazda tak jak ta murzynka mialaby podejsc po to oby byc obsluzona szybciej i symulowac ciaze to juz nie fer
mi tam za bardzo do smiechu nie bylo :ico_oczko: (dobrze ze w jej rece nie trafily sloiki ani butelki :ico_oczko: )
a swoja droga ja nie w ciazy bardziej wygladam na ciezarna jak ta symulantka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 20:59

a ja nie kupilam tego lezaczka... z moim szczesciem: bylo kilka modeli ...akurat ten ktory mi sie spodobal nie mial juz juz wersji dla dziewczynki
-a moze tak mialo byc
,moze ktos ci jednak go kupi :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 maja 2008, 21:00

kolorowych snow Ewelinko, poglaskaj brzusio od cioc majowkowych :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-06, 21:01 ]
a ja nie kupilam tego lezaczka... z moim szczesciem: bylo kilka modeli ...akurat ten ktory mi sie spodobal nie mial juz juz wersji dla dziewczynki
-a moze tak mialo byc
,moze ktos ci jednak go kupi :-D
byc moze :-D albo w brzusiu siedzi chlopczyk :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 maja 2008, 21:21

ide robić bułeczki bratu bo tak mu posmakowały że mnie cały dzień o nie męczy. Do później
-to te co przepis mi wczoraj przelecial przed oczami???
tak to te :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość