Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 00:08

was juz co prawda nie ma,ale wpadam,by powiedziec,ze ja nadal w dwupaku bez zmian :-D
a dzien udal sie niesamowicie-slonce spieklo mi nosek i policzki hehe
pol dnia nad morzem spedzielismy a druga polowe w ogrodku na grilowaniu

jutro mam wizyte u mojej lekarki rodzinnej i wezme zwolnienie lekarskie,jutro tez maja nam przywiezc w koncu lozeczko :-D

martam21, witam cie ,napisz cos wiecej o sobie :ico_oczko:

wklejam 2 foteczki z dzisiejszego spacerku znad morza

Obrazek

Obrazek

uciekam juz spac

buziaki do snu

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 maja 2008, 00:42

Czesc dziewczyny :-)
Widze ze wszystkie ostatnio nie maja zapalu do pisania ja malo w domku ostatnio siedze bo lato chyba zawitalo i ciagle na dworze z chlopcami jestem.Tesc zobil im piaskownice wiec maja co robic ale ja nie moge ich zostawic i siasc na internet bo nie wiadomo co im do glowek strzeli :ico_olaboga:

emalia30, fotki swietne-jak zwykle :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze ze masz juz wolne wreszcie mozesz odetchnac :ico_brawa_01:
"Poniedzialek jaki, caly tydzien taki"
oj jak ja lubie to przyslowie u mnie sie sprawdza zawsze :ico_haha_01:
mikusia1, co z tym twoim okresem :ico_szoking: skonczylas brac leki???
Napisz na jak dlugo przyjezdzasz do brata?Cudownie by bylo jakbysmy mogly sie spotkac :ico_brawa_01: Pod koniec tygodnia bede miala grafik na kolejny tydzien wiec moze cos wymyslimy :ico_haha_01:
Emilka z toba bardzo chetnie tez bym sie spotkala tylko ciagle ta sama przeszkoda stoi na drodze-dojazd z moimi 2 maluchami :ico_placzek: ty tez nie mozesz to rzecz oczywista ja pobede tu troche dluzej niz Mikusia wiec licze na to ze predzej czy pozniej uda nam sie spotkac :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 maja 2008, 01:20

witajcie
ja tylko na chwilke bo juz pozno awstac rano musze do tego przedszkola hihi
mikusia1, co z tym twoim okresem skonczylas brac leki???
tak Madziu skonczylam juz brac te leki i dzisiaj wkoncu dostalam @
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a do brata wybieram sie od poniedzialku i bede na dwa tygodnie takze napewnos ie umowimy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

jutro cos wicej naskrobie bo chce mnie sie bardzo mocno :ico_spanko: :ico_spanko:
bo codziennie spedzam prawie cale dnie na dworze z Wiki a potem tylko mysle o spanku hihi

buziaczki kochane i dobranoc :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 maja 2008, 01:23

tak Madziu skonczylam juz brac te leki i dzisiaj wkoncu dostalam @
wreszcie doczekalas sie mam nadzieje ze teraz juz wszystko sie unormuje :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 09:00

Obrazek

Madziu tez bym chciala z wami sie spotkac i nie wiem co tu wymyslec :ico_noniewiem:

Mikusia gratki za @,w koncu :ico_brawa_01:
emalia30, fotki swietne-jak zwykle :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze ze masz juz wolne wreszcie mozesz odetchnac :ico_brawa_01:
-dziekuje ci :)
ja tez sie ciesze,choc dziwnie mi z tym i to bardzo hehe

zaraz do GP lece po zwolnienie i kontrole,wiec do pozniej
teraz czesciej mam nadzieje zajrza na TT , koncu wolne hihi

milusiego dnia,pelnego slonca,takowy sie zpowiada-przynajmniej u mnie a jesli u was tego sloneczka brak to podesle wam troszke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 maja 2008, 22:32

witajcie
a tu takie pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
hihi wszystkie przeniosly sie na emigrantki :ico_oczko: :ico_oczko:
wreszcie doczekalas sie mam nadzieje ze teraz juz wszystko sie unormuje
no wkoncu mam nadzieje ze sie wszystko ulozy :-D :-D
zreszta niema innej mozliwosci zeby bylo inaczej hihi

emalia30, widze ze tez teraz odpoczywasz i super nalezy cis ei odpoczynek kochana zasluzylas sobie na niego w 100% :-D :-D
ojejku ja sie juz niemoge doczekac jak oznajmisz na ze juz urodzilas Natanka :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D

fajnie cieszes ei twoim szczesciem bycia poki co w :ico_ciezarowka: apotem macierzynstwa jhihi :-D :-D
bedzie dobrze zobaczysz trzymam mocno kciuki :-D :ico_oczko:
Mikusia wiec licze na to ze predzej czy pozniej uda nam sie spotkac
tak Madziu ja jade w niedziele i bede napewno do nastepnej niedzieli wiec mam nadzieje ze sie spotkamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martam21, witam cie serdecznie i napisz cos wiecej o sobie :-D

ciekawe gdzie sie podzialy Marta i Madzia??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ciekawe jak tam pobyt Marty w Pl mam nadzieje ze wszystko tam zalatwi i korzysta z urlopu i jak tam jej spotkanko klasowe :-D :-D :-D

buziaczki kochane i odzywac mis ie tu prosze :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 maja 2008, 22:46

Czesc dziewczyny :-)
Widze ze przez ta piekna letnia pogode nikt nie ma ochoty siedziec w domku przed kompem :ico_haha_01: My calymi dniami na dworku od razu humor mam lepszy jak slonko poswiecilo :ico_brawa_01: Normalnie jakbym akumulatory ladowala :-)

Emalia masz juz wszystko dla dzidziusia?
mikusia1, czekam na grafik to dopiero sie umowimy ok?
Szkoda ze tak ciezko nam sie we trzy spotkac :ico_placzek: ale moze jakos sie jeszcze uda przed wyjazdem Moni???

Ja jutro ide do pracy ale zadzwonili ze bede stala w drugim sklepie bo potrzebuja tam ludzi.Jest mniejszy od tego w ktorym na ogol stoje i jest mniej zabawek a wiecej ksiazek i papierniczych rzeczy.Mam nadzieje ze bedzie ok :ico_noniewiem:
Dobranoc pa :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 maja 2008, 00:15

emalia30, widze ze tez teraz odpoczywasz i super nalezy cis ei odpoczynek kochana zasluzylas sobie na niego w 100% :-D :-D
-oj tak,to nie tylko odpoczynek fizyczny,ale i psychiczny jest :)
tego mi brakowalo
ojejku ja sie juz niemoge doczekac jak oznajmisz na ze juz urodzilas Natanka
-ja tez,ale im blizej tym bardziej wystrachana jestem :ico_olaboga:
ciekawe gdzie sie podzialy Marta i Madzia???
-widzialam dzis Marte jak pisala na forum emigracyjnym Uk,Anglia
Emalia masz juz wszystko dla dzidziusia?
-no wlasnie nie,czekam na ost paczke ktora zaginela bez wiesci,wyslana 24 kwietnia priorytetem miedzynarodowym-widzialam skan potwierdzajacy-ta firma byla pewna,ze juz dotarla i mieli pytac o to czy jestem zadowolona z rzeczy a ja ich tak nagle zaskoczylam zapytanie m o paczke.Czekam,jesli nie przyjdzie to bedziemy reklamowac ,ale ja wole towar niz zwrot kosztow -tam mialam tetrowe pieluchy,flanelowe,rozek,koszule ciazowa,poduche do karmienia,waciki do pepuszka nasaczone spirytusem 70%,spiworek
kurcze ciagle licze na to,ze moze jeszcze jutro dojdzie :ico_sorki:
Szkoda ze tak ciezko nam sie we trzy spotkac :ico_placzek: ale moze jakos sie jeszcze uda przed wyjazdem Moni???
-no wlasnie szkoda,nie mam pojecia co tu zrobic
Mam nadzieje ze bedzie ok :ico_noniewiem:
-nie martw sie,bedzie na pewno :ico_oczko:

spokojnej nocki
buziaki i do jutra

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 maja 2008, 13:43

hej dziewczyny !!!!
u nas po staremu czyli nudy na pudy w polsce :ico_olaboga: franko juz taki rozrabiaka ze nie daje rady :ico_oczko:
spotkania klasowego nie mam, bo dziewczyny stwierdzily ze bedzie w czerwcu, a ja nie bede tu tak dlugo bo tesknie za jackiem, a co najwazniejsze nie chce zeby jacek byl tak dlugo bez malego, bo juz mi placze ze teskni :ico_oczko:
a tak pozatym nie mam co robic, mieszkam na wsi gdzie bez auta ani rusz ( tata w pracy od 7 rano do 19.00 ) wiec zanim wroci to franek juz spi i nie mozemy podrózowac, a z racji ze moj tatko jest zapalonymm wędkarzem toi weekendy caly czas w terenie na rybach i ciezko mi wysępic autko :ico_oczko:
ale jacy mi zrobil niespodzianke, bo zamówil sale na wesele w przyszlym roku i orkiestre juz mamy, wiec nareszcie bedziemy małżeństwem!!!! yupi !!!!!

kochane na posty odpisze wieczorkiem bo teraz jestem u tesciowej i juz mnie na obiad woła :ico_olaboga: :ico_oczko:
Ps u mnie w domu mama se wymyslila remont łazienki wiec wyobraźcie sobie jak sie myjemy :ico_oczko: jak za króla świeczka :ico_olaboga: :ico_oczko:
hihihihiihi nie mówiąc o INNYCH sprawach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 maja 2008, 14:29

jacy mi zrobil niespodzianke, bo zamówil sale na wesele w przyszlym roku i orkiestre juz mamy, wiec nareszcie bedziemy małżeństwem!!!! yupi !!!!!
-to super Marteczko-ciesze sie razem z wami :ico_brawa_01:

szkoda troszke,ze jestes uziemiona,ale moze cos jednak uda sie i wyrwiecie sie z domku gdzies w plener :ico_oczko:
u mnie w domu mama se wymyslila remont łazienki wiec wyobraźcie sobie jak sie myjemy :ico_oczko: jak za króla świeczka :ico_olaboga: :ico_oczko:
hihihihiihi nie mówiąc o INNYCH sprawach
-hehe wyobrazam sobie i wspolczuje,nie cierpie remontow :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość