malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

06 maja 2008, 21:55

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:29 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

07 maja 2008, 08:40

mamamoniaczy twoja Julcia jeszcze ma napady płaczu?Bo wiesz mój codziennie daje koncerty do południa, i od 18-stej do ok 24-tej.I wczoraj już nie wytrzymałąm ze zmeczenia i nerwowo, i wysłałąm moją mamę żeby poszłą do naszej pediatry i spytałą co by mu podawać albo mleko zmienić. I tak powiedziałą, że niekoniecznie muszą być to kolki,poprostu tak maleńkie dzieci czesto łapią zapalenia cewki moczowej, a to min objawia się bólami jak na kolke, zaparciami,wzdeciami czy prutaniem,kazała nam zrobić posiew moczu.podobnie miałam niedawno z Emką, też miała zaparcia i narzekałą na ból brzuszka, a tam było zapalenie pecherza mozcowego, a żadnych innych objawów, zaczerwienie itepe zero. więc dziewczęta jesli maluszki cierpią róbcie posiewy.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 maja 2008, 08:52

MałgoskaTosienka jest taka maleńka ... mój Bartus jest juz taki duży ze w waniennce odpycha się nóżkami ... Jest naprwade śliczna!!!

JA PO DZISIEJSZEJ NOCY MAM SERDECZNIE WSZYSTKIEGO DOŚĆ!! Już na newt nie wiem ile razy wstawałam do malego... wiecznie głodny... jak sie zbliżałam do łóżeczka to płakał ... normalnie szok, koszmar jakis... Przy cycku usypiał, kladlam do do lozeczka i za 5 minut powtorka... a teraz sobie spi a ja mam tyle dzis do zrobienia ... ze mnie to juz jest wrak.. a potem sie dziwic ze kobiety karmiace tak szybko traca na wadze, z wycieńczenia...Znajoma mi mowila zebym co drugie karmienie dawala mu butelke, bo inaczej sie zajade... ale nie wiem czy to bedzie dla niego dobre... Jutro ide do lekarza z nim to sie wypytam... :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 maja 2008, 09:03

meggi_24, a smoczka próbowałaś?? Może ma silny odruch ssania jak mój. U nas dyduś spisuje sie na medal.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 23:09 przez Joanna24, łącznie zmieniany 1 raz.

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

07 maja 2008, 09:17

Znajoma mi mowila zebym co drugie karmienie dawala mu butelke, bo inaczej sie zajade... ale nie wiem czy to bedzie dla niego dobre...
mój jak do 3 tygodnia był na cycu, pediatra kazłą jedno nocne karmienie dawać butlę mleka i spał choc dłużej.Tylko że Ja od poczatku uczyłąm że nie na żadanie, tylko pod godzinę, na początku co 2 h a potem już co 3h.Jak bedziesz dawałą co drugie butlę to niestety cyca już może nie chceiec, bo mleko sztuczne jest bardziej sycące i lepiej mu ciagnąć smoczek.jesli już to niech lekarka przepisze ci bebilon pepti mleko jak matki i z prebiotykami, 11 zł na receptę za puszke.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 maja 2008, 09:48

Smoczka nie chce, wypluwa go i drze sie w niebogłosy :(:(: normoalnie z sił odpaam... teraz zaczyna się wiercić i znów karmienie... moje sutki sa już tak wyciągnięte jak w tej reklamie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 maja 2008, 10:16

Moja też niesmoczkowa jednak i ryczy jeszcze bardziej jak próbuje go jej wcisnąć. czasami załapie ale naprawdę bardzo rzadko.
Ja zamierzam dać małej sztuczne mleko (NAN 1 kupiłam) pierwszy raz w sobotę, bo sie do szkoły wybieram. Nie chcę ściągać mojego mleka, bo wtedy piersi będą produkowały więcej i ja tych 7 godzin w tej szkole w życiu nie wytrzymam. dziś może zrobię małej próbę z odrobiną tego mleka, bo chcę zobaczyć czy w ogóle będzie wiedzieć o co chodzi z butelką. Jutro może powtórzymy próbę i jak wszystko pójdzie ok, to w sobotę mąż zostanie z dziewczynami a ja wybywam :-)

[ Dodano: 2008-05-07, 10:20 ]
Wczoraj byliśmy na USG stawów biodrowych z Kingą. A Wy nie byłyście? Nic nie pisałyście o tym. U nas na szczęście wszystko ok i tylko za 8 tyg jak Kinga skończy 3 mies musimy się pojawić na kontroli.
Byłam wczoraj u gina z tym moim kroczem. No i nie jest dobrze. Spomiędzy zszytej skóry wystaje mi "żywe mięso" i stamtąd właśnie mi leci krew. To się może powiększać dlatego mam sobie robić przez kolejne 2 tyg nasiadówki z kalii lub Tantum Rosa i zobaczymy co dalej. Jak nic się nie zmieni albo będzie gorzej, to do szpitala idę na ponowne rozcięcie i zszycie (a już się cieszyłam, że mnie ominęła ta przyjemność) :ico_placzek:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 maja 2008, 10:22

Witam!
Tosia słodziutka i rzeczywiście taka maleńka.
Emma nie mam brzucha, aż sama się dziwie,ze tak szybko mi wszystko spadło.
Joanna współczuje takich nocy. Mój Antoś też je często ale pózniej sam szybko zasypia albo nawet się nie obudzi bo nie płacze tylko tak kwęka i zje nawet oczek nie otworzy.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 maja 2008, 10:27

Aha i na zakupach wczoraj byliśmy całą naszą rodzinką i w knajpie na obiadku. Mówiliśmy jeszcze niedawno z mężem, że pewnie teraz to nieprędko się wybierzemy, a tu proszę-udało się. Kinga przez cały czas spała i w knajpie i na zakupach i jak byłam u lekarza. Tylko raz się obudziła, nakarmiłam ją w samochodzie i dalej spała. Fajny dzień miałam wczoraj. A dziś też chyba się wybierzemy do jakiegoś centrum handlowego, bo musimy jeszcze Ewie sandałki kupić. Emma ty masz córeczkę-masz może jakieś godne polecenia butki dla takich małych dziewczynek tak żeby były wygodne, nie obcierały i były w miarę tanie. :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 maja 2008, 10:29

byliśmy na USG stawów biodrowych z Kingą. A Wy nie byłyście
ja jeszcze Antka nawet do pediatry nie zapisałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-05-07, 10:30 ]
Agata współczuję , moze samo się zagoi i nie trzeba będzie ciąć, wyobrażam sobie jak Cię to boli.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość