Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

04 maja 2008, 18:32

Dzieki, napewno spróbujemy tego mleczka :)

Witaj Nathasko, fajnie tak powspominać nasze brzuszki :-) , a jak sobie przypomne o jakich to rzeczach nieraz pisałyśmy odrazu mi się buzia uśmiecha :-D , miałyśmy wtedy świetne poczucie humoru :ico_haha_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 maja 2008, 18:38

To trzeba pisać dalej. Myślę że poczucie humoru nas nie opuściło :-D

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

04 maja 2008, 18:52

oczywiście że nie, humor jest nadal tylko czasu mniej, bo nasze brzdące wymagaja nielada uwagi :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 maja 2008, 19:10

Tu się zgadzam.Czasami czasu nie starcza na nic.Ale kochane są te nasze dzieciaczki :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:17

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-; i maluszki

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 maja 2008, 13:53

Pochwalę się że zaczynamy odpieluszkowanie.Wczoraj wieczorem 3 godzinki Ania biegała bez pieluchy i zaliczyła tylko jedną wpadkę :D Dziś od 7.30 do teraz były 3 wpadki i 8 nocniczków w tym jeden komplet. Zobaczymy jak będzie dalej ale uważam że jest gotowa bo ściąga pieluchę i mówi sisi i idzie do nocnika i mówi " sisi tu " i pokazuje paluszkiem na nocnik.Myślę że nie będzie źle a jak się cieszy jak zdąży.Zawsze ją po tym chwalę i uroczyście idziemy zrobić sikom papa do ubikacji
A co u was ?
Jak tam bananowe mleczko ?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

07 maja 2008, 15:35

:ico_brawa_01: dla Ani, u nas kiepsko z nocnikiem, mały boi sie go jak ognia :ico_noniewiem: , czasami sam na niego usiądzie, ale jak zdejmiemy pieluszkę i usłyszy że zrobimy siusiu na nocnik to biegiem leci po następna pieluchę i każe sobie ją założyć :-D , wogóle to mało mówi, narazie tylko parę słów, a mleczka jeszcze nie zdazylismy kupić :) pozdrawiam

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2008, 08:56

witam!
u nas mleko juz od kilku miesiecy jest ale krowie- wogole nie daje malemu juz modyfikowanego i mleko pije w kaszce mannie na wieczor i rano no i jako kakao :ico_haha_01:

nocnik naszczescie opanowany w dzien wogole w domku pieluchy nie nosimy a nawet w peilusdzce natek wola siku siku :ico_haha_01: tylko jeszcze nie zalapal ze kupe tez mozna do nocnika :ico_noniewiem:

z mowieniem- to tez tylko pojedyncze slowka- czy tam nie ma, jescze nie itp ale powoli powoli hihihi najlepsze z enatek popolsku gada i rozumie wiecej po polsku z czego sie ciesze mam nadzieje ze nie zaprzestanie mowic po polsku jak pojdzie do szkoly czy przedszkola gdzie sie nauczy angielskiego

a u nas pogoda sliczna upaly wiec jak tylko sie obrobie w domku to znow uciekamy do parku :-D

pozdrawiamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 maja 2008, 13:58

Julie w końcu Natanek załapie że kupka też do nocnika należy :-) gdzieś czytałam że dzieci boją sie robić kupkę do nocnika bo uważają że z nich coś wychodzi i się boją że zostaną " bez tego czegoś " dla nas dorosłych to jakby się pozbyć jakiejś części ciała.Dziwne to trochę ale może tak faktycznie jest.Ania kupkę do nocnika robi a postępy jakieś są wczoraj na 25 sisi 18 było w nocniku :-D myślę że, nie jest źle.Dziś na razie remis 3 do 3 ale ten jeden z wpadką to moja wina bo za późno zareagowałam jak wołała sisi.Trzymajcie kciuki za ciąg dalszy.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2008, 20:51

margot normalnie szkoda ze twojego posta nie czyatlam wczesniej!
wlasnie dzis natek latal goly i kupka sie zaczel;a robic to ja go na nocnik a o n w atki ryk ze myslalam ze sie udusi :ico_olaboga: musialm go pod prysznic wsadzic i myc bo uciekal a kupka po nozkach :ico_olaboga: kurcze no to ko=lops.. zobaczymy co dalej siusiu dalej jest ok i z wielka radoscia :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość