Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 maja 2008, 11:24

Hejka!
Spóźnione zyczononka dla Tomcia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za zyczenia urodzinowe jesteście przekochgane :))

Zdjęcia piękne :ico_brawa_01: super poprostu. :ico_brawa_01:
powklejam Wam foteczki z naszej majówki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-08, 11:38 ]
i druga porcja :)
Byliśmy w miom kochanym Wilanowie. Mogłabym tam mieszakć normalnie!!!
a na początek staróweczka.
Jedyny w Warszawie pucybut :)
[img=http://images30.fotosik.pl/209/9c2e451f0388ea2dm.jpg]

Obrazek


No i Wilanów
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 maja 2008, 11:53

Witam Obrazek ,dziewczynki poszly spac,obiadek gotowy,domek ogarniety takze luzik :-D Wczoraj wieczorem przyszla tesciowa :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga: poprostu brak mi slow na ta kobiete!!!nonono wstretna!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZiewczynki niewiem ile Wikunia ma wzrostu hihihi,ubranka nosi na 86, nr buta 20,a duza jest faktycznie po tatusiu!!Kazdy ja myli z 2 letnim dzieckiem hihihi


ALINKO sliczne fociaki przeurocza z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a ty super laseczka!!


MADZIORKA fociaki rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przepiekne jak zawsze!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 maja 2008, 12:00

frydza na teściówkę szkoda słów ...
Dzięki za komplementy :)
następna porcja zdjęć
Obrazek
pucybut
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-08, 12:11 ]
Obrazek[/URL




[URL=www.fotosik.pl]Obrazek



Obrazek

Obrazek

bukiecik na urodzinki od kochanego :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 maja 2008, 19:40

Wpadlam poczytac a tu pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


ALINKO fantastyczne zdjecia piekna z Was rodzinka,bukiet ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

08 maja 2008, 22:25

Hohoho jest tam kto??? :ico_oczko:
no faktycznie pustawo tu dziś...
ja też za dużo nie napisze, wpadłam żeby się pożegnać przed weekendową wyjazdówką :-D
dzisiejszy dzień był pod znakiem prania, prasowania, gotowania, sprzątania, kupowania a i pakowanie nam zostało..a tego najbardziej nie lubię..no i mam nadzieję, że w końcu jutro wstanę z rańca i plan porannego wyjazdu wypali, bo tak z tym rannym wstawaniem ostatnio mamy problem, odkąd mężulek w domku - wstajemy nie tak wcześnie, ostatnio nawet po 10 :-D oczywiście to zależy od naszego synusia :ico_haha_01: no ale nie ma się czym chwalić, że takie lesery z nas.. :ico_haha_01:
jak już pisałam - w sobotę mam urodzinki, więc już z wyprzedzeniem stawiam wszystkim, co kto chce :-D niczego sobie nie żałować!!!!
Madziorka - Twojemu mężusiowi składam życzenia urodzinowe - dużo radości każdego dnia i dużo energii i zdrówka!!!bo jak zrozumiałam On tez urodził się 10 maja :-) Frydza - mój Alek to niby 92 i 98 nosi,ale każda firma inaczej szyje wiec nie porównuje sie bo Wiki wygląda na duzo wiekszą..ale nie mierzyli Ci Jej w ośrodku na bilansie??
Alineczka - córeczka wykapany tatuś :-)
pozdrawiam Was serdecznie, życze udanego weekendu i do następnego razu :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 23:38

Aleksandrowicz przekaze Adamowi. dzieki!!
a tobie rowniez sto lat sto lat !!!! zawsze takiej radosnej. szczesliwej i szalonej !!!! :ico_tort: :ico_tort:
slonecznego weekendowania zycze

Alinko jakie wiosenne wesole foteczki!! a mezus widze trafil w twe gusta kwiatowe hhihi pieknie!!!

nie chce mi sie pisac bo i tak zadna tu nie bywa.. no jedynie frydza regularnie hihi
dzisiaj kolejny piekny sloneczny dzionek... juz mnie sloneczko przypieklo z lekka , super
kolejne starcia z hustawka i dzionek z dwojka maluchow hihi
fotki wam jutro wkleje bo dzis mi sie nie chce... hihi
juz przygotowala ciuchy do Polski.. ale odwieczny dylemat co zabrac?? jeszcze teraz taka pogoda niepewna.. jeszcze nie lato a juz tez i nie taka chlodna wiosna. ale wszystko moze sie zdarzyc nie? i badz tu madry hehe
wlasciwie same letnie ciuchy zabieram i juz hehe
a lelkowi wlasciwie tak roznie.. hmmm
aaa jeszcze ostatbue pranko lece powiesic i dolaczam do adama w lozku

dobranoc dziewczyny

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 maja 2008, 08:24

Witam się z :ico_kawa: mam chwilę prze pracą to korzystam :-D
Madziorka twojemu Adamowi i tobie Alexandrowicz życzę uśmiechu na codzień spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego nnnnaaaajjjjjjjj lepszego
Alinko rodzinka super i tacy uśmiechnięci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i faktycznie Waneska do taty podobna :ico_oczko: wstyd się przyznac ale ja jeszcze w Warszawie nie byłam a co dopiero Wilanów :ico_wstydzioch: mam nadzieję że kiedyś się uda , delikatnie podszeptuję mężusiowi że może w te wakacje ale on twierdzi że tam nie ma co robic i nudzic się będziemy :ico_noniewiem:
Madziorka to z tą pogodą to masz rację w czoraj niby słonko a za chwilę deszcz pada i to mocno ,ale zimno już tak nie jest .

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

09 maja 2008, 08:37

Można jeszcze?
Jejku jak dawno mnie nie było ale przeprowadzka się przeciągneła potem brak kasy dług po remoncie i jakoś założenie tego netu sie przeciągneło do tego tygodnia.
No nie nadrobie was bo bym musiała miec kilka dni.
U nas dobrze Arek troche nam choruje ma bakterie w moczu ostanio przeszedł 3 dniówke mamy 5 zębów, co dalej no niestety Arek ma AZS nie wiadomo na co testy nic nie wykazały.
Arek chodzi przy meblach za ręcę przejdzie kilka kroków i dalej niet no nic poczekamy.
Ciesze się, że mogę tutaj z wami znowu być.
O ile jeszcze mogę?

[ Dodano: 2008-05-09, 08:51 ]
Chciałam dodać, że już raz wysyłam posta przywitalnego na moim komputerze wyświetliło mi się, że jest jakiś błąd ale jak dostałyście jednak go to z góry przepraszam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 maja 2008, 11:58

Czesc gdzie jestescie wracac Obrazek Obrazek Obrazek ,bylam na zakupkach z dziewczynkami,a popoludniu jak rodzice odbiora Age to jade do brata hihi wytamosze bable 2 a Wikunia sie pobawi,a ja se poklacham z bratowa :-D
Maz w pracy to coz sie bede nudzic :ico_oczko:

ALEKSANDROWICZ :ico_tort: :ico_tort: Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.
A na bilansiku nie mierzyli mi Wikuni!!I milego wypadu!

MADZIORKA DLA ADASKA :ico_tort: Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
I PAKUJ PAKUJ wszystko hihi,ja tez mam zawsze dylemat co zabrac!!

ASTRID witaj kochana,pewnie ze mozna ,wpadaj czesciej i pisz!!Duzo zdrowka dla Arusia!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 maja 2008, 12:14

Witam!
Widze wszystkie wakacyjnie, wyjazdowo, majowkowo i leniwie :-)

U mnie tez za okienkiem przygrzew sloneczko.. Ale poki co siedze jeszcze w pizamie. Dezorganizacja totalna. Wsytd. Glupia baba ze mnie.No ale chłopa nie ma.. to ktoma mnie do pionu postawic? :):

Czytam was codziennie.. Ale u mnie wiczna bieganina ipadam totalnie na pysk. Brzydko. Ale prawda. Wczoraj mialam kryzys psychiczny i ryczałam jak bobr. Ale dzis juz lepiej. Tesknie za Duzym.Jak cholera. Mamy ciagle kontakt, ale wiadomo - to nie to samo. Ma juz zaklepany urlopna 6 czerwca-do16. Zeby idealnie pojechac na wesele do kuzyna, do Kołobrzegu,a pozniej urzadzic Miskowy roczek. Bedzie garden - party. Umoich dziadkow w ogrodzie - w Sopocie. BEdzie grill, torcik w ksztalcie tygryska..Lekkie drinki bezalkoholowe i kolorowe gadzety. Mam nadzieje ze pogoda pieknie dopisze i wszyscy beda zadowoleni :-)
Szykuje tez wielka urodzinowa imprezke niespodzianke dla Duzego.. Na plazy- z wielkim ognichem i znajomymi sprzed lat.
Ojj.. Zapowiada sie, ze bedziemy wykonczeni po tym urlopie :-)

Ja dogadzam sobie troszke- z racji tesknoty i nudy. I przekopalam swoja szafe, robiac porzadki. Znalazlam kilka starych, fajnych ciuszkow.. Ale polowe wyrzucilam. No i uzupelniam- nowymi :): Ciagle trafiam na okazje na allegro, wiec nie zaluje sobie :):

Wczoraj bylam na solarce- zeby ladnie opalic sie do wesela.. I spieklam sie na raczka. Dekold mnie swedzi, tylek piecze.. I tak wlasnie koncza sie moje starania bycia piekna :/ Imasz baboplacek.

Wklejam jeszcze foteczki z ostatnich dni i lece-jedziemy na starowke na kawe :-D
Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-09, 12:19 ]
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

A tu juz majstrujemy- ciagle rozprogramowuje tuner hihi :):
Obrazek
Obrazek

Uwielbia taplac sie w wodzie :): Tu - pomagal wyprac swoja obsiusiana garderobe :):
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

A! Nauczylam Misia robic TULI TULI-jest przeslodki. Przytula wtedy swojego misia i robi najslodsza minke na swiecie :-D Nagrywalam telefonem :): :

http://youtube.com/watch?v=q3opbV07alQ

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość