mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 lut 2008, 23:24

U nas dzis zamieszanie.. Mezu tapetuje przedpokoj, bo jak mnie nie bylo to wytapetowal w paski rozowo-bezowe :ico_szoking: :-D haha mowil ze w sklepie wygladalo na lososiowo-bezowy :-d i chcial mi zrobic niespodzianke :-) Well, nie wyszlo i dzis jedzie z nowa tapeta, o kolorze czekolada plus dodatki kremowe :ico_brawa_01: do tego biale framugi i listwy. Juz mi sie podoba :-)

Potem na skrecic nowy stolik pod telewizor :-) Wczoraj na wyprzedazy kupilismy, talki sobie w sumie ale przynajmniej w kolorze reszty mebli. ale chyba dzisiaj juz tego nie zrobi :-)

Nell dzis marudna jak nie wiem, chyba ja swedza dzialsa bidulke. Chyba zaczne jej smarowac Dentinoxem, bo kupilam sobie w Polsce jak bylam. Zapobiegliwa jestem, co? :-D

eve, wozeczki fajne, mi sie bardziej podoba ten 3-kolowy ale faktycznie chyba ten pierwszy praktyczniejszy. Eska, twoj wozek bomba :ico_brawa_01: No cena tez, ale jest to swietna firma i na pewno bys byla zadowolona. Poza tym ten wozek to az do 3 roku zycia bedziesz wozic wiec lepiej taki trwalszy kupic, bo i dziecko ciezsze i wiecej wozenia bedzie. Ja mialam dla Zuzi od roczku ABC bylam super zadowolona, a tego typu to mialam El-jot, super wygladal., ale niestety dziadostwo sie rozwalilo po ok. roku. Najpierw odpadl taki wahacz od podnozka, potem stelaz pekl w jednym miesjcu, kolko jedno odpadalo , no ale kosztowal 230 zl wiec w sumie sie nie zaskoczylam.
JA to w ogole mam fiola na 3 wozki: Quinny Buzz spacerowka, Bugaboo spacerowka (no comments odnosnie ceny :ico_szoking: ) i jeszcze drozszy Stokke :ico_szoking: Ale mi sie podobaja :ico_brawa_01: A pewnie i tak kupie cos o wiele, wiele tanszego, ew. tego Buzza bo jest w miare cena ok (no jak na 3 lata ma mi starczyc) :ico_haha_01: ;-)

Kocurka, sliczna z Ciebie kobietka, widzialam na naszek -klasie. No i mezulca masz pierwsza klasa :ico_brawa_01: Przystojniacha jak nie wiem. Ciekawe po kim Zuzik odziedziczy kolor oczek: bo wy dwoje to przeciwienstwo pod tym wzgledem :-)

Jasiu na zdjeciu przystojniacha :-) Moj Ziec ! :-D

Agnieszka Twoj Darus to niezly akrobata i wez sie jeszcze zrelaksuj w tej pozycji :-D

Ania, mi tez czasem brakuje Nelci w naszym lozku, ale jakos sie powstrzymuje przed wzieciem jej do nas.

Uciekam jeszcze pozamiatac przedpokoj. Buziaki!!!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 lut 2008, 11:35

Cześć dziewczynki.U nas nocka minęło spoko,jakieś 2 lub 3 pobudki,nie pamiętam ale jestem wyspana :-D

U nas dziś śliczna pogoda więc szykuje się rodzinny spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam takie :-D
Wciągnęłyście mnie w te spacerówki i też zaczęłam oglądać sobie na allegro i miałam nie kupować ale te spacerówki są takie lekkie a mój ciężki jak cholera :ico_olaboga: tylko będę musiała przekonać mojego Ł :ico_olaboga: a to będzie trudne.Eska ta twoja spaceróweczka świetna ale cena powalająca no i waga też duża bo 16 kg :ico_olaboga:
Mamo Zuzi jak mężuś skończy tapetować to wklej zdjęcia,ciekawa jestem tych kolorków :-D
Kocura zgadzam się z Mama Zuzi ze męża masz przystojnego :ico_oczko:
Dominisia Jasiu duży chłopak i super ma bluzę :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ania ja w dzień kładę spać Kacperka na nasze łóżko i kładę się chwilkę koło niego i tak na niego patrzę :-D chciałabym żeby zawsze był taki malutki :-D

Ja zmykam coś ze sobą zrobić,jakieś włoski,makijaż.
Miłej niedzieli dziewczynki :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 lut 2008, 14:22

Kicia10 pisze:Ania ja w dzień kładę spać Kacperka na nasze łóżko i kładę się chwilkę koło niego i tak na niego patrzę chciałabym żeby zawsze był taki malutki

mam dokladnie to samo... Tak sie czasem w nia wpatruje ... bo wiem ze czas tak szybko leci.... a ona nigdy nie bedzie taka sama jak tego dnia....... z Zuzia tak nie mialam ale z Nell bardzo, bardzo czesto.

Kicia10 pisze:Mamo Zuzi jak mężuś skończy tapetować to wklej zdjęcia,ciekawa jestem tych kolorków

wkleje na 100 procent, jak dopracuje detale typu obrazki, lustro itp :-)

Dominisia, pytalas o sloiczki.... Mi sie wydaje ze wybor u nas jest dosyc. Moze nie to co w Pl :-) ale nie jest zle. Sa trzy marki : Nestle, Hipp i Semper . Od 5-6 miesiaca to jzu jest duza oferta. No i sa jakies kaszki ale ja ich nie kupowalam, mam z Pl jeszcze nie odpakowane. No i jest Välling, to jest taka mieszanka mleczna do picia przez butle, gesciejsza niz normalne mleko , i polecaja to niemowletom od 5 miesiaca, ale ja dodaje do Nana polski kleik ryzowy i poki mam to tak bede robila. Najmnaiejszy jest wybor soczkow (a w ogole np sok pomaranczowy dla niemowlat od 5 miesiaca :ico_szoking: ). tu jednak jakos inaczej to podaja, co wg mnie nie oznacza ze lepiej :ico_noniewiem: Mleko Nan2 kosztuje 107 koron za 1 kilo. A u Was ta cena za jaka pojemnosc?

Nie wiem czy w Polsce kobietki kupujecie zupki firmy Gerber, ale dla mojej Nell zupka jarzynowa tej firmy to byl hit, ale juz mi sie skonczyly. A z deserkow zdecydowanie Gruszka. :-)

U nas dzis pogoda do bani, ja mam sterte prasowania, mezu gotuje rosolek. W domu z powodu tapetowania ogolnie rzecz biorac jest syf, ale dopoki mezu nie powierci dziurek na obrazki itp to nie sprzatam za bardzo.

Nell spi na balkonie. Jeju jak ona sie nauczyla piszczec! Juz raz miala na to faze ale przestala i wczoraj znow zaczela, i tak sobie gadaja na przemian z Zuzia :-) a robia to tak identycznie ze nie wiem nigdy kiedy to ta mala a kiedy ta duza :-)

[ Dodano: 2008-02-24, 13:31 ]
Wklejam kilka zdjatek:

Tu ogladamy nozki:
Obrazek

To nasz Maly Rambo :-) Mine tu ma niezla:
Obrazek

Na spacerku:
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 13:36 ]
Z mamusia:
Obrazek

Sisters:
Obrazek

A tu pierwsze spotkanie z wujkiem (moim bratem) w Polsce:
Obrazek

a tak w ogole zauwazylam ze Nell lekko uszka odstaja :-D

[ Dodano: 2008-02-24, 13:49 ]
Dorzucam jeszcze zdjatko Zuzi i Dominika, synka mojego brata podczas ich wyglupow:

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 13:52 ]
I moj Motylek-Zuzia :-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 13:56 ]
Na spacerku:

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 13:59 ]
Nell towarzyszy tatusiowi w serfowaniu po necie:

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 14:00 ]
Sorrrrrki ze tak duzo, ale mialam "faze" ;-)

[ Dodano: 2008-02-24, 14:02 ]
a tu link to mojego wymarzonego wozeczka, ale pozostanie on na pewno tylko w sferze marzen :-) I chodzi mi oczywiscie o sama spacerowke wiec cena troche nizsza:

http://www.allegro.pl/item304473924_woz ... _nowy.html

[ Dodano: 2008-02-24, 14:07 ]
No i moje drugie cacko Stokke:


http://www.4kids.com.pl/produkt/dodatkowe/732.jpg

Wyglada kosmicznie ale na zywo rewelacja. Chcyba zaden tak sie nie prowadzi.

[ Dodano: 2008-02-24, 14:12 ]
No i ten moj najbardziej realny, Quinny Buzz. Chodzi mi jednak o inny kolor: I tez oczywiscie sama spacerowka:

http://www.allegro.pl/item312199723_now ... szawa.html

[ Dodano: 2008-02-24, 14:14 ]
... nooo, takiego posta to ja dawno nie napisalam :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lut 2008, 15:53

Kicia10 pisze:U nas dziś śliczna pogoda więc szykuje się rodzinny spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam takie :-D


my juz tez po spacerku :-D pogoda normalnie jak marzenie, 12st :ico_szoking: a w sloncu to pewnie ponad 20 :-) bylam na obiadku z Szymciem u moich rodzicow a teraz juz jestesmy w domku i probuje uspic tego mojego syna, ale on caly czas cos spiewa i piszczy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-24, 14:59 ]
mama_zuzi1980, te dwa pierwsze wozeczki jak dla mnie za bardzo kosmiczne, ale to oczywiscie na moj gust :ico_oczko: no i ta cena tego pierwszego :ico_szoking: ja dalam duzo za wozek (2300zł) ale ale ta cena 3319zł mnie powalila i chyba juz bym drugi raz nie wydala tyle kasy na wozek ze wzgledu ze ten co mam dosc szybko mi sie znudzil i chcialabym juz jakis inny no a ten sprzedac, ale moj M nie chce go sprzedawac :ico_nienie: :ico_placzek: no wiec stwierdzilam ze kupie sobie jakas lekka spacerowke na zakupki a ten co mam bedzie na jakies dluzsze spacery :-D

a ten Quinny Buzz tez mi sie podoba :-D
i nawet zastanawialam sie kiedys nad zakupem, ale na moje lesne drogi przydomowe jednak odpadl ze wzgledu na to male kolko przednie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-24, 15:09 ]
mama_zuzi1980, super fotki, Nelcia to cały tatuś :-D ślicznie razem wyglądacie i brawa za tego wielkiego posta :ico_brawa_01: oby jak najwiecej takich :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lut 2008, 16:17

mama_zuzi1980 pisze:Mezu tapetuje przedpokoj
ale fajnie! My koniecznie chcemy zabudować szafami przedpokój i to niedługo,ale tak się zebrać nie możemy, żeby poszukać jakąś firmę. Wreszcie będę mieć miejsce na ciuszki, bo teraz wszystko tak poupychane, normalnie nie mam gdzie trzymać. No i wreszcie może salonik będziemy mieć z prawdziwego zdarzenia jak wywalimy mebelki. Wogóle u nas to wszystko urządzone tak sobie, a mieszkamy już półtora roku :ico_olaboga: Ale jak tak nie lubię remontów...

mama_zuzi1980, Nell jest przesłodka! Miny robi niesamowite! A Rambo jest the best! Jak Ci się znudzi to mi podrzuć, hehe :-D Będę mieć dwa cukiereczki :-)

mama_zuzi1980 pisze:Kocurka, sliczna z Ciebie kobietka
:ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980 pisze:No i mezulca masz pierwsza klasa Przystojniacha jak nie wiem.
Kicia10 pisze:Kocura zgadzam się z Mama Zuzi ze męża masz przystojnego

ależ mi miło!
A prawie wszyscy mówią,że Zuzia do taty podobna, a już każdy,że ma jego oczy.

Kicia10, i ja też oglądałam spacerówki wczoraj na allegro! Ale pewno i tak kupię w sklepie.

mama_zuzi1980 pisze:Mleko Nan2 kosztuje 107 koron za 1 kilo
ale duuuuże! Szkoda,że u nas takich nie ma, pewno byłoby taniej. A może są tylko ja nic nie wiem :ico_szoking:

Pogoda dziś niesamowita! Normalnie wiosna na całego. Zaliczyliśmy mały spacerek i zakupki w hiper.

I jeszcze się pochwalę- Zuzia spała calusią nockę, od 21 do prawie 8. Wyspana jestem na oba boki i dziś już mnie w nocy nic nie zalało :ico_oczko:

Dziś świętujemy Obrazek
Do poobiedniej kawki :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 lut 2008, 17:41

My już po spacerku :ico_brawa_01: ale było miło :-D :-D bylismy 2 godzinki a cieplutko jak nie wiem,teraz moje oba skarby śpią to mam trochę czasu dla siebie :-D :-D
Zrobiłam dziś Kacperkowi rosołek oczywiście z ziemniakami a nie z makaronem :-D i zjadł 1,5 słoiczka :ico_brawa_01: i niedawno cały deserek z bananem tylko trzeba go przy tym zabawiać bo nie chce za bardzo buźki otwierać :ico_nienie:

Kocura wszystkiego najlepszego dla Zuzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A torcika zjem z chęcią ale do herbatki,kawkę już piłam rano :-D

Mamo Zuzi zdjęcia świetne,Nel jest boska i te włoski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do wózków to mi osobiście nie podoba się ten pierwszy ale za to Quinny Buzz bardzo fajny :ico_brawa_01:

Wczoraj wieczorem byliśmy na zakupach i patrzałam na deserki i były z hippa owoce z ziarnami od 4 miesiąca albo kasza manna z truskawkami też od 4 miesiąca :ico_noniewiem: naprawdę nie wiem dlaczego tak jest u jednej firmy tak a u drugiej inaczej.Mamo Zuzi ja Kacperkowi kupuje tylko z gerbera i jeszcze z hippa niektóre,jedynie jabłko z bananem kupuje z bobovity bo jest najlepsze.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lut 2008, 18:37

Kocura Bura, wszystkiego naj dal ZUZI Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 lut 2008, 19:14

mama_zuzi1980 pisze:Mezu tapetuje przedpokoj

no to trzymam kciuki za super efekt i czekam na fotki :ico_brawa_01:
mama_zuzi1980 pisze:wez sie jeszcze zrelaksuj w tej pozycji :-D

dzieciaczki to potrafią :ico_oczko:
mama_zuzi1980 pisze:dla mojej Nell zupka jarzynowa tej firmy to byl hit,

to samo dla Darka :-D jeszcze marchewkowa z jarzynkami uwielbia :-) ale wczoraj mu się coś pomyliło bo pluł zupką na 2 km i dziś to samo :ico_szoking: wogóle bardzo mało zjadł wczoraj i dziś :ico_szoking: możliwe, że to na zęby może? :ico_noniewiem:
MAMOZUZI córeczki masz piękne :ico_brawa_01: oj będziesz wyganiać chłopaków spod okien kiedyś :ico_oczko:
eve81 pisze:pogoda normalnie jak marzenie,

u nas strasznie wieje :ico_szoking: ale jak to nad morzem :ico_noniewiem:
Kocura Bura pisze:Zuzia spała calusią nockę

to :ico_brawa_01: dla niej :-D u nas o 3.00 rano była wielka kupa :ico_szoking: i o czym Eve ostatnio wspomniała gadka na całego do kawałka szmaty :ico_szoking:
oczywiście sto lat dla Zuzi :ico_tort:
Kicia10 pisze:jabłko z bananem kupuje z bobovity

ja to się już pogubiłam to banan nie jest po roczku? :ico_noniewiem: bo wiem że cytrusy się tak daje.... :ico_noniewiem:

idę zrobić dziś kąpanko małemu wcześniej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

24 lut 2008, 19:31

Wszystkiego najlepszego dla Zuzi :ico_prezent:

Witam dziś trochę późno ale lepiej późno niż wcale :-D
Dziś niedziela i wypadałoby się wyspać a Mały już o 5.40 wstał bo się wyspał :ico_olaboga:
Trochę się martwię bo już od 3 dni ciągle strasznie ulewa. 2 godziny po jedzeniu a Jemu dalej się ulewa i nawet jak leży to nagle jest wybuch i znów cały w :704:
Jutro dzwonię do lekarki bo się boję. Tak ogólnie to nic Mu nie jest szaleje jak nie wiem co, śmieje się co chwile i jest taki kochany.
Spacerek też zaliczyliśmy. Poszliśmy do parku i zrobiliśmy przegląd huśtawek które będą już niedługo odpowiednie dla Krystianka :-D


mama_zuzi1980, zdjęcia super. Fajne masz dzieciaczki, też marzy mi się córeczka, ale to dopiero za 2 lata :-D

Kocura Bura pisze:I jeszcze się pochwalę- Zuzia spała calusią nockę, od 21 do prawie 8. Wyspana jestem na oba boki i dziś już mnie w nocy nic nie zalało


No to gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja na razie cieszę się jak Mały tylko 2 razy się budzi o całej nocy jeszcze nie marzę.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lut 2008, 20:18

agnieszka01.04 pisze:wogóle bardzo mało zjadł wczoraj i dziś :ico_szoking: możliwe, że to na zęby może? :ico_noniewiem:


hmmm, no ja nie pomoge bo nie mam pojecia :ico_noniewiem:

agnieszka01.04 pisze:ja to się już pogubiłam to banan nie jest po roczku? :ico_noniewiem:


banan jest po 4 miesiącu, ja tez Szymciowi daje jabłko z bananem i baaardzo mu smakuje

ania0709 pisze:2 godziny po jedzeniu a Jemu dalej się ulewa i nawet jak leży to nagle jest wybuch


moze za duzo zje i nadmiar zwraca???? sprobuj moze mniej mu dac i zobaczysz wtedy

moj maluch juz wykapany i pojedzony śpi :-D

a wiecie co dzis zrobil, posadzilam go na dywanie i jakos tak w momencie gibnąl sie do przodu i upadl na buzie :ico_placzek: tak sie strasznie rozplakal bo chyba bardziej sie wystraszyl niz go to bolalo :ico_olaboga: dobrze ze szybko udalo sie go uspokoic :ico_sorki: a wiecie co mu pomaga jak bardzo placze??? wejscie z nim do lazienki :ico_szoking: normalnie po chwili sie uspokaja i cisza, oglada wszystko naokolo i jest ok, wiec dzisiaj jak sie przewrocil od razu pognalam z nim do wc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość