Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 maja 2008, 23:03

Zborra az mnie zamurowalo ze zdziwienia :ico_szoking: :ico_puknij: ...moim zdaniem Hania bardzo sie zmienila i albo tak wyrosla albo schudla ale wydaje mi sie chuda i dluga :ico_noniewiem: i :ico_brawa_01: za chodzenie...ma calkiem inny zryg chodzenia niz Maya....chodza zupelnie inaczej hihihi.....pewnie kazde dzieco inaczej te nozki zarzuca...Hania ma bardzo plastyczne nogi-jak z plasteliny na tym filmiku :ico_oczko: ....daj wiecej filmow bo musze sie napatrzec na Hanusie!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 maja 2008, 23:13

hehehe, nie ma więcej...bo co chcę nagrać, to ona na pupie... :ico_haha_01:
I chyba urosła...ale schudła :ico_nienie: waży 8800g ku mojej wielkiej radości :ico_haha_01:

a tu jeszcze kilka fotek do poduszki...ale mnie ten fotosik wnerrrrrwia...
to ja po tych targach...opalona...
Obrazek

tu majówkowo
Obrazek
Obrazek

Hania z Antosią
Obrazek

po chrzcinach kuzynki
Obrazek
czyż nie jestem piękna???
Obrazek

a tu dziś na spacerku wieczornym
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

06 maja 2008, 23:13

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: HANECZKO!!!!

GLIZDUNIA, u nas to nie ma zwyczaju wogóle imprez wielkich robić na roczek. U mnie to najbliższa rodzina tylko rodzice i rodzeństwo z dziećmi i się uzbierało, a w lokalu to może i chętnie bym zrobiła, ale kasy brak, w domu pewnie też będzie kosztowało, ale nie będę wymyślać wiele i pokąbinuję z tanimi daniami. Wolę kasę przeznaczyć na kolonie Kacpra, niech sobie dzieciak świat pozwiedza. A rodzinkę mam fajną więc napewno i tak będziemy się dobrze bawić, chociaż ciasno :-D

Noto zmykam, może jeszcze coś spłodzę na zakończenie tej mojej pracy. Dobranoc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 maja 2008, 23:18

Zborra swietne foty i mi przypomnialas ze zapomnialam na nasz dzisiejszy wieczorny spacer aparatu :ico_placzek: :ico_puknij: ....a u nas zielen w pelni,wszystko pieknie kwitnie i niebo czyste bylo a ja nic nie uwietrznilam :ico_zly: ....a opalenizna :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ....widze ze chyba Kanary odwiedzilas :ico_oczko: ....niezle....wygladasz swietnie!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 maja 2008, 08:29

Dzień dobry
Wstawać majóweczki
zbora śliczna Hania i jak ładnie chodzi

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 maja 2008, 09:12

hej ja jestem w trakcie wielkiego sprzątania
jutro idę na ostatnie zakupy, a w piątek wielkie gotowanie. Zaczyna mnie przerażać ten dzień. Sobota będzie masakryczna.
Zaraz wstawię pranie i jutro dodatkowo czeka mnie mega prasowanie. 4 wsady prania. A i jeszcze po południu mycie okien.

Młoda się obudzi to zmykamy na spacerek, jakiś chleb trzeba kupic i sok, bo gorąco mam w domu jak cholera.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 maja 2008, 09:16

Hej!

zapraszamy wobec tego na imprezkę, może to Was obudzi
Obrazek Obrazek Obrazek

Glizdunia...Kanary mówisz? a to tylko rozpylony samoopalacz :ico_haha_01: którego już w sumie na mnie nie ma...ale tydzień prawie było super.

Moje dziecko dziś o 3 z :ico_placzek: i co? wzięłam ją do nas i spała jak zabita do 6!!! potem mleko i do siebie, ale już nie za bardzo. Brykała i przed 7wstaliśmy. I maruda jak cholera...przez te zęby wstrętne. U góry na bank idą 2, ale chyba też na dole 2...szok.i kichnęła na mnie kaszką...ale mam :ico_zly: potem nie chciała jeść...ech, okropna dziś jest. Aż chce się iść do pracy.

To uciekam, buziaki!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2008, 09:38

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
STO LAT <STO LAT >>>>>>>Hani!!!!!!!!!!!!!!!!
najslodsze zyczonka urodzinowe,duuuuzo zdowka,milosci..prezentow i maminych czułosci zyczy Maya i ciocia Daria!!!!!!
1urodzinki....matko az podekscytowana jestem ze nasze majowiatko juz ma rok!!!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 maja 2008, 09:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek


IDZIE MISIO IDZIE KONIK MAŁPKA PIESEK NO I SŁONIK WSZYSCY RAZEM Z BALONAMI Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI BO HANECZKO MA DZIŚ ŚWIĘTO!!! WIĘC I JA ZYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO STOLICZKA ZACZAROWANEGO CO SPEŁNI WSZYSTKIE SNY MARZENIA I PRAGNIENIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 maja 2008, 09:56

Obrazek
[center]Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miau. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!![/center]

Ale ten czas leci, to już rok, a pamiętacie jak się denerwowałyśmy, jak się okazało że Zbora w szpitalu jest.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości