Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

06 maja 2008, 21:39

Asiu alem sie ubwaila tym tekstem z cyckami
ale co fakt to fakt
:ico_brawa_01:

Viola fryzurka naprawde fantastyczna
ja tez mam ciagoty do czerwonych akcentow, bo
dlugo nosilam sie na rudo :-D

a co do wagi to wiem o czym mowisz :ico_oczko:

Ula to jak tak dalej pojdzie to chyba znow na nowym watku razem wyladujemy :ico_brawa_01:

Aniu Zosia tez żle spała tej nocki chyba faktycznie cos wisialo w powietrzu

Basiu biedna ty jestes z tą rehabilitacja
mam nadzieje ze juz długo nie beda
tak męczyć kochanego Tadzia :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 21:45

właśnie sosim i najgorsze, że przepadły mu dziś fajowe zajęcia z dzieciakami, coś w stylu tych zajęć jakie na stronie pampersa lub cwicz z maluszkiem były
są naprawdę super, ale musieliśmy się ewakuować, bo inne dzieci też zaczynały płakać, jak Tadzik wył
no ja spadam
dobrej nocki, bo nie wiem co będzie u nas, mam nadzieję, że lepiej niż wczoraj i to ta pogoda tak zadziałała na dzieciaki
kolorowych snów

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

06 maja 2008, 22:16

cześć!!!!!


ja też pomału wracam!!!!

ps.Ula dzieki za maila!!!!! przypomniał mi o tik-taku


byłam chora i to dosć poważnie bo miałam zapalenie nerek....a potem moj mały miał infekcje- byliśmy wczoraj u lekarza i już jest wszystko ok ( obeszło sie nawet bez antybiotyku choć Bronka lekarka z przychodni przepisała antybiotyk na 10 dni!!!) ale szukałam tyle lekarza który inaczej bedzie leczył i znalazłam!!!! super facet!!!!


Ula czy te zdjecia są jeszcze aktualne????

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 maja 2008, 00:30

czesc dziewczyny
kurcze nie mam kompletnie teraz czau, ale musialam wpasc choc na chwile. choc znajac siebie przeciagnie sie to w mega chwile nie? :ico_oczko:

dzisiaj mialam pod opieka coreczke kolezanki. rowiesniczke lelke hehe wiec bylo wesolo i busy na maxa hihi
ona spokojna, grzeczna, nie taka ruchliwa jak lelek wiec luzik
ale moj synek to maly wariat, wszystko po kilku sekundach go nudzi podczas gdy majka moze tak dobre pol godziny siedziec i zajmowac sie jedna rzecza. szok!! nie sadzilam ze to mozliwe hehe
nie wejdzie tam gdzie leleek i nie ma tyle sily wiec dzieki temu dalam sobie rade hihi
dobrze ze kolezanka-wspollokatorka nie pracuje wiec wzielysmy dzieciaki na spacer-na plac zabaw hehe
ale mialy radoche
pogoda wymarzona, normalnie czad !!!

wieczorem wpadl jeszcze kumpel przejazdem z watford. adas wrocil pozniej niz zwykle bo musi skonczyc robotke przed wyjazdem do pl (juz w sobte jupi!!).

a wczorajsze uwienczenie dlugiego weekendu bylo po prostu nonono`!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dawno nie bylismy w gorach, na poczatku ciazy lazilismy ostatnio
wiec tym bardziej nam sie podobalo
snowdonia (walia) to przepiekne miejsce, trasa spokojna, ok 2 godzinna w jedna strone, ale zakwasy i tak sa hehe
pod szczytem musielismy sie wrocic, bo bylo naprawde stromo i ciezko byloby z lelkiem tam wejsc bez dobrych butow,, no moze wejsc adam dalby rade ale` gorzej` juz z zejsciem hehe no szkoda. nadrobimy nastepnym razem hihi
fotek mam duzo ale dopiero teraz je zgralam na kompa i ładuje na fotosik...
az dziwne u mnie.. bo powinny juz wczoraj sie tam znalezc hihi
nawalilam hehe
wracajac ze snowdonii zahaczylismy jeszcze o wybrzeze, i morze irlandzkie hehe co prawda trafilismy na odplyw ale udalo sie dogonic wode hehe

wracalismy w korkach, nie wiem nawet jak dlugo. bo albo spalam albo zajmowalam sie lelkiem. wpadal w placz i dwa razy musialam go wyjac z fotelika bo wyl jak opetany hehe
do tego musial jechac w samym bodziaku bo on taki zimnolubny ze mu goraco... a i tak glowke mial mokra :ico_noniewiem:
w domu bylismy przed 22
przyznam ze nog nie czulam.. ale ja fanka zakwasow wiec sie ciesze :-D
szkoda tylko ze brzucha nie czuje bo ten bol jest boski hihi
lelkowi sie podobalo. bo spedzil czas u tatusia na brzuchu lub na plecach. spiewal i gadalatatatatata, nawet udalo mu sie w niej zasnac hehe

pogoda trafila nam sie wrecz idealna pelne slonce, szok!!
kiedy wyjezdzalismy z Bham rano to lało ale ostro wierzylismy ze bedzie ladnie i sie sprawdzilo hehe
oczywsicie nie obylo sie bez przygod.. zaczelo sie od tego ze zaspalismy i wyjechalismy godzine pozniej....
juz na samym poczatku drogi.. przed maske wyskoczyl nam duzy pies (cos a la wilczur) ktory uciekl z posesji. wczesniej zakrecil sie przed tirem. ale na szczescie w pore zahamowalismy
hmmmm wyjechalismy godzine pozniej niz znajomi a dziwna sprawa okazal sie fakt iz znalezlismy w miejscu docelowym pierwsi
hmmmm tak nas poprowadzil tomtom.. hmm czekalismy tam na nich. umowilismy sie nawet pod znanym bankiem.. oni widzieli ten sam, ta sama ulice ale nas NIE :ico_szoking:
wreszcie po takim krazeniu i usilnym poszukiwaniu okazalo sie ze jestesmy w kompletnie innej miejscowosci hehe
ja zauwazylam ze na zadnym znaku nie bylo nazwy tej miejscowosci do ktorej sie wybieramy
ale przeciez TOMtom i ADAm wiedza lepiej hehe
hehe no ale dojechalismy do reszty
tam juz bylo pieknie , ladnie.. widok niesamowity..
wsiedlismy do autobusu ktory mial nas dowiezc na miejsce skad zaczyna sie szlak na gore hehe
autobus pietrowy z odkrytym dachem
my siadamy oczywiscie na gorze,, nagle slychac na dole odglos tlucazacego sie szkla.. patrze a tam nasz kubus w malej butelce wyslizgnal sie z plecaka
wielkie zamieszanie.. kogos uderzyl
ja myslalam ze zawalu dostane.. szok. panikaa
ale na szcescie nic sie nie stalo. uffff ale chlopaka uderzyl tylko niegroznie... straszne..
cala droge ci ludzie patrzyli na nas niemilo i oczywiscie okreslili mianem niezbyt rozgarnietych :ico_wstydzioch:
jakby tak rozcial mu glowe.. nawet nie chce myslec co by sie stalo masakra.. na szczescie potem juz pech nas opuscil uffffff

dobra tyle moich wywodow
jak fotosik nie strajkuje to wkleje fotki z kregli niedzielnych a wczorajsze moze uda mi sie jutro zalaczyc


do uslyszenia
dobranoc


aaa zapomnialam, dzisiaj zupelnie przypadkiem znalazlam lelkowi drugiego zeba tym razem gorna dwojka.. hmm czyzby pracowal nad wampirskim usmiechem?bo na razie ma tylko dolna jedynke hihi
pewnie stad ostatnie noce.. normalnie budzil sie czesto z placzem. nie wyrabialismy.. dzis juz lepiej bylo, bo pozno poszedl spac. hmm ale wstal bardzo wczesnie
a wieczorem byl nie do zniesienia wrrr
a zwykle bywa ok wrrrr

Obrazek

Obrazek
Obrazek

adas w akcji
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 maja 2008, 10:38

no witam z rana u nas dzis przesliczna pogoda :-D maluszek juz na balkoniku a ja kombinuje co by tu zrobic bo szkoda takiego pieknego dzionka :-D mazy mi sie tenis ale nie wiadomo kiedy mezus wróci :ico_noniewiem:

Madziu piekne foteczki jak zawsze :-D a ty na długo w polsce bedziesz moze nas odwiedzisz :-D bo widze ze twój Leon jak mój PAwełek ruchliwy, i tez mam kuzynke której córka siedzi sobie poł godziny w jednym miejscu a mój krazy nad nia :-D
I zazdroszcze ci tych wypadów w góry my sie raz wybralismy ale z taka troszke słąba ekipa która wymiekła jeszcze zamin zdazylismy sie zmeczyc, ale cóz poradzic :ico_noniewiem: wogóle u nas Pawełek podruzuje u tatuska na barana wiec tez jestesmy ograniczeni :-D
ale w weekned szykuje sie u nas troszke atrakcji bo odrestaurowali dwa forty i wielkie otwarcie i mała bitwa wiec jesli ktos lubi takie atrakcje to zapraszam :-D
http://um.nysa.pl/_portal/news/12071266 ... nieje.html

Basiu rewelacyjne kawały nasmiałam sie :-D widze ze humorek dopisuje i nie ma sie co dziwic bo pogoda przesliczna :-D

Serafinko super ze tu do nas wróćiłąs a foteczki pewnie ze aktualne bo twój Bronus to juz pewnie duzy chłopak :-D i zagladaj tu nas czesciej :-D

A ja jeszcze nie farbowałam nidgy włosków bo jakos tak nigdy nie mogłam sie na jakis kolorek zdecydowac, ale juz mnie strasznie korci szczególnie jak ogladam ciagle te wasze nowe fryzurki :-D

Sosim ja jestem za nowy wateczkiem :ico_ciezarowka: to co jaki miesiac sobie wybieramy :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 maja 2008, 10:56

witajcie
wieści u nas:
po pierwsze Tadzik wstał dziś 7:15 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , przez co oczywiście spóźniliśmy się na zajęcia z rehabilitacji, bo ja też zaspałam
Tadzik sam siada z raczków i z klęku i już tylko ciut, ciut mu brakuje do raczków
Wiki obudziła się dziś z katarem i kaszlem, oczywiście tatuś mało odpowiedzialny (mówiłam, żeby się ubrał do koszenia trawy, a on nic tylko koszulka i krótkie spodnie, bo mu gorąco a pogoda niezbyt była i w efekcie katar ma i kaszel)
od wczoraj mamy nowe słowo: pupa
a na mrówki, które znowu opanowały mi dom (ale mówią, że ponoć wtedy nie ma pająków, prusaków, pluskiew i innych robactw, nie wiem jak z innymi gadzinami, bo nie mamy, ale jak się pojawiły mrówki, to normalnie kilka razy widziałam jak pająki dosłownie sp...y na pole, co akurat dosyć mnie ucieszyło, bo się ich boję-dziwne nie, innych badziewi nie tylko niewinnych pajączków) mam już sposób i jest bardzo podobno skuteczny i lecę dziś do OBi kupić ten środek nazywa się Faradox B, to hormonalne żarcie dla mróweczek, po którym padają i przestają się rozmnażać, a dodatkowo bezpieczne dla dzieciaków, bo nie jest toksyczne

madziorka ależ u ciebie się dzieje :ico_brawa_01: , fajna fotka z kulami, ależ biust ci urósł :ico_oczko:
serafinko zapraszamy częściej i wklej nam kilka foteczek
uleńko u nas też super pogoda, zaraz wychodzimy na polko, a na tenisa to z moim mężem się umów, bo on też nie może się wybrać

[ Dodano: 2008-05-07, 10:57 ]
świetny ten fort, może jak się spotkamy to zrobimy sobie tam wycieczkę

[ Dodano: 2008-05-07, 11:01 ]
aha, violu dzięki za komentarzyk na nk, ty to zawsze wszystko zauważysz, a to tylko dzięki tobie takie fajne wyszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

07 maja 2008, 11:03

Ula mi by pasował grudzien, styczen lub luty tak zeby male urodzilo sie na jesien :)

Basiu powodzonka w walce z mrówami :ico_brawa_01:

witaj Serafinko buzialki dla dzielnego Bronka :ico_brawa_01:

Madziorka ty to masz bujne życie na tych wyspach heheh
widac ze mobilna z was rodzinka :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 maja 2008, 11:28

sosim to najlepiej w okolicy Świąt, bo wtedy są wrześnióweczki (tak jak ja) i jest super, bo jeszcze w miarę ciepło i można z dzieciaszkami szybciutko na powietrze wychodzić

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 maja 2008, 15:04

Basiu brawa :ico_brawa_01: dla Tadzika za taka pobódke, moze mu sie znudziło juz to poranne wstawanie :-D oby tak dalej
a tych rehabilitacji to jedak tez troche szkoda bo zawsze to jakas odmiana dla Tadzika zabawa z innymi babelkami :-D
a ten preparat to mozna tez w ogródeczku stosowac bo u mnie własnie tam plaga :ico_noniewiem:

Sosim ja to raczej mysłałam zeby juz sie do roboty brac, poki jest ochota, bo to nigdy nie wiadomo ile staranka potrwaja :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 maja 2008, 15:23

ULA_TOMEK pisze:Sosim ja to raczej mysłałam zeby juz sie do roboty brac, poki jest ochota, bo to nigdy nie wiadomo ile staranka potrwaja

:ico_brawa: :580: :ico_brawa:


a my juz po spacerku... pieknie dziś u nas...teraz obiadek...i potem może znowu wyjdziemy...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość