Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 maja 2008, 10:25

Witajcie :ico_oczko:
O widze ze weecendzik rodzinnie wszystkie spedzilysmy , bo na tt cisza :ico_oczko:
Ja zaprowadzilam urwisa do zlobka , troche kaszle ten moj ancymonek :ico_noniewiem:

U nas piekna pogoda az sie zyc chce, ehh juz nie moge doczekac sie wakacji :-D
Wczoraj zakonczylam kopenhaska ( no dobrze przyznam sie ze podjadalam , wczoraj to nawet KFC :-D no i waga zatrzymala sie na 56 ale i tak jestem super zadowolona :ico_haha_02: teraz sie pogimnastykuje i bedzie ok ( wiecie, jedziemy na wakacje ze znajomymi i nie chcialabym na plazy wygladac jak mama mojej kolezanki :ico_oczko: )
Mamciu , rowniez mysle ze Twoj maz ma jednak racje i ze Julcia powinna uczyc sie odnajdywac w kazdej sytulacji , wiem ze to trudne , sama przez to przechodzilam jak starsze dzieciaki wyrywaly Dejviemu zabawki z raczki , do czasu az mu sie chwyt polepszyl i teraz nie ma leszcza na mojego miska :-D
Poczkaj az Juluni " pazurki sie wyostrza" to ona przywola do porzadku tych niesfornych kolezkow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 maja 2008, 19:41

Agus super wynik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi sei zatrzymala waga i stoi na 57...nie chce drgnac nawet...
chyab mam to juz gdzies..zaczne sie gimnastykowac czesciej
juz od tygodnia z zapalem robie brzuszki i jest lepiej z tym moim flakiem :ico_haha_01:

dzis calutki prawie dzien na dworku, jak Oskar spal to sie opalam bo taka goraczka sie zrobila...a teraz jestem spieczona na buraczka :ico_chory: :ico_haha_01:
ale ja tak mam zawsze dopiero pozniej brazowieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 maja 2008, 17:10

Witajcie :ico_oczko:

Ale u nas upal jeju normalnie afryka :ico_chory:
Maly wlasnie wrocil ze zlobka ( dzis to w ogole nie chcial isc do domu :ico_szoking: )

A ja z moim mezem jezdzilismy sobie na skuterze ( swierzy zakup to tym bardziej cieszy :-D
fajny relax i przyjemnie chlodzi

A Wy kochone zajete ? g:hmm

studentka234
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 16 kwie 2008, 18:39

08 maja 2008, 17:47

a ja myślałam że będziecie klikać o pieluchach, jakie stosujecie itp :P

a tu ploteczki :)

co do pieluch to tylko na noc wciskam Małemu pampersy. Przez dzień zwykłe pieluszki tetrowe. :)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 maja 2008, 00:05

Witajcie

mialam zepsuty komp, ale juz jestem,;)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 maja 2008, 08:28

hmmm nikt nie pisze....
a i ja sie witam, hej kobietki! Dawno nie pisalam, Julka miala maly wypadek, ale juz duzo lepiej, i dzis juz poszla do opiekunki, niechce mi sie znow opisywac hihih :ico_wstydzioch: to moze pozniej wkleje poscik o co dokladnie chodzilo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak cos to spierzcie mi tylek hihiihih

u nas takie piekne sloneczko ze hohohoh piekne wakacje sie zapowiadaja w maju hihih a my do polski zawitamy najparawdopodobniej cos kolo 15 czerwca, a jesli nie to najpozniej 23 czerwca, zalezy czy status przelozy szefuncio mojemu A.
W kazdym razie rodzinka czeka na Julenke hihihi dlugo juz jej niewidzieli, no prawie roczek nas nie bylo w Polsce hohoho pewnie sie juz stesknili :D

Natashko jak tam ida przemyslenie o mieszkaniuw Danii, czy T. juz wyjawil co to za tajmnica byla ktora Cie miala powstrzymac od rozmowy z konsulatem? Buzka! :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 maja 2008, 09:22

hej hej i jestem ja
mialam ciezki tydzien, dwa wielkie egzaminy na uczelni itd...
Mamciu ta niespodzianka to byl powrot T do Polski, na stale..... :-D no i tak mam juz go przy sobie prawie drugi tydzien..dzis drugi dzien w pracy jest tu w szczecinie..i poki co fajnie ze jest w domu uz na dobre
ciezko co prawda sie teraz przyzwyczaic hehe sle w ciagu tych 2 tyg mialam na to czas :-D

do konca czerwca mam szkole i mnostwo egzaminow , zaliczen, ogolem z nauka masakra...
pogoda piekna wiec wcle nie mozna sie zmobilizwoac do tej nauki, a do tego diabelke Oskarek :ico_haha_01: czuje sie jak bym miala 3-jaczki

w niedziele jak bylam na uczelni T chcial mi niespodzianke zrobic i obcial Oskara, siostra go trzymala a on go maszynka obcuial..ale niespodzianka :ico_zly: łysolka mi z synka zrobil

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 maja 2008, 14:35

Natashka, no to wklej fotki Oskarka w nowej fryzurze :ico_brawa_01:

ja moze pare tez wkleje

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Obrazek

Mialo byc pare, hihi, przepraszam

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 maja 2008, 07:49

Natashka, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: przepraszam ze sie smieje, ale niespodzianke Ci maz sprawil :ico_szoking: hihihiih ale pamietaj ze licza sie dobre checi, wloski szybko odrosna mam nadzieje, chyba ze Ci sie podoba wydanie synka we wloskach, w koncu urodzony byl tez lysolek hihihihi pewnie oczy nieprzyzwyczajone i dlatego taki szok dla Ciebie na razie. Ale fajnie ze T. wrocil, juz nie bedziesz musiala za nim tesknic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze to nawet lepiej jak wrocil, bo tyle sie niewidziec, czy to wogole warto? Wiec wykorzystuj meza teraz do woli hihihiih :ico_brawa_01: (sekusalnie hihihi ) . Napewno sie steskniliscie za soba a i Oskarek pewnie czuje sie lepiej w otoczeniu taty, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Wogole Monisia urodzila Alusie, mala byla dorodnym bobaskiem ponad 4500 a mierzyla 50 cm, sliczny bobasek, ale pewnie juz zostalyscie poinformowane. :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2008, 12:24

o kurcze ja tak z doskoku na tt ostatnio to nie wiedzialam o Monice i Alusi ale super!!!
mam nadzieje ze szybko nam sie pochwali swoja ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamciu T juz 2 tyg jest to wykorzystany po wszystkie czasy hehehe za to Oskar strasnie zazdrosny ze mama juz nie tylko jest jego :ico_haha_01:
teraz po zabawie na placu zabaw juz spi od godziny a ja mam czas dla siebie

Lulu sliczny Filka jest-taki przystojniak ze hoho-bedziesz musiala go pilniowac hehe

a ja wam tez wkleje "kilka" fotek Oskara :ico_haha_01:
to Oskarkowy fan klub-dzieciacki z podstawowki w czasie przerwy nie odstepowaly go na krok
Obrazek
tu Oskarek liczy paluszki
Obrazek
Obrazek
tu zabawa na ogrodku
Obrazek
oswaja sie z nowa czapka ( ale w kocu przestal sciagac wszystkie czapki i sam sobie je zaklada zanim wychodzimy)
Obrazek
tu palaszuje sniadanko
Obrazek
a tu mały przyszly kierowca bombowca
Obrazek
a tu juz nowa fryzurka
Obrazek
Obrazek
a tu relaksik z mama (oskar osttanio czesto tak spi z rekami za glowa)
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość