Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2008, 11:25

oj dobrze pamietam te dni....i chyba na zawsze juz zostana w pamieci!
u nas upalnie...bylysmy przed domem pobawic sie kamyczkami ale drzwi od domu musialy byc otwarte na oscierz bo...Maya zgubila klucze z auta iz domu!...bawila sie nimi i nie moge ich znalezc...pewnie dobrze je schowala :ico_noniewiem: ...no nic ide szukac....a ja juz o 8.00 rano w bluzce na ramiaczkach paradowalam tak u nas cieplo!...Maya miala sweterek bo dalej kremu ni kupilismy...biegne wywiesic prano,jeszcze 2 mi zostaly przed wyjazdem....

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 maja 2008, 11:43

Z okazji urodzin zycze Ci Haneczko, aby jedynymi lzami, ktore pojawiaja sie w Waszych oczach byly krysztalowe lzy szczescia, aby radosnego usmiechu na Waszej twarzy nie zakryly ciezkie chmury smutku, aby platki roz wyscielaly droge Waszego przeznaczenia, a szczescie, zdrowie, radosc i milosc byly przeznaczeniem Waszych dni.
Obrazek

Oj, ja też pamiętam jakie nerwy wtedy miałyśmy i jak się popłakałam jak okazało się że już po wszystkim i mamy Haneczkę :)

[ Dodano: 2008-05-07, 11:44 ]
GLIZDUNIA, TY jutro już wyjeżdżasz? Dobrze pamiętam?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2008, 11:58

Pati,no jutro o 24.00 wyjezdzamy z domu.....mysle ze do soboty dojedziemy :ico_noniewiem: :ico_sorki: ......zalezy jak bedzie,jak co to zostaniemy na noc gdzies w hotelu najwyzej :ico_noniewiem: .....dlatego mysle ze do poniedzialku mnie tu nie bedzie....bo jeszcze w niedziele jest komunia mojego brata i wogole....

znalazlam klucze :-D :ico_brawa_01: ...tak jak mysalam Maya dobrze je schowala-byly w szafce w kuchni....miedzy garnkami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 maja 2008, 12:08

GLIZDUNIA, no to niezła wycieczka przed Wami. Będę trzymać kciuki żeby Wam szybko podróż minęła :)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 maja 2008, 13:17

Haniu !!!!
Ten rok był dla Ciebie i dla Twoich rodziców czymś wyjątkowym i wspaniałym.
Niech i kolejne lata mijają Ci z takim ślicznym uśmiechem na twarzy.
Niech rodziców przysparza do dumy, każdy Twój nawet najmniejszy sukces!!!
Niech spełniają się Twoje marzenia!!!


:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

:ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 maja 2008, 15:39

Skoro dzisiaj tutaj takie pustki to ja wrzucę parę zdjątek.

Na majówce w Szymbarku z tatusiem
Obrazek
I mamusią
Obrazek
Ognisko :D
Obrazek
Z mamą i babcią przy domku do góry nogami
Obrazek
Moje własne M-10
Obrazek
Oto ja
Obrazek
Tak pomagam przy remoncie
Obrazek
Z kuzynem
Obrazek
U cioci na urodzinach
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 maja 2008, 16:46

Hej!!!

pięknie dziękuję za życzenia dla Hani...aż się łezki kręcą...Ja też pamiętam co to się działo...te nerwy...czekanie i nocka na porodówce...a potem wielkie tempo...a potem tylko info, że Groszek to ona i czekanie, czekanie i czekanie....No i wreszcie przynieśli mi mój tłumoczek!!! hehehe, ale jazda co? A dzis? moje dziecię upapało się torcikiem,a potem przeszła cały pokój, żeby mnie poczestować swoją brudną łapką! :ico_brawa_01: nie wierzę, że to już??? jakoś to do mnie nie dociera...

Glizdunia ja pierdzielę.......nie boisz się? ja bym już od tygodnia była nerwowa...tyle czasu w drodze...trzymam kciuki!!!a mała rzeczywiście niezła jest!!!

Patrycja no fajniusie zdjęcia! takie ciepłe...

ok, idę pooddychać zanim Hania wstanie. Strasznie boli mnie dziś głowa...A!!! Hani już wyszedł 5ząb pisałam???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2008, 22:30

Zborra,no to Hania szaleje przy roczku...zęby i chodzenie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ....a co do podrozy to...boje sie,jasne ze sie boje ale juz tyle o tym gadalismy z A. ze mnie troche uspokoil...bedziemy jchac w miare rytmem Mayi czyli postoje na kazdy posilek jak w ciagu dnia....czeste postoje....no musimy dotrzec do niedzieli wiec troche czasu mamy.....kciuki sie przydadzą!!!!!

Pati,swietne fotki...Krystek juz tez spory chlopaczek i na wyciecki juz jezdzi :-D :ico_brawa_01:
a my bylismy dzis w miescie...ostatnie zakupy juz razem z tankowaniem paliwa,i bluzke se kupilam...droga byla jak niewiem....ale tansze na mnie wisialy brzydko a chcialam cos ladnego na to lato :ico_noniewiem: ...no i Mayi kupilismy sandalki i 24f nie nasze.....ale 20f dala moja mama wiec jakby zaplacone,pokaze pozniej bo zapomnialam ich w sypialni a tam teraz Maya spi....no nie bylo w jej rozmiarze takich jak nam sie podobaly wiec ma takie wzgledne....i juz w nich biegala bo u nas dzis lato!!!nawet Maya w krotkim rekawku biegala dzis po dworze i udalo jej sie chustke zalozyc na glowe :ico_sorki: :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 maja 2008, 22:41

hejka no w koncu, juz zostawiłam posta na CD bo myslalam ze juz tu dzis sie nie da zajrzec..
no i napisałam tam ze skoro nasza Haneczka konczy dzis roczek to trzeba jej zyczyc zeby zawsze była taka słodka i usmiechnieta no i dla Karolinki oby kolejne lata była szczesliwa zadowolona ze swojej pociechy mamusia..moc caluskow :ico_buziaczki_big:

glizdunia to wy jedziecie samochodem??kurna dopiero teraz to do mnie dotarło..a my roczek odprawiamy 11.05..a i sliczna fotka w podpisie :ico_oczko:

a krystek jak sie zmienił nie do poznania!! :ico_szoking: jaki "dorosły" chłopczyk :-)

a i juz sie na CD pochwaliłam ze doszedł nasz prezent dla Mili i wiecie co ona zamiast trzymac sie tego chodzika i sobie maszerowac to za nim biega :ico_haha_01: bo on nie ma zadnej blokady, zadnego spowalniacza na kółkach i ona tak jak go popcha on lekko jedzie do przodu i Mila nie nadaza isc za nim tylko biega :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2008, 22:54

Lady...hihihi to macie taki pchacz jak my bo za naszym tez Maya biegala na poczatku ale ja myslalam ze taki wyrobiony juz byl i jakby zuzyty bo my go dostalismy a to jednak chyba taki ma byc :ico_puknij: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości